• Informacje na temat:

  jury voice of poland 2

Artykuły na temat: jury voice of poland 2
 • Justyna Steczkowska odejdzie z „The Voice of Poland”?

  Justyna Steczkowska (42 l.) być może nie będzie jurorką w kolejnej edycji „The Voice of Poland”. Jeśli wierzyć plotkom, producenci wolą kogoś innego.

 • "The Voice of Poland": To już pewne, Magdalena Mielcarz też odchodzi

  Muzyczny show TVP2 czeka prawdziwa rewolucja. Kolejne odejście z programu zostało potwierdzone - w kolejnej edycji nie zobaczymy Magdaleny Mielcarz w roli prowadzącej.

 • Edyta Górniak nie chce występować ze Steczkowską. O co chodzi?

  Telewizja Polska szykuje dla widzów nową odsłonę "The Voice of Poland" - tym razem dla dzieci. W roli jurora zobaczymy albo Edytę Górniak, albo Justynę Steczkowską.

 • "Must Be The Music": Żenujące wybory jury?

  Wybór 18 półfinalistów ósmej edycji "Must Be The Music" wzbudził gorące dyskusje wśród widzów programu. Mocno dostało się jurorom, którzy odrzucili wcześniej wychwalanych przez siebie wykonawców.

 • Badach przesadził z żądaniami?!

  Kuba Badach, mąż Oli Kwaśniewskiej, miał być jednym z jurorów w show "The Voice of Poland". Niestety, zażądał podobno zbyt wysokiego honorarium.

 • Oglądalność: "Superstarcie" pogrąża się coraz bardziej

  Wyemitowany 31 października odcinek "Superstarcia" zanotował katastrofalną oglądalność - 770 tys. widzów.

 • Edyta Górniak próbuje wkręcić przyjaciółkę do programu. Uda się?

  Piosenkarka już we wrześniu zasiądzie w jury nowego programu "Hit, hit, hurra" i oceniać w nim będzie popisy wokalne dzieci i młodzieży. To z tego powodu odrzuciła propozycję udziału w 7. edycji TVP 2 "The Voice of Poland". Jak dowiedziała się "Rewia", Górniak nalegała, by nowy program poprowadziła Katarzyna Sowińska (35), modelka i prezenterka. Producenci nie zgodzili się, ale jej nazwisko...

 • Kora kontra Złoty Maanam i inne żenujące spory o nazwę

  W ostatnim czasie coraz częściej głośne rozstania w różnych zespołach muzycznych kończą się żenującymi, ciągnącymi się latami sporami o prawa do nazwy. Zdezorientowana publiczność obserwuje smutne przepychanki dawnych idoli, którzy za wszelką cenę próbują przekonać fanów, że to właśnie oni są ci "prawdziwi" i "legendarni". Kora czy Złoty Maanam? Kukiz czy Piersi? Dwie wersje De Mono, a może Kat z Romanem lub Kat bez Romana? Sprawdzamy, kogo jeszcze dotknął ten wirus.

 • Nergal wygryzie Sablewską?

  ...rozważana kandydatura Nergala! "Adam Darski, który do grudnia będzie jurorem 'The Voice of Poland' w TVP 2, został zaproszony na rozmowy do TVN" - mówi nasz informator. Decydentów komercyjnej stacji(...)Już 2 grudnia w Gdańsku ruszają castingi do drugiej edycji muzycznego show "X-Factor". Czy w jury zasiądzie Maja Sablewska (31), nie wiadomo. "Chodzą słuchy, że kierownictwo stacji chce rozwiązać...

 • "The Voice Of Poland 2": Oficjalny skład jury!

  Justyna Steczkowska, Patrycja Markowska, Tomson i Baron (Afromental) i Marek Piekarczyk (TSA) zostali jurorami w drugiej edycji programu "The Voice Of Poland", poinformowali twórcy show na Facebooku.