• Informacje na temat:

  justin bieber piosenkarz

Artykuły na temat: justin bieber piosenkarz
Wideo na temat: justin bieber piosenkarz
 • Justin Bieber wrócił do Hailey Baldwin! Co na to jej ojciec?

  To oficjalne! Justin Bieber spotyka się z Hailey Baldwin. Od dawna kolorowa prasa rozpisywała się o romansie pary. Kanadyjczyk uciął spekulacje, publikując gorące zdjęcie z modelką. Piosenkarz pochwalił się na Instagramie fotorelacją z karaibskich wakacji ze swoją nową wybranką. Czy tym razem związek Justina przetrwa próbę czasu? (Cover Video/x-news)

 • Policja znalazła narkotyki w domu Biebera!

  Wizyta policji w domu Justina Biebera przyniosła nieoczekiwane skutki. Funkcjonariusze pojawili się w rezydencji piosenkarza w celu zdobycia nagrań z monitoringu, które mogłyby pomóc w prowadzonym śledztwie - kilka dni wcześniej dom sąsiadów Biebera został obrzucony jajkami. Mężczyzna, który złożył doniesienie twierdzi, że to Justin Bieber rzucał w jego dom. W trakcie wizyty w posiadłości przy

 • Justin Bieber. Believe

  Portret Justina Biebera, który spełnił marzenia i z nieśmiałego chłopca stał się gwiazdą muzyki pop oraz bożyszczem nastolatek.

Dyskusje na temat: justin bieber piosenkarz
 • Re: Małoletni piosenkarz zastrzelony przez policję

  Justin Bieber... takie coś żyje? istnieje? myśli? ... Jak podrośnie to pomyśli, kto mu taki numer zrobił z jego życiem... Niestety, nie wierzę, że pomyśli o tym. Wpadnie w jakieś nałogi itd. A, i jeszcze jego wygląd-fryz... dla mnie BOMBA, prosto do psychiatryka.