• Informacje na temat:

  justyna sieńczyłło klan

Artykuły na temat: justyna sieńczyłło klan
 • "Klan": Justyna Sieńczyłło dużo śpi i pije kozie mleko. Dlaczego?

  Sen, świeże powietrze i zdrowa żywność – oto, co zdaniem Justyny Sieńczyłło, czyli Bogny z „Klanu”, ma największy wpływ na kobiecą urodę.

 • "Klan": Próba uczuć

  Leszek będzie musiał zaopiekować się Bogną. Teraz to od niego zależy przetrwanie rodziny, bo żona płaci wysoką cenę za życie w stresie.

 • "Klan": Justyna Sieńczyłło i Emilian Kamiński są razem już 20 lat!

  Justyna Sieńczyłło, czyli Bogna Jakubowska z "Klanu", twierdzi, że w związku dwojga ludzi najważniejsze są partnerstwo i przyjaźń. - Te elementy powinny być podstawą każdej relacji - mówi aktorka.

 • "Klan": Podwójna zdrada u Lubiczów?

  Bogna (Justyna Sieńczyłło) wpadnie w oko Grzechowi (Dariusz Siastacz), profesorowi uczelni artystycznej, a Leszek (Artur Dziurman) straci głowę dla jego młodej studentki (Agnieszka Kawiorska). Oto, co wydarzy się w najnowszych odcinkach serialu "Klan".

 • "Klan": Justyna Sieńczyłło gra najtrudniejszą rolę w swoim życiu!

  Justyna Sieńczyłło, czyli Bogna z "Klanu", przygotowuje się do zagrania jednej z najtrudniejszych ról w życiu - Marianne w dramacie Ingmara Bergmana "Sceny z życia małżeńskiego", który wejdzie do repertuaru stołecznego Teatru Kamienica 18 stycznia.

 • "Klan": Zostawi męża dla innego?

  W najbliższych odcinkach serialu "Klan" małżeństwo Grażynki i Ryśka zostanie wystawione na próbę. Jednak prawdziwe niebezpieczeństwo będzie grozić Leszkowi.

 • "Klan": Justyna Sieńczyłło i Emilian Kamiński świętowali urodziny swojego teatru

  Teatr Kamienica hucznie świętował swoje 5. urodziny. Był tort, kwiaty, wspomnienia i życzenia. Zabytkowa brama teatru przy Alei Solidarności 93 otwarła się szeroko dla licznych gości i przyjaciół Justyny Sieńczyłło, czyli Bogny Jakubowskiej z "Klanu" i Emiliana Kamińskiego, czyli Wojciecha Marszałka z "M jak miłość", którzy od 5 lat są troskliwymi gospodarzami tego miejsca.

 • "Klan": Wreszcie się ożeni

  Najpierw trochę zamieszania, potem lekki stres, a w końcu radość. Zyta i Michał stają przed ołtarzem, by przyrzec sobie miłość i wierność. Otwierają nowy rozdział w historii rodziny.

 • "Klan": Dwa śluby!

  ...słowa. - Nie, no pewnie, że lepiej! - stwierdzi, choć po jego minie widać będzie, że mówi to bez przekonania. Wieczorem Leszek podzieli się nowinami o szwagrze z Bogną (Justyna Sieńczyłło(...) jego żoną. Agnieszka bez wahania odpowie, że wyjdzie za niego. Wiele wskazuje na to, że już wkrótce cały klan Lubiczów bawić się będzie na dwóch weseliskach. Niewykluczone, że Agnieszka i jej ojciec...

 • "Klan": Niezapomniana wigilia

  Wigilijny wieczór bohaterów "Klanu" będzie pełen szczerych życzeń i wzruszeń, ale także zupełnie niespodziewanych wydarzeń.

Zdjęcia na temat: justyna sieńczyłło klan
Dyskusje na temat: justyna sieńczyłło klan