• Informacje na temat:

  justyna pochanke w gali

Artykuły na temat: justyna pochanke w gali
 • Justyna Pochanke i Adam Pieczyński razem na salonach. Rzadki widok!

  Justyna Pochanke (47 l.) ma powody do zadowolenia. Układa jej się zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Dziennikarka od lat jest szczęśliwie zakochana, jej mężem jest kolega z branży, Adam Pieczyński (62 l.). Małżonkowie mają też okazję niejako razem pracować, bowiem oboje związani są ze stacją TVN.

 • Poznamy laureatów Telekamer!

  Tomasz Kot czy Cezary Żak? A może Paweł Małaszyński? Dziś podczas uroczystej gali w warszawskim Teatrze Polskim poznamy laureatów Telekamer Tele Tygodnia 2008!

 • Najbardziej tajemnicza osoba w TVN - Justyna Pochanke (36 l.) przeżyła starcie z włamywaczem - psychopatą. Było ono na tyle traumatyczne, że poważnie zaburzyło jej spokój na długie lata... "Akurat(...) jest uwięziona jego narzeczona". Justyna Pochanke przyznaje, że lęk przed włamaniem towarzyszył jej już przez całe dzieciństwo: "Mieszkałam na pierwszym piętrze. Obmyślałam, jaką drogą złodziej może...

 • Telekamery wycofane z TVP

  Wydawnictwo Bauer, wyłączny dysponent praw do plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia, postanowiło nie powierzać Telewizji Polskiej realizacji gali z 13. edycji, która odbędzie się w 2010 roku.

 • Najbardziej wpływowa kobieta w Polsce

  Co łączy Kasię Cichopek z Anną Streżyńską, Julią Piterą czy Justyną Pochanke? Wszystkie znalazły się na prestiżowej liście 50. Najbardziej Wpływowych Kobiet w Polsce. W czwartek, 12 marca na uroczystej gali w Teatrze Capitol magazyn ekonomiczny Home&Market po raz dwunasty wręczył nagrody kobietom, które uznano za "lokomotywy polskiej gospodarki".

 • Melanie nie przyjechała

  Laureatka tegorocznej Telekamery "Tele Tygodnia" dla najpopularniejszej gwiazdy zagranicznej - amerykańska aktorka Melanie Griffith - odwołała swój udział w poniedziałkowej gali rozdania nagród tygodnika z ważnych powodów osobistych.

 • Najpopularniejsi w TV

  Janusz Gajos Gwiazda Piosenki I Estrady 2007 Justyna Steczkowska Najlepszy Prezenter Tv Justyna Pochanke Twórca Najlepszego Programu Telewizyjnego Szymon Majewski Osobowość Telewizyjna Piotr(...)Na długo przed rozpoczęciem gali i daleko od wejścia do Auli Głównej Politechniki Warszawskiej atmosfera przypominała wręcz filmową galę w Cannes albo i uroczystość wręczenia Oscarów. Takiego...

 • Wiktory, czyli najlepsi w telewizji!

  "Trzeba po ludzku być wielkim człowiekiem, żeby dostać Wiktora" - tak brzmiało motto tegorocznej gali rozdania nagród dla największych osobowości telewizyjnych. Uroczysta gala wręczenia Wiktorów odbyła się 14 kwietnia na Zamku Królewskim w Warszawie.

 • ...serwisów informacyjnych w TVN24 Justyna Pochanke. "Taki głos dodaje dziennikarzowi skrzydeł na długo" - stwierdziła. W kategorii "publicystyka" zwyciężył duet Andrzej Morozowski i Tomasz(...) , widzom znany m.in. z "Magdy M." oraz "Twarzą w twarz". Małaszyński otrzymał też "Super Telekamerę Roku" dzięki dodatkowemu plebiscytowi SMS przeprowadzonemu w trakcie gali. Za najlepszą osobowość...

 • Telekamery rozdane!

  Już kolejny raz gwiazdy małego ekranu nagrodzone zostały przez widzów w plebiscycie "Telekamery Tele Tygodnia". Nominowani stawili się na uroczystej gali w warszawskim Teatrze Polskim, gdzie laureaci odbierają te wyjątkowe wyróżnienia.

Wideo na temat: justyna pochanke w gali
 • Zdobywcy Telekamer 2009

  Wśród laureatów 12. gali Telekamer znaleźli się: Marta Żmuda Trzebiatowska (aktorka), Tomasz Karolak (aktor), Feel (muzyka), Szymon Majewski (osobowość w rozrywce), Justyna Pochanke (informacje), Bogdan Rymanowski (publicystyka) oraz Maciej Kurzajewski (komentator sportowy). Za najlepszy program rozrywkowy uznano "Mam talent", a wśród seriali nagrodzono produkcje "Ranczo" i "Barwy szczęścia