• Informacje na temat:

  jury got to dance polska

Artykuły na temat: jury got to dance polska
 • Mazurówna: Myślę o kolejnej operacji plastycznej

  Krystyna Mazurówna, tancerka i jurorka "Got to dance. Tylko taniec", nie wstydzi się swojej barwnej przeszłości...

 • Agustin Egurrola: Z tańcem jak z... poezją

  Po raz ósmy zasiada w jury TVN-owskiego show "You Can Dance - Po prostu tańcz". Agustin Egurrola zdradza, czego zazdrości młodym uczestnikom programu, jak osiągnąć sukces w show-biznesie, a także, co myśli na temat corridy.

 • Joanna Liszowska ma spory problem! Mąż zabronił jej udziału w show Polsatu!

  ...i spełnia się zawodowo. Niestety, ostatnio jej kariera nieco przystopowała. Na razie nici z kolejnej edycji "Got to Dance. Tylko taniec", w którym była jurorką. Asi została jedynie rola(...) siedzenie w jury czy prowadzenie programu, a co innego występowanie w nim, wielogodzinne i absorbujące próby, charakteryzacja i nagrania” - mówi "Faktowi" osoba z otoczenia Liszowskiej.  Chcielibyście...

 • Andersz wraca do "Got to dance"

  W piątek, 27 kwietnia, Alan Andersz zasiądzie za jurorskim stołem w drugim półfinale programu "Tylko taniec. Got to dance".

 • Już nie ukrywa ciążowego brzuszka

  ...- Joasia pozwoliła mi powiedzieć, że jest w ciąży - żartował Maciej Dowbor, kiedy w piątek przedstawiał członków jury oceniającego występy uczestników 3. edycji show "Got to Dance. Tylko taniec". Joanna Liszowska zwierzyła się niedawno w wywiadzie, że jest bardzo szczęśliwa, ale nie chciała potwierdzić oficjalnie, że powodem jej radości jest fakt, że lada moment ponownie zostanie mamą. Aktorka...

 • Startuje "Tylko taniec. Got to dance"!

  Od hip-hopu do tańca brzucha. Od burleski do pole dance'u. A po drodze step, salsa, flamenco, bollywood i modern jazz - absolutnie wszystkie style taneczne są dozwolone. Już w marcu na antenie Polsatu pojawi się nowy talent show - "Tylko taniec. Got to dance".

 • ​Borys Szyc i Maciej Stuhr zdobyli Róże Gali 2012

  Zuzanna Głowacka (autorka książki "Manhattan po wodą") i Michał Malitowski (juror w programie "Got To Dance. Tylko taniec"), a w kategorii "Literatura" triumfowała Danuta Wałęsa. Na uroczystej gali(...) w kategorii "Media". Jury plebiscytu wyróżniło go za... reżyserię widowiska telewizyjnego "Smuteczek, czyli ostatni naiwni". Maciek daleko w tyle zostawił pozostałych nominowanych: Tomasza Lisa, Monikę...

 • "Tylko taniec": Poczuć emocje

  Już dziś, 2 marca, debiutuje najnowszy show telewizji Polsat, "Tylko taniec. Got to dance". W jury zasiądzie m.in. Joanna Liszowska, dla której będzie to zupełnie nowa rola.

 • Wiosna w Polsacie!

  Tej wiosny na antenie telewizji Polsat królować będą taniec i muzyka, czyli dwa ekscytujące talent show: absolutna premiera "Tylko taniec. Got to Dance" oraz trzecia edycja "Tylko muzyka. Must be the music".

 • Perły na parkiecie

  W marcu startuje nowy talent show Polsatu "Tylko taniec. Got to dance". Jego uczestnicy mogą tańczyć, co chcą i jak chcą. W tym programie szuka się prawdziwego tanecznego fenomenu!