• Informacje na temat:

  juroszek

Artykuły na temat: juroszek
 • Kupicha odpadnie z "Bitwy na głosy"?

  ...- mówi Mateusz Juroszek, członek zarządu Star-Typ Sport. - W tym tygodniu zakładamy, że "Bitwę na Głosy" opuści lider Feel'a, ale ostateczna decyzja zależy tylko od widzów - kończy Juroszek. Każdy...

 • Piszczałka wygra Top Model?

  ...pomocą SMS-ów nie będą mieli łatwego zadania - stwierdza Mateusz Juroszek, członek zarządu zakładów bukmacherskich Star-Typ Sport. - Uważamy, że największe szanse ma Anna Piszczałka - odniosła już...

 • "Bitwy na głosy": Odpadnie Miecznikowski?

  W poprzednim odcinku "Bitwy na głosy" z programem pożegnali się Michał Wiśniewski i jego drużyna. W nadchodzącej odsłonie widowiska - według bukmacherów - najbliższy odpadnięcia będzie zespół Macieja Miecznikowskiego.

 • Wiśniewski odpadnie z "Bitwy na głosy"?

  "Bitwa na głosy" wchodzi w fazę, w której wszystkie drużyny są zagrożone odpadnięciem z show. Już w sobotę, 19 marca, widzowie po raz pierwszy zadecydują, który z zespołów pożegna się z widowiskiem. Bukmacherzy przewidują, że będzie to drużyna prowadzona przez Michała Wiśniewskiego.

 • Edyta Górniak faworytką "Tańca z gwiazdami"

  W niedzielę, 5 września, rozpoczęła się kolejna, XII już edycja popularnego programu rozrywkowego "Taniec z gwiazdami". Jaki wynik tanecznego starcia przewidują bukmacherzy? Jak się okazuje, najwięcej szans na wygraną daje się Edycie Górniak!

 • Kto odpadnie z "Bitwy na głosy"?

  Wbrew przewidywaniom, pierwszym przegranym "Bitwy na głosy", został zespół Krzysztofa Cugowskiego. Tym razem bukmacherzy prognozują, że to drużyny Michała Wiśniewskiego i Macieja Miecznikowskiego są najbardziej zagrożone odpadnięciem z widowiska.

 • Kto odpadnie z "Tańca z gwiazdami"?

  W pierwszym odcinku "Tańca z gwiazdami" rywalizowali celebryci płci męskiej, już za tydzień w tańcu zmierzą się znane kobiety.

 • Ostatni taniec Weroniki Marczuk?

  Emocje towarzyszące "Tańcowi z gwiazdami sięgają zenitu. Rywalizują ze sobą już tylko trzy pary, gdyż w ostatnim odcinku widzowie i jury zadecydowali, że program opuści jedna z faworytek - Katarzyna Zielińska. W przedostatniej odsłonie, według bukmacherów, z widowiskiem pożegna się Weronika Marczuk, która... po raz kolejny skazywana jest na porażkę.

 • Grammy 2011: Bukmacherzy typują

  W niedzielę (13 lutego) odbędzie się 53. ceremonia rozdania nagród Grammy. Bukmacherzy pokusili się o wytypowanie faworytów do zwycięstwa w najważniejszych kategoriach. Z ich prognoz wynika, że spore szanse na jedną ze statuetek ma Justin Bieber.

 • Dla kogo Oscary? Tak typują Polacy

  W nocy z 27 na 28 lutego odbędzie się 83. gala rozdania nagród Akademii Filmowej dla najwybitniejszych aktorów i najlepszych produkcji minionego roku. Klienci zakładów bukmacherskich już wskazali swoich faworytów, którzy sięgną po upragnioną statuetkę Oscara. Typy Polaków niejednokrotnie odbiegają od tych, o których mówi się w kuluarach.