• Informacje na temat:

  justin emma

Artykuły na temat: justin emma
 • Emma Stone i Justin Theroux są parą

  Takiego przetasowania w show-biznesie chyba nikt się nie spodziewał. Aktorka Emma Stone (29 l.), laureatka Oscara za film "La La Land", przyłapana została na wakacjach we Francji z byłym facetem Jennifer Aniston Justinem Therouxem (46 l.). Para wylegiwała się na tarasie domku słynnego Hotelu du Cap. Czy łączy ich coś więcej niż tylko przyjaźń, tego na razie nie wiadomo. Wcześniej gwiazda...

 • Rozpoczął się 68. festiwal filmowy w Cannes

  W tym roku festiwal filmowy w Cannes odchodzi od kuszących opowieści o wielkim świecie, w zamian decydując się na kino społecznie zaangażowane i do bólu realistyczne. Święto filmu, które rozpoczęło się w środę, potrwa do 24 maja.

 • "Wariat": Jonah Hill i Emma Stone w produkcji Netfliksa. Pełny zwiastun!

  ..."Wariat" to historia Anny Landsberg (Stone) i Owena Milgrima (Hill), dwójki całkowicie obcych sobie ludzi, którzy postanawiają wziąć udział w tajemniczych badaniach. Anna jest obojętna i nie ma celu w życiu, a złe relacje z siostrą i matką tylko pogarszają jej stan. Z kolei Owen od lat cierpi na schizofrenię. Dr. James K. Mantleray (Justin Theroux) obiecuje im pomóc, zapewniając, że nowy...

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

 • Justin Timberlake przyznał się do romansu z gwiazdą!

  Justin Timberlake (37 l.) otwracie przyznał, że przespał się z jedną ze „Spice Girls”!

 • Mike Nichols nie żyje

  19 listopada zmarł Mike Nichols, jeden z najwybitniejszych amerykańskich reżyserów. Twórca "Kto się boi Virginii Woolf?", "Absolwenta", "Pracującej dziewczyny" i "Bliżej" odszedł niespełna dwa tygodnie po swoich 83. urodzinach.

 • "Wariat": Najnowsza zapowiedź i parę zdjęć z produkcji Netflixa

  Osadzony w świecie podobnym do naszego, w czasach całkiem przypominających nasze, "Wariat" ("Maniac") opowiada historię Annie Landsberg (Emma Stone) i Owena Milgrima (Jonah Hill), dwojga nieznajomych(...), doktor James K. Mantleray (Justin Theroux), twierdzi, że jest w stanie wyleczyć każdy aspekt ludzkiego umysłu - od choroby psychicznej po złamane serce.  W serialu w jednej z głównych ról zobaczymy...

 • Justin Timberlake na londyńskim bruku

  Justin Timberlake został wyrzucony z jednego z londyńskich nocnych klubów. Na obsłudze lokalu nie zrobiło wielkiego wrażenia nazwisko gwiazdora, ani fakt, że w ciągu całego wieczoru zostawił w kasie baru aż 4,5 tysiąca dolarów.

 • Serial "Maniac" jest już dostępny na Netflix

  Osadzony w świecie podobnym do naszego, w czasach całkiem przypominających nasze, Wariat opowiada historię Annie Landsberg (Emma Stone) i Owena Milgrima (Jonah Hill), dwojga nieznajomych, którzy biorą udział w tajemniczym badaniu farmaceutycznym - każde z innego powodu.

 • Mąż Emmy Rossum chce rozwodu

  Justin Siegel, mąż młodej gwiazdy Hollywood - Emmy Rossum, złożył w sądzie pozew rozwodowy, kończący ich trwające 1,5 roku małżeństwo.

Wideo na temat: justin emma
 • Justin Bieber. Believe

  Portret Justina Biebera, który spełnił marzenia i z nieśmiałego chłopca stał się gwiazdą muzyki pop oraz bożyszczem nastolatek.

 • Rysiek Lwie Serce

  Rysiek od dziecka pragnie być rycerzem, ale w jego królestwie męstwo i honor zostały zastąpione przez bezduszne prawo, na którego straży stoi ojciec chłopca - doradca królowej. Rysiek też ma zostać prawnikiem, ale w dniu swego wyjazdu do prawniczej szkoły, ucieka z domu i wyrusza na pełną niezwykłych przygód wyprawę w poszukiwaniu tajemniczego zamku, magicznego miecza i źródła odwagi niezbędnej, by stać się rycerzem. Wkrótce udowodni światu, że wszystkie Ryśki to fajne wojaki, zwłaszcza gdy...