• Informacje na temat:

  justyna pochanke

Artykuły na temat: justyna pochanke
 • Justyna Pochanke dumna. Córka dostała się na studia!

  Justyna Pochanke (44 l.) obawiała się tej chwili, gdy jedyna córka wyfrunie z rodzinnego gniazda. Teraz nie pozostaje jej nic innego jak dopingować ją i trzymać kciuki!

 • Justyna Pochanke: Godzinami rozgryzam detale

  Główna twarz "Faktów" TVN, laureatka Telekamery "Tele Tygodnia" poprowadzi jedno z najdonioślejszych wydarzeń telewizyjnych roku - wieczór wyborczy. Dziennikarka, która przed laty relacjonowała tragedię WTC, opowiada o stylu pracy, który jej odpowiada, stresie, marzeniach, byciu matką i... ulubionym reżyserze.

 • Justyna Pochanke nic nie wiedziała o zachowaniu Durczoka?!

  ...dostrzegały coś niepokojącego w zachowaniu ich szefa. Dziennikarzy bardzo zaciekawiło, co o sprawie wiedziała inna prowadząca "Faktów", Justyna Pochanke. Warto wspomnieć, że prezenterka jest żoną Adama(...) szefował Durczok! "System pracy w 'Faktach' jest taki, że na ogół przez tydzień program prowadzi Durczok, a w następnym tygodniu Justyna Pochanke. Kiedy mieliśmy 'tydzień Kamila', wszyscy mieli doła. Na...

 • Adam Pieczyński nowym szefem "Faktów"

  Członek zarządu TVN ds. programów informacyjnych - Adam Pieczyński - zastąpił Kamila Durczoka na stanowisku szefa "Faktów" - poinformował "Super Express".

 • Zaskakujące wyznanie Justyny Pochanke: Mąż zamykał mnie w sypialni...

  Justyna Pochanke (42 l.) w jednym z wywiadów po raz pierwszy szczerze opowiedziała o swoich problemach...

 • Pochanke z drugą Telekamerą!

  Justyna Pochanke po raz drugi okazała się najpopularniejszą dziennikarką programów informacyjnych. Liczbą 135 619 głosów zdobyła Telekamerę 2009 i pokonała m.in. Hannę Lis czy Piotra Kraśko.

 • Pochanke przyznaje się do uzależnienia

  ..."Nałogi są wpisane w moje życie" - wyznaje Justyna Pochanke (40 l.).

 • Pochanke: Muszą być emocje

  Dziennikarstwo to nie jest zawód, który da się wykonywać obojętnie - przekonuje Justyna Pochanke, nagrodzona Wiktorem w kategorii publicysta roku.

 • Najbardziej tajemnicza osoba w TVN - Justyna Pochanke (36 l.) przeżyła starcie z włamywaczem - psychopatą. Było ono na tyle traumatyczne, że poważnie zaburzyło jej spokój na długie lata... "Akurat(...) jest uwięziona jego narzeczona". Justyna Pochanke przyznaje, że lęk przed włamaniem towarzyszył jej już przez całe dzieciństwo: "Mieszkałam na pierwszym piętrze. Obmyślałam, jaką drogą złodziej może...

 • Pochanke: Mogę, to daję

  Nie bywa na bankietach, bo woli zaszyć się w domu. Czeka tam na Justynę Pochankę aż pięć psów, ukochana córka Zuzia i mąż Adam.

Zdjęcia na temat: justyna pochanke
Wideo na temat: justyna pochanke
 • Zdobywcy Telekamer 2009

  Wśród laureatów 12. gali Telekamer znaleźli się: Marta Żmuda Trzebiatowska (aktorka), Tomasz Karolak (aktor), Feel (muzyka), Szymon Majewski (osobowość w rozrywce), Justyna Pochanke (informacje), Bogdan Rymanowski (publicystyka) oraz Maciej Kurzajewski (komentator sportowy). Za najlepszy program rozrywkowy uznano "Mam talent", a wśród seriali nagrodzono produkcje "Ranczo" i "Barwy szczęścia

Dyskusje na temat: justyna pochanke