• Informacje na temat:

  justin bartha zdjęcia

Artykuły na temat: justin bartha zdjęcia
 • "Pełna chata" po latach

  ...się Matt Kaplan, Justin Bartha i David Schulte, od 2014 r. jest dziewczyną 48-letniego Benneta Millera.  Joihn Stamos (Jesse) Po rozstaniu z "Pełną chatą" chciał diametralnie zerwać z wizerunkiem...

 • Justin Bartha u boku Cage'a

  Młody aktor Justin Bartha, który zadebiutował na ekranie rolą w filmie "Gigli" u boku Jennifer Lopez i Bena Afflecka, wystąpi w kolejnym wysokobudżetowym projekcie. Będzie nim sensacyjna komedia "National Treasure", w którym zagra także zdobywca Oscara Nicolas Cage ( "Adaptacja" , "Naciągacze" ) oraz była modelka, Niemka Diane Kruger ("Troy"). Zdjęcia mają rozpocząć się we wrześniu.

 • Sean Bean chciwym bogaczem

  Sean Bean ( "Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia" , "Troja" ) wystąpi w sensacyjnej komedii "National Treasure". Irlandzki aktor wcieli się w postać zamożnego brytyjskiego podróżnika, który zamierza odnaleźć bezcenny skarb. Wcześniej role w filmie objęli Nicolas Cage ( "Adaptacja" ), Diane Kruger ( "Troja" ) oraz Justin Bartha ( "Gigli" ).

 • Rusza sequel "Kac Vegas"

  Gwiazdor filmu "Kac Vegas" - Bradley Cooper - potwierdził, że niedługo rozpoczną się zdjęcia do kontynuacji tej komedii, która okazała się jednym z największych hitów kinowych 2009 roku. Aktor zdradził, że film ma już gotowy scenariusz i ustalone miejsce akcji.

 • Chłopcy z Las Vegas

  - W tym jednym filmie jest najwięcej scen, w których gramy razem...Są sceny, w których tylko my jesteśmy, jak ta z limuzyną - aktor Zach Galifianakis porównuje "Kac Vegas 3" do wcześniejszych filmów seri. - Kiedy jesteśmy we trzech, na planie jest lepsza współpraca - dodaje gwiazdor komedii Todda Philipsa.

Wideo na temat: justin bartha zdjęcia
 • Justin Bieber. Believe

  Portret Justina Biebera, który spełnił marzenia i z nieśmiałego chłopca stał się gwiazdą muzyki pop oraz bożyszczem nastolatek.

 • Rysiek Lwie Serce

  Rysiek od dziecka pragnie być rycerzem, ale w jego królestwie męstwo i honor zostały zastąpione przez bezduszne prawo, na którego straży stoi ojciec chłopca - doradca królowej. Rysiek też ma zostać prawnikiem, ale w dniu swego wyjazdu do prawniczej szkoły, ucieka z domu i wyrusza na pełną niezwykłych przygód wyprawę w poszukiwaniu tajemniczego zamku, magicznego miecza i źródła odwagi niezbędnej, by stać się rycerzem. Wkrótce udowodni światu, że wszystkie Ryśki to fajne wojaki, zwłaszcza gdy...