• Informacje na temat:

  justyna steczkowska leon

Artykuły na temat: justyna steczkowska leon
 • Leon Myszkowski pisze książkę! Justyna Steczkowska dumna?

  Stało się! Do grona rodzimych pisarzy dołącza Leon Myszkowski (15 l.). Syn Justyny Steczkowskiej (43 l.) pochwalił się na Instagramie, że siada do pisania książki!

 • Justyna Steczkowska urodziła syna

  Justyna Steczkowska, jedna z najpopularniejszych polskich woklaistek, została mamą. Wykonawczyni przeboju "Dziewczyna Szamana" urodziła w piątek rano synka i - jak się dowiedzieliśmy - rodzice postanowili nadać mu imię Leon.

 • Leon Myszkowski (15 l.) podpadł chyba swojej mamie, Justynie Steczkowskiej (43 l.).

 • Justyna Steczkowska na swojej oficjalnej stronie poinformowała, że jej 4-letni synek Leon wkrótce będzie miał brata. Drugie dziecko popularnej wokalistki i jej męża Maćka Myszkowskiego ma przyjść na świat w połowie czerwca.

 • Justyna Steczkowska wezwana do szkoły

  Jeden z tygodników donosi, że rok temu syn Justyny Steczkowskiej (44 l.), Leon, miał poważne problemy w szkole.

 • Steczkowska: "Barwna historia człowieka"

  Pod koniec października ukazał się nowy album Justyny Steczkowskiej "Alkimja". Tym razem polem poszukiwań artystki stała się kultura żydowska. Płyta to mariaż prawdziwie koszernych melodii i harmonii, z wpływami orientalnymi, latynowskimi, bałkańskimi i afrykańskimi, okraszonych dodatkowo lekką porcją elektroniki. Jak mówi sama artystka, są to "melodie pozbierane z całego świata".

 • Justyna Steczkowska (44 l.) wolałaby, żeby media nie interesowały się życiem prywatnym jej syna...

 • Steczkowska śpiewa do snu

  "Puchowe kołysanki" to tytuł nowej płyty Justyny Steczkowskiej, na którą trafiły kołysanki dla dzieci skomponowane i zaśpiewane przez wokalistkę.

 • Justyna Steczkowska dostała reprymendę od mamy?!

  Od zawsze łączyła je wyjątkowo silna więź. Justyna, mimo że ma aż ośmioro rodzeństwa, czuła ogromne wsparcie swojej mamy – Danuty.  Matka gwiazdy po śmierci swojego męża siedem lat mieszkała(...) powinna unikać dwuznacznych sytuacji, przez które jej latorośle mogą zostać narażone na nieprzyjemne docinki kolegów. Zwłaszcza nastoletni Leon mógłby mieć duże nieprzyjemności" – mówi informator...

 • Sylwester i Nowy Rok przed telewizorem

  W ostatnią noc 2010 roku muzyczny bój o widza tradycyjnie stoczą Dwójka i Polsat - obie stacje na swoich antenach będą transmitować duże imprezy plenerowe. Pozostałe kanały w Sylwestra stawiają głównie na filmy, których nie zabraknie także w Nowy Rok.

Zdjęcia na temat: justyna steczkowska leon
Wideo na temat: justyna steczkowska leon
 • Justyna Steczkowska zachwala syna: Nie zagląda do książek!

  Justyna Steczkowska jest dumna ze swojego syna, która postanowiła, że zostanie celebrytą. Na razie Leon udaje kucharza prowadząc własnego bloga kulinarnego. Znana mama zachwala jego talent kulinarny i upór w dążeniu do celu! "Leon świetnie gotuje. Najbardziej cenię w nim to, że on nie zagląda do książek, tylko próbuje sam do tego momentu, aż mu wyjdzie. 20 razy robił makaroniki. To jest naprawdę