• Informacje na temat:

  justin wzrost

Artykuły na temat: justin wzrost
 • Rok 2014 w liczbach

  Rok 2014 powoli dobiega końca. Oprócz świetnych i koszmarnych płyt, zjawiskowych debiutów i zapadających w ucho utworów, kończące się 12 miesięcy to także sporo liczb, które warto sobie przypomnieć.

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

 • Justin Timberlake solo?

  Wygląda na to, że rozłam grozi nie tylko grupie Backstreet Boys. Nieoficjalnie mówi się, że podobnie jak Nick Carter, na karierę solową ma zamiar postawić Justin Timberlake, najpopularniejszy spośród członków 'N Sync, a prywatnie narzeczony Britney Spears.

 • Justin Bieber wraca do czołówki

  Po premierze biograficznego filmu "Never Say Never" oraz występie na Grammy 16-letni kanadyjski wokalista Justin Bieber wrócił do pierwszej trójki zestawienia najpopularniejszych albumów w USA.

 • Kolejny spory sukces Justina Biebera

  Nowy album Justina Biebera, 16-letniego kanadyjskiego idola - "Never Say Never: The Remixes" - znalazł się na szczycie amerykańskiej listy bestsellerów płytowych.

 • Płyta Katy Perry zanotowała wzrost sprzedaży o 417%!

  Chris Brown z najlepiej sprzedającą się płytą w USA. Katy Perry nieoczekiwanie na 2. miejscu.

 • W. Brytania: Wzrost sprzedaży płyt

  Okazuje się, że nie wszystkie kraje dotknął w minionym roku kryzys, z jakim boryka się światowy przemysł fonograficzny. W Wielkiej Brytanii, będącej najważniejszym rynkiem w Europie, sprzedaż albumów wzrosła o 7,6 procent w porównaniu z 2002 rokiem i osiągnęła rekordowy wynik 121 milionów egzemplarzy!

 • Eminem nie pokonał Shanii Twain

  Stany Zjednoczone ogarnął przedświąteczny szał zakupów, w związku z czym cała pierwsza dziesiątka najchętniej kupowanych w minionym tygodniu w USA albumów zanotowała wzrost sprzedaży. Najwięcej, biorąc pod uwagę statystki procentowe, zyskał Eminem, któremu jednak nie udało się pokonać Shanii Twain. Kanadyjska wokalistka już po raz piąty z rzędu zwycięża na liście publikowanej przez magazyn

 • Hip hop umarł w USA

  Za sprawą najnowszej płyty "Hip Hop Is Dead" raper Nas zanotował trzeci Numer Jeden na liście bestsellerów w Stanach Zjednoczonych.

 • Norah Jones spadła

  W Stanach Zjednoczonych zastój na liście bestsellerów płytowych. Żaden z albumów nie sprzedał się w mijającym tygodniu w nakładzie większym niż 100 tysięcy egzemplarzy.

Zdjęcia na temat: justin wzrost
Wideo na temat: justin wzrost
 • Justin Bieber. Believe

  Portret Justina Biebera, który spełnił marzenia i z nieśmiałego chłopca stał się gwiazdą muzyki pop oraz bożyszczem nastolatek.

 • Rysiek Lwie Serce

  Rysiek od dziecka pragnie być rycerzem, ale w jego królestwie męstwo i honor zostały zastąpione przez bezduszne prawo, na którego straży stoi ojciec chłopca - doradca królowej. Rysiek też ma zostać prawnikiem, ale w dniu swego wyjazdu do prawniczej szkoły, ucieka z domu i wyrusza na pełną niezwykłych przygód wyprawę w poszukiwaniu tajemniczego zamku, magicznego miecza i źródła odwagi niezbędnej, by stać się rycerzem. Wkrótce udowodni światu, że wszystkie Ryśki to fajne wojaki, zwłaszcza gdy...