• Informacje na temat:

  jury tylko muzyka

Artykuły na temat: jury tylko muzyka
 • Czesław i Wojewódzki w jury "X-Factor"

  Nowy show "X-Factor" będzie bez wątpienia hitem wiosennej ramówki TVN. Producenci nie mają więc problemu z namówieniem gwiazd do wystąpienia w programie. Muszą jednak znaleźć osoby, które przyciągną tłumy przed telewizory. Chodziły plotki, że Edward Miszczak, dyrektor programowy stacji, widziałby w roli jurorów Kubę Wojewódzkiego i Maję Sablewską. Na razie wiadomo tylko, że ten pierwszy wystąpi...

 • "Must Be The Music": Uczestnicy obrazili jury! Wideo

  Uczestnicy pojawiający się na scenie ósmej edycji "Tylko Muzyka. Must Be The Music" muszą liczyć się z tym, że jury może skrytykować ich występ. Na gorzkie słowa z pewnością nie był gotowy góralski zespół Śtuderanci, który po werdykcie...

 • Łuszczykiewicz nie może chodzić! Czeka go operacja!

  Wojciech Łuszczykiewicz (38 l.), lider zespołu „Video” i członek jury programu „Idol”, miał wypadek. Zdarzenie było na tyle poważne, że czeka go operacja i żmudna rehabilitacja.

 • Uczestnik "Must Be The Music" wyszedł w trakcie ocen jury! (wideo)

  W programie "Tylko Muzyka. Must Be The Music" nieraz zdarzało się, że uczestnicy źle znosili krytykę i obrażali się na jurorów. Jednak takiej sytuacji jeszcze nie było! Zobaczcie nasze wideo. Tego nie pokazali w telewizji.

 • Edyta Górniak obraziła Korę. Środowisko muzyczne oburzone!

  Edyta Górniak (41 l.) w "The Voice of Poland" zakwestionowała umiejętności wokalne Kory, wprawiając w osłupienie nie tylko kolegów z jury i publiczność, ale także osoby z branży muzycznej.

 • "Must Be The Music": Patsin m Ski Blue i Maria Markiewicz w finale!

  Oskarżenia o plagiat, utalentowane nastolatki, kopiowanie Myslovitz, zakochany raper i urzekający seniorzy - sprawdź, co wydarzyło się w najnowszym odcinku "Must Be The Musci"!

 • Skandal w "Must be the music"

  Stacja Polsat otrzymała list protestacyjny przeciwko wypowiedziom jury programu "Tylko muzyka. Must be the music" wobec ucznia szkoły muzycznej i jego piosenki patriotycznej...

 • Miles Teller w zbuntowanym świecie

  Zanim zachwycił krytyków i widzów kreacją zdeterminowanego młodego muzyka w "Whiplash", pojawił się w "Niezgodnej". W marcu Miles Teller powróci na wielki ekran w roli niemającego skrupułów Petera w kolejnej odsłonie ekranizacji bestsellerów Veroniki Roth - "Zbuntowanej".

 • "Blondynka": Magda Schejbal kocha muzykę folkową i... przystojnego górala!

  ...żadna cepelia, tylko ubranie! Fajnie, że wraca moda na folklor, ten podhalański jest nieprzerwanie żywy i wyjątkowo piękny - mówiła w wywiadzie. Magdalena Schejbal zafascynowała się w czasie swojego(...) Giewoncie" od pewnego czasu znów mieszka w Warszawie, nie przestała i - jak zapewnia - nigdy nie przestanie kochać gór. Stara się wracać do Zakopanego, kiedy tylko ma wolny czas, choćby na kilka dni, na...

 • Szczęśliwy człowiek Elton John. Relacja z koncertu w Krakowie

  "Kraków? Dobrze wymawiam? Nie? No dobra, zastrzelicie mnie później" - tymi słowami z polską publicznością przywitał się Elton John. 67-letni brytyjski gwiazdor w Kraków Arenie nie tylko kokietował, ale przede wszystkim przez 2,5 godziny pokazywał, jak to jest kochać swoją pracę.