• Informacje na temat:

  justin bieber z usher

Artykuły na temat: justin bieber z usher
 • Polskie fanki: Justin okazał brak szacunku w stosunku do nas

  Ponad 11 tys. widzów obejrzało w łódzkiej Atlas Arenie pierwszy w Polsce koncert Justina Biebera - 19-letniego piosenkarza muzyki pop, którego roczne zarobki przekraczają 50 mln dolarów.

 • "The Christmas Song" - najpopularniejszy utwór na Boże Narodzenie

  Nie "Last Christmas" Wham!, nie "Do They Know It's Christmas" Band Aid, ale licząca 70 lat "The Christmas Song" to najpopularniejsza bożonarodzeniowa piosenka na świecie.

 • Justin Bieber

  ...z innymi gwiazdami muzyki pop, takimi jak: Miley Cyrus, Pink, Fergie, Celine Dion, Justin Bieber zaśpiewał utwór "We Are the World". Cover tego utworu został nagrany w 25. rocznicę stworzenia go przez(...) chłopaka Usherowi. Tydzień później Bieber miał okazję zaśpiewać dla Ushera, który zachwycony talentem chłopca, umówił go na przesłuchanie w wytwórni płytowej Island. Bieber podpisał kontrakt z wytwórnią...

 • Justin Bieber królem internetu

  Poznaliśmy listę najpopularniejszych teledysków 2010 roku w serwisie YouTube. Zwycięzcą został 16-letni Justin Bieber.

 • Jest zwiastun filmu Justina Biebera

  Nastoletni gwiazdor pop, Justin Bieber , ujawnił zwiastun swojego najnowszego filmu pt. "Justin Bieber: Never Say Never".

 • Bogaty palant Justin Bieber

  Justin Bieber znakomicie odnajduje się w roli największego palanta show-biznesu. Każdy kolejny, podszyty arogancją wyskok tylko umacnia ten konsekwentny i spójny wizerunek znienawidzonego idola. Wizerunek, który pozwolił mu przetrwać.

 • Lady Gaga triumfuje na rozdaniu nagród MTV

  ...ulubieniec nastolatek Justin Bieber, pokonując m.in. Eminema, Ushera i Kanye Westa. Za najlepszy występ na żywo najwięcej głosów zebrała grupa Linkin Park. O wyróżnienie w tej kategorii ubiegały się również(...) the Way You Lie" czy "OMG" Ushera. Artystka, która nie mogła pojawić się na ceremonii z uwagi na trwającą trasę koncertową, z fanami obecnymi na gali łączyła się z Budapesztu. Jej główna...

 • Justin Bieber "często płacze". Powód?

  Kanadyjski gwiazdor pop Justin Bieber jest zdruzgotany ujawnieniem filmów, na których młody piosenkarz opowiada rasistowskie dowcipy.

 • Justin Bieber zaszalał

  Miley Cyrus, Usher, Sean Kingston, Boyz II Men i Ludacris pojawili się gościnnie na koncercie Justina Biebera w słynnej, nowojorskiej hali Madison Square Garden.

 • Usher: Wśród gości Justin Bieber, Enrique i Jay-Z

  "Versus" to reedycja siódmego studyjnego albumu Ushera "Raymond V Raymond", wzbogacona o pięć premierowych utworów.

Wideo na temat: justin bieber z usher
 • Justin Bieber. Believe

  Portret Justina Biebera, który spełnił marzenia i z nieśmiałego chłopca stał się gwiazdą muzyki pop oraz bożyszczem nastolatek.

 • Rysiek Lwie Serce

  Rysiek od dziecka pragnie być rycerzem, ale w jego królestwie męstwo i honor zostały zastąpione przez bezduszne prawo, na którego straży stoi ojciec chłopca - doradca królowej. Rysiek też ma zostać prawnikiem, ale w dniu swego wyjazdu do prawniczej szkoły, ucieka z domu i wyrusza na pełną niezwykłych przygód wyprawę w poszukiwaniu tajemniczego zamku, magicznego miecza i źródła odwagi niezbędnej, by stać się rycerzem. Wkrótce udowodni światu, że wszystkie Ryśki to fajne wojaki, zwłaszcza gdy...