• Informacje na temat:

  justin bieber mały

Artykuły na temat: justin bieber mały
 • Justin Bieber (22 l.) opublikował na Instagramie zdjęcie z małą dziewczynką. Ci, którzy nie przeczytali w całości podpisu do fotki, dowiedzieli się, że to jego córka!

 • Jak działa fabryka idoli

  Czerwonowłosa, 20-letnia Saszan ma na Facebooku więcej fanów niż Edyta Górniak czy Justyna Steczkowska. Na widok 18-letniego Dawida Kwiatkowskiego dziewczyny piszczą i płaczą. Nie ma wątpliwości, że również nad Wisłą wiedzą już, jak się produkuje idoli.

 • Hailey Bieber w ciąży? Najnowsze zdjęcia rozwiewają wątpliwości

  Żona Justina Biebera (25 l.), Hailey (22 l.), jest pod nieustannym obstrzałem paparazzich. Ostatnio zrobili jej fotki, gdy wychodziła z restauracji. Opięta sukienka, którą miała na sobie, obnaża prawdę o jej rzekomej ciąży.

 • Błagam, posłuchaj mojej płyty

  Gwiazdy muzycznego show-biznesu tracą grunt pod nogami. Najpierw przyszło im pogodzić się z faktem, że już nie wzbogacą się na sprzedaży płyt. Ale to był dopiero początek złych wiadomości. Teraz przyszła pora na desperacką walkę o to, by ktokolwiek chciał ich w ogóle posłuchać. Immunitetem nie jest nawet status gigantów rocka.

 • Bieber tęskni za normalnym życiem

  Nastoletni gwiazdor - Justin Bieber - przyznał, że czasem chciałby, zamiast robić karierę w show-biznesie, żyć jak dawniej.

 • Oto nowy Justin Bieber!

  16-letni Austin Mahone, który dorobił się już przydomku "Baby Bieber", podpisał intratny kontrakt z wytwórnią Universal. O sensację z You Tube'a biły się wszystkie największe firmy fonograficzne.

 • Synek Edyty Górniak odzyskał sprawność w ręce!

  ...talent rozkwitał" - czytamy w "Rewii". Faktycznie, przed wypadkiem mały Krupa miał nawet swój zespół. Z kolei filmiki z nagraniami, które znana mama umieszczała w sieci, od razu stały się hitami internetu! "Do piosenkarki zaczęli się odzywać wpływowi znajomi z branży muzycznej, proponując chłopcu karierę na miarę tej, jaką zrobiła w naszym kraju Natalia Kukulska, a na świecie Justin Bieber. Pani...

 • Justin Bieber zacznie brać heroinę?

  Grający w zespole Olympique Marsylia angielski piłkarz Joey Barton mocno podpadł fanom Justina Biebera.

 • "Zbuntowany anioł": Natalia Oreiro znowu w Polsce!

  ..., że może zostać drugim Justinem Bieberem. Twarzą w twarz Zaraz po konferencji na Oreiro rzucili się wielbiciele, a ja czekałam na indywidualny wywiad z aktorką. Byłam zaskoczona, gdy Naty(...). Arbuzy i Bieber Gdy Natalia w końcu przyszła na konferencję, przeprosiła za spóźnienie - O tej godzinie bez makijażu wyglądałabym jak potwór - stwierdziła żartobliwie. Aktorka wyznała m.in., że...

 • Poznajecie? Tak, to Justin Bieber!

  Niepublikowany wcześniej skecz z amerykańskiego programu "Saturday Night Live" wreszcie ujrzał światło dzienne.

Wideo na temat: justin bieber mały
 • Justin Bieber. Believe

  Portret Justina Biebera, który spełnił marzenia i z nieśmiałego chłopca stał się gwiazdą muzyki pop oraz bożyszczem nastolatek.

 • Rysiek Lwie Serce

  Rysiek od dziecka pragnie być rycerzem, ale w jego królestwie męstwo i honor zostały zastąpione przez bezduszne prawo, na którego straży stoi ojciec chłopca - doradca królowej. Rysiek też ma zostać prawnikiem, ale w dniu swego wyjazdu do prawniczej szkoły, ucieka z domu i wyrusza na pełną niezwykłych przygód wyprawę w poszukiwaniu tajemniczego zamku, magicznego miecza i źródła odwagi niezbędnej, by stać się rycerzem. Wkrótce udowodni światu, że wszystkie Ryśki to fajne wojaki, zwłaszcza gdy...