• Informacje na temat:

  justin theroux plotki

Artykuły na temat: justin theroux plotki
 • Justin Theroux ma nową dziewczynę!

  Wedle doniesień, Justin Theroux (47 l.) związał się ze sporo młodszą od siebie modelką.

 • Jennifer Aniston gotowa na wesele

  Amerykańska aktorka i producentka filmowa Jennifer Aniston niebawem wyprowadzi się z Nowego Jorku. Wraz ze swoim partnerem Justinem Theroux właśnie zakończyli remont willi w Bel Air. To tam odbędzie się też ich wesele.

 • Jennifer Aniston i Justin Theroux: Wiemy, kiedy się pobiorą!

  Jennifer Aniaton (45 l.) i Justin Theroux (42 l.) w końcu staną na ślubnym kobiercu. Ceremonia już niedługo!

 • Jennifer Aniston zaręczona!

  Amerykańska aktorka filmowa Jennifer Aniston zaręczyła się z aktorem i scenarzystą Justinem Theroux. Para już planuje ślub - poinformowali w niedzielę, 13 sierpnia, ludzie z otoczenia gwiazd.

 • Angelina Jolie robi interesy z Justinem Therouxem? Chce pogrążyć Jennifer Aniston!

  Nie gasną emocje w świecie show-biznesu, po ogłoszeniu separacji Jennifer Aniston (49 l.) i Justina Therouxa (46 l.). Jak się okazuje, na sytuacji chce także skorzystać Angelina Jolie (42 l.).

 • Aniston weźmie ślub w Afryce

  Amerykańska aktorka i producentka filmowa Jennifer Aniston oraz jej partner Justin Theroux staną na ślubnym kobiercu w Kenii. Hollywoodzka para, która w zeszłym miesiącu się zaręczyła, chce powiedzieć sobie "tak" w grudniu, podczas dziewięciodniowego safari.

 • Znany jest już prawdziwy powód rozstania Jennifer Aniston z mężem! Szokujące!

  Jennifer Aniston (49 l.) i Justin Theroux (46 l.) ogłosili niedawno, że podjęli decyzję o separacji. Teraz na jaw wychodzą kulisy tej przykrej decyzji.

 • Jennifer Aniston stara się o dziecko

  Jennifer Aniston i jej nowy partner Justin Theroux nie tracą czasu. Po kilku miesiącach związku para zdecydowała się ponoć na ślub i zaczęła starania o dziecko.

 • Jennifer Aniston na wakacjach w Meksyku. Ciąża? Te zdjęcia mówią wszystko

  Jennifer Aniston (48 l.) i jej mąż Justin Theroux (46 l.) wybrali się na wakacje do Meksyku. Krok w krok za nimi podążyli paparazzi, którzy zrobili aktorce kilka zdjęć z ukrycia. Co prawda ich jakość nie jest najlepsza, ale i tak pozwala stwierdzić, że ostatnie plotki o rzekomej ciąży byłej żony Brada Pitta były przesadzone. Przypomnijmy, że niedawno jeden z zagranicznych tabloidów przekonywał...

 • Jennifer Aniston: Miłość zamiast pieniędzy

  Jennifer Aniston jest do tego stopnia zakochana, że zrezygnowała ze spisania intercyzy. Amerykańska aktorka wierzy w to, że jej przyszły mąż Justin Theroux jest miłością jej życia. To dosyć ryzykowne podejście, bo jej majątek szacowany jest na wartość... 150 milionów dolarów.

Wideo na temat: justin theroux plotki
 • Justin Bieber. Believe

  Portret Justina Biebera, który spełnił marzenia i z nieśmiałego chłopca stał się gwiazdą muzyki pop oraz bożyszczem nastolatek.

 • Rysiek Lwie Serce

  Rysiek od dziecka pragnie być rycerzem, ale w jego królestwie męstwo i honor zostały zastąpione przez bezduszne prawo, na którego straży stoi ojciec chłopca - doradca królowej. Rysiek też ma zostać prawnikiem, ale w dniu swego wyjazdu do prawniczej szkoły, ucieka z domu i wyrusza na pełną niezwykłych przygód wyprawę w poszukiwaniu tajemniczego zamku, magicznego miecza i źródła odwagi niezbędnej, by stać się rycerzem. Wkrótce udowodni światu, że wszystkie Ryśki to fajne wojaki, zwłaszcza gdy...