• Informacje na temat:

  jury tylko taniec

Artykuły na temat: jury tylko taniec
 • Taniec z gwiazdami: Już wiadomo, kto zajmie miejsce Beaty Tyszkiewicz!

  Beata Tyszkiewicz (79 l.), odchodząc z programu „Taniec z gwiazdami”, zasmuciła swoich fanów tą decyzją. Od tygodni jednak wszyscy zadawali sobie pytanie, kto zajmie jej miejsce w nowej edycji. Teraz już wszystko wiadomo!

 • "Taniec z gwiazdami": Co w czwartym odcinku?

  W piątek, 26 września, w czwartym odcinku programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" widzowie Polsatu zobaczą na parkiecie takie tańce, jak walc wiedeński, foxtrot czy paso doble. Kto okaże się najlepszy, a kto pożegna się z telewizyjnym show?

 • Aneta Zając wygrała "Taniec z gwiazdami"

  Aktorka Aneta Zając, czyli Marysia Radosz z "Pierwszej Miłości", wygrała 14. edycję programu "Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami". Finał show odbył się w piątek wieczorem. Drugie miejsce zajęła Joanna Moro, czyli Anna z serialu "Anna German".

 • "Taniec z gwiazdami": Szczere wyznania Michała Koterskiego

  - To zabawa, ale poprzeczkę stawiam wysoko i walczę ze swoimi słabościami. Chcę tańczyć coraz lepiej. Nie dla wygranej, a dla samego siebie - przyznaje Michał Koterski.

 • Donatan nie jest zadowolony z decyzji Cleo? Krytykuje "Taniec z gwiazdami"!

  ...celebrytka próbowała sił w programie "X Factor", jednak swoim występem nie zachwyciła jury na czele z Kubą Wojewódzkim. Dopiero gdy trafiła pod skrzydła Donatana, zdołała zrobić oszałamiającą karierę. Przy jej hitach bawiło się pół Polski - i to nie tylko na weselach. Teraz celebrytka zdecydowała się na kolejny etap w swojej karierze, czyli, jak przystało na gwiazdę, postanowiła wystąpić w "Tańcu...

 • Finał "Tańca z gwiazdami": Znamy szczegóły

  Już w piątek, 14 listopada, wielki finał "Dancing with the Stars. Tańca z gwiazdami". Zdradzamy szczegóły ostatniej odsłony tego niezwykle popularnego show.

 • Mazurówna wyrzucona z "Got to Dance. Tylko taniec"

  W kolejnej edycji show w jury zabraknie Krystyny Mazurówny (74 l.).

 • "Taniec z Gwiazdami": Łapanowski zaprosi partnerkę na kurs gotowania

  - W pracę z nami tancerze wkładają kawałek życia i duszy - mówi Grzegorz Łapanowski, uczestnik 3. edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". W podzięce za tę pracę szef kuchni zamierza zaprosić swoją partnerkę na kurs gotowania.

 • Taniec z gwiazdami: Aneta Zając pieniądze z wygranej przeznacza na...

  Aktorka "Pierwszej miłości" nie była ulubienicą jury, szczególnie Iwony Pavlović, która oceniała ją słabo, nie szczędząc przy tym gorzkich uwag. Wszystko to jednak tylko dopingowało Zając do pracy i jeszcze większego wysiłku. Docenili to widzowie, wysyłając SMS-y. W finałowym odcinku Aneta tańczyła już jak natchniona, choć wygranej się nie spodziewała. Tym bardziej że jej partner walczył...

 • "Taniec z Gwiazdami" [8. odcinek]: Pożegnanie Jaśka Meli

  Kto nie będzie już walczył o Kryształową Kulę? Jan Mela i Magdalena Soszyńska nie wygrają "Dancing withe the Stars. Tańca z gwiazdami". W piątek, 24 października, w ósmym odcinku show, para pożegnała się z programem. Po raz pierwszy głosy jurorów pokryły się z ocenami widzów.

Zdjęcia na temat: jury tylko taniec
Wideo na temat: jury tylko taniec
 • Qczaj odcina się od problemów Justyny Żyły i Dominiki Tajner!

  -Wiśniewską. Pierwszej wpajał, żeby nie przejmowała się ocenami jury. Drugiej, że znajdzie jeszcze nową miłość i wszystko się ułoży. W pewnym momencie dziewczyny zaczęły to za bardzo wykorzystywać. Trener podczas rozmowy z naszym reporterem oficjalnie powiedział, że teraz będzie myślał tylko o sobie!

 • Andrzej Grabowski wraca na plan serialu „Blondynka”

  . Popularność przyniosła mu rola Ferdynanda Kiepskiego w serialu "Świat według Kiepskich". Ostatnio można było go oglądać w jury show "Taniec z gwiazdami. Dancing with the stars" w stacji Polsat.(...) kręcony w pięknych miejscach na Podlasiu, w Supraślu za Białymstokiem. Naprawdę cudowne klimaty, cudowne miejsca, fantastyczni ludzie, szkoda tylko, że będę grał o kulach - mówi agencji informacyjnej

Dyskusje na temat: jury tylko taniec
 • Re: Odpadł Andrzej Młynarczyk

  Andrzej Gołota i Andrzej Młynarczyk jak słonie w składzie porcelany. Zasady programu fatalne, nie liczy się taniec i ocena jury , tylko ilość wydanej kasy na SMS-y. (dla TVN-u). Dostaniesz więcej SMS-ów to wygrywasz głupota ! Od pierwszego programu jest to bardzo, bardzo kontrowersyjne !! Nie powinna napewno wygrać Anna Guzik, Anna Mucha.