• Informacje na temat:

  justyna steczkowska mieszkanie

Artykuły na temat: justyna steczkowska mieszkanie
 • Justyna Steczkowska: Rewolucja w domu gwiazdy. Trwa usuwanie wanny, progów...

  Justyna Steczkowska (46 l.) podjęła decyzję, że to pod jej dachem zamieszka ukochana mama. W domu gwiazdy może liczyć na troskę i profesjonalną opiekę.

 • Maciej Maleńczuk: Nie ma lepszej zemsty nad sukces (wywiad)

  Cynik, kabotyn i mizogin. Maciej Maleńczuk. Kobiety? "Wszystkie jednakowo durne". "The Voice Of Poland"? "Totalny szajs". Krakusy? "Zawistni". Komu jeszcze pan Maleńczuk pokazuje środkowy palec? Przekonajcie się sami!

 • Justyna Steczkowska dostała reprymendę od mamy?!

  Od zawsze łączyła je wyjątkowo silna więź. Justyna, mimo że ma aż ośmioro rodzeństwa, czuła ogromne wsparcie swojej mamy – Danuty.  Matka gwiazdy po śmierci swojego męża siedem lat mieszkała u sławnej córki pod Warszawą. Rozpieszczała ją, zięcia oraz wnuki swoimi potrawami, służyła dobrą radą. Odkąd seniorka rodu przeniosła się do syna na Podkarpacie, z Justyną widuje się rzadziej.  Często jednak...

 • Red Lips: "To co nam było" to jednak była miłość (wywiad z Łukaszem Lazerem)

  Kiedyś z Ivanem widział czarne oczy, ale zawsze kochał rockowe brzmienie. Teraz swoje młodzieńcze sympatie muzyczne realizuje w grupie Red Lips. Gitarzysta i kompozytor tego zespołu Łukasz Lazer zdradził nam, o co chodzi w przeboju "To co nam było" i co łączy go ze śpiewającą w Red Lips Rudą.

 • Justyna Steczkowska: jej rodzinna tajemnica wychodzi na jaw

  ...​Justyna Steczkowska (44 l.) zawsze unikała rozmów o przeszłości swoich rodziców. Teraz bliska osoba wyjawia ich sekrety. Co jeszcze zdradzi?

 • Jestem dzieckiem szczęścia

  Nina Terentiew to kobieta instytucja. Całe jej życie zawodowe to praca w telewizji. Odkryła takie osobowości, jak Justyna Steczkowska, Maciej Maleńczuk, Agata Młynarska. Ludzie się jej boją, ale cenią wyjątkową intuicję oraz talent do kreowania gwiazd.

 • Justyna Steczkowska wspomina Grzegorza Ciechowskiego

  Justyna Steczkowska (42 l.) Grzegorzowi Ciechowskiemu zawdzięcza wszystko, czyli sukces dwóch pierwszych płyt. Jak wspomina go po latach?

 • Cyrk na lodzie

  Różowe łyżwy, jaskrawe stroje, słowne przepychanki, wzajemne animozje, czyli ludowe rozrywki w publicznej telewizji. Tak najlepiej podsumować pierwszy odcinek trzeciej edycji "Gwiazdy tańczą na lodzie".

 • Justyna Steczkowa i Maciej Myszkowski mają powody do zmartwień! Chodzi o syna!

  Syn gwiazdy w ubiegłym roku wkroczył w dorosłość. W maju czeka go matura. Choć bardzo kocha dom w Radziejowicach, poprosił rodziców, by mógł zamieszkać w ich warszawskim mieszkaniu. Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski mają teraz twardy orzech do zgryzienia. Zwykle na zmianę dowożą chłopca do szkoły. Codziennie pokonują ponad 40 kilometrów w jedną stronę. "To bardzo obciążające. Muszę dobrze...

 • Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski: Czy ich miłość to wytrzyma?

  Ciereszko, rzeczniczka Komendy Powiatowej w Żyrardowie. Justyna będzie musiała zeznawać w sądzie jako świadek. Przemyśli, czy warto nadal współpracować z menadżerem. A wraz z mężem będzie musiała podjąć(...) będzie odwiedzał ją i pozostałe dzieci: Stasia (11 l.) i Helenkę (3 l.), w każdy weekend. Justyna jednak boi się, że rozstanie z mężem, nawet tylko kilkumiesięczne, negatywnie odbije się na ich związku...