• Informacje na temat:

  justyna nowak

Artykuły na temat: justyna nowak
 • ​"M jak miłość": Olga Kalicka połączy chrzciny syna z własnym ślubem

  Olga Kalicka, czyli Justyna z "M jak miłość", kilka dni temu została mamą i chce jak najszybciej wyjść za mąż za ojca swego dziecka. Małżeńską przysięgę zamierza złożyć ukochanemu w dniu... chrzcin synka.

 • Kto był największym objawieniem 2014 roku?

  FKA twigs, Banks, The Dumplings, Sam Smith, Royal Blood... zobacz, kogo nasi eksperci wskazywali jako największe muzyczne objawienie roku.

 • "rodzinka.pl": Olga Kalicka została mamą - ma synka!

  ...- Bezgraniczna miłość od pierwszej chwili... Cześć synu! - tymi słowami Olga Kalicka, czyli Magda z „rodzinki.pl” i Justyna z „M jak miłość”, poinformowała swych fanów, że właśnie została mamą, zdradzając przy okazji płeć swego pierwszego dziecka.

 • Polskie płyty 2012: Walentynki z Górniak, Steczkowska później

  Wydawcy uchylili rąbka tajemnicy, jakich polskich płyt możemy spodziewać się w najbliższych miesiącach. Nowe albumy szykują m.in. Andrzej Piaseczny, Edyta Górniak, Justyna Steczkowska oraz prawdopodobnie Bajm, Hey czy Myslovitz.

 • "rodzinka.pl": Olga Kalicka wkrótce zostanie... mamą!

  Olga Kalicka, czyli Magda z "rodzinki.pl" i Justyna z "M jak miłość", wiosną przyszłego roku zostanie mamą! Radosną nowiną aktorka podzieliła się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. - Pokazuję Wam zdjęcie z perspektywy małego człowieka, który rośnie w moim brzuszku - napisała na Instagramie pod zdjęciem, do którego zapozowała ze swym ukochanym.

 • Przyjęcie na cześć Polaków

  Przyjęcie na cześć czterech filmów reprezentujących polską kinematografię na 64. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji uświetniło ósmy dzień festiwalu. Polski Instytut Sztuki Filmowej był organizatorem tego spotkania.

 • Steczkowska w szpitalu

  Justyna Steczkowska w piątek rano trafiła do szpitala, gdy w podwarszawskim Raszynie, gdzie mieszka, w jej auto wjechał bus.

 • Zespół Dziewczyny: Żurawie, "X Factor" i nowa płyta

  W ostatnim czasie sporo się wydarzyło w zespole Dziewczyny, znanym z programu "Hit Generator" i udziału w eliminacjach do Eurowizji.

 • Serialowy przewodnik

  ...mieszkanie Basi zgodnie ze wskazówkami Madejskiego. odc. 1455 W gimnazjum koledzy wyśmiewają się z Kajtka, że nadal jest prawiczkiem. Nowak, korzystając z faktu, iż ojciec wyjechał na delegację, zaprasza do(...) szpitala, by przekazać Monice dobre wieści, staje się świadkiem jej intymnej rozmowy z Marcinem. Między mężczyznami dochodzi do bójki. Justyna odwiedza matkę w ośrodku leczenia uzależnień. Okazuje...

 • Modelki w serialu "Miłość na bogato"

  Modne kluby, eleganckie restauracje, drogie apartamenty, ekskluzywne butiki - to miejsca w których powstaje "Miłość na bogato". To serial z gatunku "suggested reality" opowiadający o grupie młodych, bardzo bogatych ludzi, którzy przeżywają ciekawe perypetie nie tylko miłosne.