• Informacje na temat:

  jury masz talent

Artykuły na temat: jury masz talent
 • Zapendowska o udziale w "Idolu": Miałam wątpliwości, czy sobie dam radę, jeśli chodzi o wzrok!

  Ela Zapendowska (69 l.) jest zachwycona składem jurorskim nowej edycji "Idola". Twierdzi, że wszyscy bardzo się polubili i wzajemnie się wspierają. Ela nie ukrywa też, że obawiała się ponownego udziału w talent show ze względu na stan zdrowia.

 • "Mam talent": Julia Olędzka zamiast Top Toys

  Decyzja jurorów "Mam talent" rozczarowała internautów i telewidzów. W sobotę, 23 listopada, poznaliśmy kolejnych finalistów siódmej edycji "Mam talent".

 • Uczestniczka "Mam talent" lesbijką

  Patrycja Malinowska , jedna z uczestniczek III edycji "Mam talent", w jednym z programów wyznała, że jest lesbijką.

 • "Mam talent": 15-letni Adrian Makar bohaterem trzeciego półfinału

  Historia 15-letniego wychowanka Domu Dziecka wzruszyła telewidzów. Adrian Makar wygrał trzeci półfinał siódmej edycji programu "Mam talent". Jego awans wywołał jednak spore kontrowersje.

 • Talent

  W Busku Zdroju trwają przygotowania do corocznego konkursu cukierniczego w hotelu państwa Shultz. Natalia namawia księdza Mateusza i Emilkę do wyjazdu na tę bardzo ciekawą imprezę. Murowanym kandydatem do głównej nagrody jest słynny cukiernik Pawicki. W trakcie konkursu dochodzi jednak do tragicznego zdarzenia. Po skosztowaniu tortu przewodniczący jury Shultz nagle umiera, a cukiernik Pawicki...

 • "Must Be The Music": Żenujące wybory jury?

  Wybór 18 półfinalistów ósmej edycji "Must Be The Music" wzbudził gorące dyskusje wśród widzów programu. Mocno dostało się jurorom, którzy odrzucili wcześniej wychwalanych przez siebie wykonawców.

 • Anna Dymna: Piękna nie tylko na zewnątrz

  Jej talent szedł w parze z oszałamiającą urodą. Rozbierane sceny wzbudzały zachwyt i oniemienie widowni. W epoce PRL-u pragnęli jej wszyscy mężczyźni...

 • 2014: Pięć grzechów głównych telewizyjnych talent-shows

  Ten rok był wyjątkowy jeśli chodzi o telewizyjne programy, bo w ramówce pojawiły się nowości ("Twoja twarz brzmi znajomo", "Superstarcie"), a po raz ostatni oglądaliśmy "X Factor", który znika z anteny. Naszym zdaniem jednak stacje znów popełniły kilka grzechów głównych.

 • Agnieszka Chylińska ma anoreksję?! Agustin Egurrola zabrał głos w tej sprawie!

  Od dłuższego czasu większość osób zastanawia się, co się dzieje z Agnieszką Chylińską (39 l.). Piosenkarka chudnie w oczach i wzbudza tym wiele kontrowersji. Jej kolega z jury postanowił skomentować plotki krążące na temat artystki.

 • "The Voice Of Poland": Edyta Górniak zaatakowała Korę!

  Słowa Edyty Górniak wprawiły w konsternację pozostałych członków jury programu "The Voice Of Poland". Wokalistka publicznie zakwestionowała umiejętności Kory.

Zdjęcia na temat: jury masz talent