• Informacje na temat:

  justin timberlake muzyk

Artykuły na temat: justin timberlake muzyk
 • Justin Timberlake chałturzy na weselach?!

  Justin Timberlake (34 l.) dał się ponieść emocjom i zaśpiewał... na weselu lesbijek!

 • Największe trasy koncertowe 2014: One Direction i Justin Timberlake zarobili najwięcej

  Ogromne pieniądze w muzyce można zdobywać nie tylko dzięki kontraktom reklamowym i własnym markom. Wielkie gwiazdy w dalszym ciągu zarabiają na koncertach. Rekordzistami w 2014 roku byli Justin Timberlake oraz grupa One Direction. Na wysokim miejscu znalazł się również zespół The Rolling Stones.

 • Justin Timberlake pokazał zdjęcie synka!

  Synek Justina Timberlake’a (34 l.) i Jessiki Biel (33 l.) rośnie jak na drożdżach!

 • Jarocin 2015 z nowym organizatorem

  Po kilku tygodniach zamieszania Agencja Prestige MJM została nowym organizatorem Jarocin Festiwal 2015.

 • Justin Timberlake i Jessica Biel rozwodzą się?!

  Jeden z plotkarskich magazynów donosi, że małżeństwo Justina Timberlake'a (35 l.) i Jessiki Biel (34 l.) przechodzi poważny kryzys. Czy szykuje nam się kolejny głośny rozwód w show-biznesie?

 • Wiekopomne 12 minut, czyli przegląd koncertów z Super Bowl

  Finał rozgrywek futbolu amerykańskiego to jedna z najsłynniejszych imprez sportowych na świecie. Jego stałym elementem jest 12-minutowy koncert w przerwie meczu, tzw. "halftime show". Z okazji tegorocznego Super Bowl (1 lutego) przypominamy najsłynniejsze z nich.

 • Justin Bieber

  ...z innymi gwiazdami muzyki pop, takimi jak: Miley Cyrus, Pink, Fergie, Celine Dion, Justin Bieber zaśpiewał utwór "We Are the World". Cover tego utworu został nagrany w 25. rocznicę stworzenia go przez(...) w październiku 2008. Współpracą z nim interesował się także Justin Timberlake, jednak ostatecznie Justin podjął współpracę z Usherem. Według czytelników magazynu J-14 jest on najgorętszą gwiazdą 2009

 • Justin Timberlake folkowym bardem

  Justin Timberlake w wełnianym sweterku, z folkową brodą i nienaganną fryzurą? Proszę bardzo - nietypowe wcielenie popularnego piosenkarza możemy zobaczyć w nowym filmie braci Coen "Co jest grane, Davis?", który na polskie ekrany trafi w lutym 2014. Już teraz możemy jednak zobaczyć fragment jego ekranowego występu!

 • Justin też projektuje!

  Podczas nowojorskiego tygodnia mody piosenkarz Justin Timberlake zaprezentował swoją kolekcję dla domu mody William Rast. Jak podkreśla, jego wielką inspiracją jest Sir Mick Jagger .

 • Co Justin Timberlake zje w Polsce?

  Dużo owoców, markowy alkohol oraz specjalne cukierki, produkowane tylko w Stanach Zjednoczonych - to część menu, jakiego zażyczył sobie Justin Timberlake przed swoim koncertem 19 sierpnia na PGE Arena w Gdańsku. Amerykański muzyk wystąpi w Polsce po raz pierwszy.

Wideo na temat: justin timberlake muzyk
 • Justin Bieber. Believe

  Portret Justina Biebera, który spełnił marzenia i z nieśmiałego chłopca stał się gwiazdą muzyki pop oraz bożyszczem nastolatek.

 • Rysiek Lwie Serce

  Rysiek od dziecka pragnie być rycerzem, ale w jego królestwie męstwo i honor zostały zastąpione przez bezduszne prawo, na którego straży stoi ojciec chłopca - doradca królowej. Rysiek też ma zostać prawnikiem, ale w dniu swego wyjazdu do prawniczej szkoły, ucieka z domu i wyrusza na pełną niezwykłych przygód wyprawę w poszukiwaniu tajemniczego zamku, magicznego miecza i źródła odwagi niezbędnej, by stać się rycerzem. Wkrótce udowodni światu, że wszystkie Ryśki to fajne wojaki, zwłaszcza gdy...