• Informacje na temat:

  justyna banasiak

Artykuły na temat: justyna banasiak
 • Ubierz się w cytaty z "Miłości na bogato"!

  ...w Warszawie. Nie zabrakło na nim odtwórców głównych ról, pojawili się m.in. Monika Pietrasińska, Jan Bielski, Justyna Banasiak, Karolina Gilon czy Gabriel Piotrowski. - Mam nadzieję, że powstaną kolejne transze serialu, bo bardzo podobało mi się na planie. Na co dzień jestem tancerka, instruktorka tańca, pracuję w teatrach, więc sztuka nigdy nie była nigdy mi obca - powiedziała Justyna Banasiak...

 • W serialu obok nieznanych szerszej publiczności "gwiazd" grają również celebrytki - Marcela Leszczak, uczestniczka show "Top Model" czy Justyna Banasiak, znana dzięki "You can dance". Najlepszą reklamę produkcji zrobiła ostatnio jednak modelka Monika Pietrasińska, pojawiając się na konferencji prasowej bez bielizny ( ZOBACZ ). Korwin Piotrowska po obejrzeniu pierwszego odcinka nie wróży paniom...

 • Nowy serial "Miłość na bogato"

  Nowak, Karolina Gilon, Justyna Banasiak oraz Nikodem Świącki. Serial "Miłość na bogato" będzie można oglądać na antenie Viva Polska od 29 sierpnia w każdy czwartek.

 • "Miłość na bogato": hit czy kit?

  Formuła jest prosta - serial nie ma konkretnego scenariusza, tylko ogólnie naszkicowany przebieg poszczególnych scen. Dialogi są wymyślane na bieżąco przez aktorów, grających poszczególne role. Nie są to profesjonaliści, tylko postacie znane z show-biznesu, np. Marcela Leszczak (finalistka Top Model) czy Gabriel Piotrowski i Justyna Banasiak (uczestnicy "You can dance"). Fabuła...

 • Michał Piróg malkontentem

  Michał Piróg krytykował wszystkich, Augustin Egurrola cierpiał na nadmiar optymizmu. Pod znakiem lat 60., 70. i 80. minęła dziewiąta odsłona programu "You Can Dance". Z programem musieli pożegnać się Justyna Banasiak i Tomasz Prządka.

 • Modelki w serialu "Miłość na bogato"

  Modne kluby, eleganckie restauracje, drogie apartamenty, ekskluzywne butiki - to miejsca w których powstaje "Miłość na bogato". To serial z gatunku "suggested reality" opowiadający o grupie młodych, bardzo bogatych ludzi, którzy przeżywają ciekawe perypetie nie tylko miłosne.

 • Filip Mettler i Aleksandra Antas z "Top Model" razem (teledysk "Twoje życie")

  Na naszych stronach możecie już zobaczyć teledysk "Twoje życie" - debiut Filipa Mettlera, reklamowanego jako "najbardziej charyzmatyczny" wokalista trzeciej edycji "X Factor".

Zdjęcia na temat: justyna banasiak
Wideo na temat: justyna banasiak
 • Dżej Dżej

  Jerzy urozmaica swoje życie nadając przedmiotom dookoła siebie cechy ludzkie. Samochód, GPS, telewizor - każdy z tych sprzętów ma imię, jest dla niego osobnym bytem, zasługującym na indywidualne traktowanie. Nie spodziewa się, że dzięki temu odnajdzie miłość swojego życia. Carmen jest wyjątkowa. Chce, żeby jej mężczyzna był prawdziwym facetem i traktował ją jak księżniczkę. Był jej i tylko jej. Jak Jurek. Marzą się jej dalekie podróże, odkrywanie nieznanych tras. Ma seksowny głos i nie...

 • Body/Ciało

  Cyniczny prokurator (Janusz Gajos) i jego cierpiąca na anoreksję córka (Justyna Suwała) próbują, każde na swój sposób, odnaleźć się po tragicznej śmierci najbliższej osoby. Gdy pewnego dnia terapeutka dziewczyny - Anna (Maja Ostaszewska) oznajmi im, że zmarła skontaktowała się z nią z zaświatów i ma dla nich wiadomość, będą zmuszeni zweryfikować swoje poglądy na życie i na śmierć.

 • Kebab i Horoskop

  W życiu pracowników bankrutującego sklepu z dywanami wszystko się zmienia, gdy szef postanawia ratować upadający biznes i zatrudnia nie całkiem uczciwych specjalistów od marketingu, o wdzięcznych pseudonimach Kebab i Horoskop.