• Informacje na temat:

  justin bieber one time

Artykuły na temat: justin bieber one time
 • Nastoletni gwiazdor wywołał histerię

  Nastoletni gwiazdor muzyki pop, Justin Bieber , został zmuszony odwołać swój jedyny występ w Australii wskutek chaosu, jaki rozpętał się wśród jego histerycznych fanów.

 • Jak działa fabryka idoli

  Czerwonowłosa, 20-letnia Saszan ma na Facebooku więcej fanów niż Edyta Górniak czy Justyna Steczkowska. Na widok 18-letniego Dawida Kwiatkowskiego dziewczyny piszczą i płaczą. Nie ma wątpliwości, że również nad Wisłą wiedzą już, jak się produkuje idoli.

 • Rok 2014 w liczbach

  Rok 2014 powoli dobiega końca. Oprócz świetnych i koszmarnych płyt, zjawiskowych debiutów i zapadających w ucho utworów, kończące się 12 miesięcy to także sporo liczb, które warto sobie przypomnieć.

 • Błagam, posłuchaj mojej płyty

  Gwiazdy muzycznego show-biznesu tracą grunt pod nogami. Najpierw przyszło im pogodzić się z faktem, że już nie wzbogacą się na sprzedaży płyt. Ale to był dopiero początek złych wiadomości. Teraz przyszła pora na desperacką walkę o to, by ktokolwiek chciał ich w ogóle posłuchać. Immunitetem nie jest nawet status gigantów rocka.

 • Uszkodził nogę, śpiewa dalej

  15-letnia wschodząca gwiazda muzyki pop i R&B, Justin Bieber, nie ma ostatnio szczęścia. Kilka dni jego temu młody wokalista odwołał swój występ na spotkaniu z fanami, co doprowadziło do zamieszek. Tym razem Bieber zaśpiewał, lecz podczas występu źle stanął i skręcił kostkę.

 • Justin Bieber królem internetu

  Poznaliśmy listę najpopularniejszych teledysków 2010 roku w serwisie YouTube. Zwycięzcą został 16-letni Justin Bieber.

 • Nastoletnie niewypały

  W USA lansowanie nastoletnich gwiazdek zostało opanowane do perfekcji. 16-letni Justin Bieber (nota bene Kanadyjczyk) sprzedaje miliony płyt, zapełnia 20-tysięczne hale, a każde jego publiczne pokazanie się wywołuje spazmy ekscytacji młodych fanek. W Polsce natomiast przemysł młodocianych idoli kuleje.

 • 17-letni gwiazdor wśród najbardziej wpływowych

  Nastoletni piosenkarz Justin Bieber znalazł się na liście 100 najbardziej wpływowych osób na świecie według magazynu "Time".

 • Lista światowa: Najsłabszy wynik w historii

  Kanadyjska artystka Alanis Morissette powróciła z nowym albumem "Havoc And Bright Lights" i od razu znalazła się na pierwszym miejscu światowej listy przebojów.

 • Światowe gwiazdy dla ofiar kataklizmu w Japonii

  "Songs For Japan" to tytuł specjalnego albumu na którym znajdą się utwory w wykonaniu światowych gwiazd. Całkowity dochód ze sprzedaży trafi na konto Japońskiego Czerwonego Krzyża pomagającego ofiarom marcowego trzęsienia ziemi i tsunami w tym kraju.

Wideo na temat: justin bieber one time
 • Justin Bieber. Believe

  Portret Justina Biebera, który spełnił marzenia i z nieśmiałego chłopca stał się gwiazdą muzyki pop oraz bożyszczem nastolatek.

 • Jak upolować faceta

  Adaptacja bestsellerowej powieści Janet Evanovich. 30-letnia Stephanie Plum (Katherine Heigl), to mieszkanka New Jersey, która została niedawno zwolniona z praca i jest świeżo po rozwodzie. Spłukana i zdesperowana, prosi swego kuzyna Vinniego (Patrick Fischler), by dał jej szanse zarobić szybką gotówkę jako łowca nagród. Jej pierwszym zadaniem jest wytropienie lokalnego policjanta Joe Morelli (Jason O'Mara), poszukiwanego za morderstwo. Okazuje się nim ten sam mężczyzna, który w szkole...