• Informacje na temat:

  justin theroux aktor

Artykuły na temat: justin theroux aktor
 • Justin Theroux ma już nową partnerkę?!

  Czyżby Justin Theroux (46 l.) znalazł już następczynię Jennifer Aniston (49 l.)?

 • Jennifer Aniston: Wykorzysta okazję?

  "Co z tym ślubem?", "kiedy dziecko?", "czy myślisz o byłym mężu?" - Jennifer Aniston ma dość odpowiadania na te same pytania. Jej nowy film święci triumfy, a ona sama ma szansę zacząć wszystko od nowa.

 • Justin Theroux na randce (?) z modelką!

  Krótko po tym, jak wyszło na jaw, że małżeństwo Justina Therouxa (46 l.) z Jennifer Aniston (49 l.) rozpadło się, tabloidy sugerowały, że aktor już kogoś ma. Wygląda na to, że była to prawda. Ostatnio paparazzi przyłapali go bowiem na randce (?) z 26-letnią modelką Eriką Cardenas. Para wprawdzie nie okazywała sobie czułości, jednak widać, że strony świetnie się ze sobą rozumieją. Myślicie, że to...

 • Gwiazdy w filmie Justina Theroux

  Billy Crudup ( "Duża ryba" , "Wszyscy mówią: kocham cię" ), Harvey Keitel ( "Fortepian" , "Święty dym" ) i Mia Farrow ( "Mężowie i żony" , "Dziecko Rosemary" ) wystąpią w komedii romantycznej "Dedication", której reżyserem zostanie debiutujący po drugiej stronie kamery aktor Justin Theroux ( "Muholland Drive" , "American Psycho" ) - poinformował magazyn "Variety".

 • Jennifer Aniston i Justin Theroux rozstali się! Jest oficjalne oświadczenie!

  Jennifer Aniston (49 l.) odkąd rozwiodła się w 2005 roku z Bradem Pittem (54 l.), nie może ułożyć sobie życia z żadnym innym mężczyzną. Właśnie ogłosiła, że wraz z obecnym mężem Justinem Therouxem (46 l.) są w separacji.

 • Justin Theroux: Romans z Amelią

  Amerykański aktor Justin Theroux, najbardziej znany z roli w filmie Davida Lyncha "Mullholand Drive" , wystąpi u boku Audrey Tautou, bohaterki słynnej "Amelii" , w romantycznej komedii "Nowhere to Go But Up". Jak podał w poniedziałek, 22 lipca, magazyn The Hollywood Reporter , zdjęcia rozpoczną się w sierpniu w Nowym Jorku i potrwają sześć tygodni.

 • Justin Theroux otarł się o śmierć podczas podróży poślubnej!

  Podróż poślubna Jennifer Aniston (46 l.) i Justina Therouxa (44 l.) mogła się skończyć tragicznie!

 • Rozstał się z dziewczyną dla Jennifer Aniston?

  Justin Theroux najwyraźniej poważnie myśli o związku z gwiazdą Hollywood, Jennifer Aniston. Aktor po 14 latach rozstał się ze swoją partnerką, Czyżby zrobił to dla gwiazdy "Przyjaciół"?

 • Emma Stone i Justin Theroux są parą

  Jennifer Aniston Justinem Therouxem (46 l.). Para wylegiwała się na tarasie domku słynnego Hotelu du Cap. Czy łączy ich coś więcej niż tylko przyjaźń, tego na razie nie wiadomo. Wcześniej gwiazda spotykała się z aktorem Andrew Garfieldem. Związek jednak zakończył się w październiku 2015 roku. Z kolei Justin Theroux po rozstaniu z Aniston widywany był z wieloma pięknymi kobietami - ostatnio z 26-letnią...

 • Jennifer Aniston zaręczona!

  Amerykańska aktorka filmowa Jennifer Aniston zaręczyła się z aktorem i scenarzystą Justinem Theroux. Para już planuje ślub - poinformowali w niedzielę, 13 sierpnia, ludzie z otoczenia gwiazd.

Zdjęcia na temat: justin theroux aktor
Wideo na temat: justin theroux aktor
 • Justin Bieber. Believe

  Portret Justina Biebera, który spełnił marzenia i z nieśmiałego chłopca stał się gwiazdą muzyki pop oraz bożyszczem nastolatek.

 • Rysiek Lwie Serce

  Rysiek od dziecka pragnie być rycerzem, ale w jego królestwie męstwo i honor zostały zastąpione przez bezduszne prawo, na którego straży stoi ojciec chłopca - doradca królowej. Rysiek też ma zostać prawnikiem, ale w dniu swego wyjazdu do prawniczej szkoły, ucieka z domu i wyrusza na pełną niezwykłych przygód wyprawę w poszukiwaniu tajemniczego zamku, magicznego miecza i źródła odwagi niezbędnej, by stać się rycerzem. Wkrótce udowodni światu, że wszystkie Ryśki to fajne wojaki, zwłaszcza gdy...