• Informacje na temat:

  justin ma dziecko z fanką

Artykuły na temat: justin ma dziecko z fanką
 • Justin Bieber (22 l.) opublikował na Instagramie zdjęcie z małą dziewczynką. Ci, którzy nie przeczytali w całości podpisu do fotki, dowiedzieli się, że to jego córka!

 • Jak działa fabryka idoli

  Czerwonowłosa, 20-letnia Saszan ma na Facebooku więcej fanów niż Edyta Górniak czy Justyna Steczkowska. Na widok 18-letniego Dawida Kwiatkowskiego dziewczyny piszczą i płaczą. Nie ma wątpliwości, że również nad Wisłą wiedzą już, jak się produkuje idoli.

 • Justin Bieber jest ojcem dwójki dzieci?

  Jeśli wierzyć doniesieniom zagranicznego magazynu „In Touch”, Justin Bieber (20 l.) jest już ojcem dwójki dzieci!

 • Recenzja Gosia Andrzejewicz "Film": Trybunka muzycznie wykluczonych

  "Film" Gosi Andrzejewicz odpowiada na zapotrzebowanie, o którym - wertując sieciowe portale i oglądając mainstreamowe media - zapominamy. Zapominamy, że dziewczęta z mniejszych miast też muszą mieć muzykę, przy której będą marzyć.

 • Justin Bieber miał wypadek!

  Justin Bieber (20 l.) wraz z ochroniarzami ścigał się z natrętnymi paparazzi. W ich samochód uderzyło inne auto!

 • One Direction przechwytują fanki Justina Biebera?

  Czy boysband One Direction skorzysta na ostatnich kłopotach piosenkarza Justina Biebera?

 • W tej sukience zrobiła furorę!

  Kremowa, odsłaniająca plecy sukienka Seleny Gomez była wydarzeniem tegorocznego rozdania nagród MTV Europe Music Awards! Wokalistka wyglądała promiennie - a przecież parę dni temu ostatecznie rozstała się ze swoim chłopakiem, Justinem Bieberem... Podobno Selena zdecydowała się zakończyć ten związek pod wpływem plotek, jakoby Justin zdradzał ją i miał dziecko z fanką. Tego było dla niej za wiele!

 • Justin Bieber już po testach DNA

  Sprawa rzekomego ojcostwa Justina Biebera, który miał spłodzić dziecko 20-letniej fance, wydaje się być coraz bliższa rozwiązania. Nastoletni gwiazdor przeszedł już testy DNA, które raz na zawsze wyjaśnią, czy jest on ojcem syna Mariah Yeater.

 • Malinowska urodziła

  ...narodu" - powiedział w "Dzień dobry TVN". Karolina wyznała z kolei, że patrząc na fanki Justina Biebera, przestaje marzyć o córce. Do tego jej synowie nie dopuszczają myśli, by w ich domu pojawiła się...

 • 18-latek śpiewa o swoim rzekomym dziecku

  W ubiegłym roku fanka Justina Biebera ogłosiła światu, że spodziewa się dziecka gwiazdora. Chociaż doniesienia dziewczyny okazały się nieprawdziwe, a sam piosenkarz odcinał się od tych plotek, teraz młody piosenkarz pisze piosenkę o tamtym doświadczeniu.

Wideo na temat: justin ma dziecko z fanką
 • Justin Bieber. Believe

  Portret Justina Biebera, który spełnił marzenia i z nieśmiałego chłopca stał się gwiazdą muzyki pop oraz bożyszczem nastolatek.

 • Rysiek Lwie Serce

  Rysiek od dziecka pragnie być rycerzem, ale w jego królestwie męstwo i honor zostały zastąpione przez bezduszne prawo, na którego straży stoi ojciec chłopca - doradca królowej. Rysiek też ma zostać prawnikiem, ale w dniu swego wyjazdu do prawniczej szkoły, ucieka z domu i wyrusza na pełną niezwykłych przygód wyprawę w poszukiwaniu tajemniczego zamku, magicznego miecza i źródła odwagi niezbędnej, by stać się rycerzem. Wkrótce udowodni światu, że wszystkie Ryśki to fajne wojaki, zwłaszcza gdy...