• Informacje na temat:

  justyna steczkowska na ulicy

Artykuły na temat: justyna steczkowska na ulicy
 • Mrożące krew w żyłach zdjęcia w "Fakcie"! Syn Steczkowskiej bije się na ulicy!

  Justyna Steczkowska (46 l.) raczej nie będzie dumna z zachowania syna...

 • Maciej Maleńczuk: Nie ma lepszej zemsty nad sukces (wywiad)

  Cynik, kabotyn i mizogin. Maciej Maleńczuk. Kobiety? "Wszystkie jednakowo durne". "The Voice Of Poland"? "Totalny szajs". Krakusy? "Zawistni". Komu jeszcze pan Maleńczuk pokazuje środkowy palec? Przekonajcie się sami!

 • Agata Steczkowska usłyszała na ulicy: „Jesteś wstrętna, bo jesteś dzieckiem księdza"

  Sekret rodziny, który najstarsza z sióstr, Agata Steczkowska (50 l.), wyjawiła w książce, sprawił, że ona i Justyna (44 l.) odsunęły się od siebie. Czy jej lektura przyniesie pojednanie?

 • Jestem dzieckiem szczęścia

  Nina Terentiew to kobieta instytucja. Całe jej życie zawodowe to praca w telewizji. Odkryła takie osobowości, jak Justyna Steczkowska, Maciej Maleńczuk, Agata Młynarska. Ludzie się jej boją, ale cenią wyjątkową intuicję oraz talent do kreowania gwiazd.

 • Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski: szykuje się nagły zwrot akcji?

  Minęły już tygodnie od dnia, gdy Justyna Steczkowska (43 l.) ogłosiła separację z mężem. Jednak pozwu w sądzie żadne z nich dotąd nie złożyło... Czyżby jednak szykował się nieoczekiwany zwrot akcji i wbrew wielu przypuszczeniom małżonkowie rozważali powrót do siebie?

 • Dla kobiet z charakterem

  6 października rusza nowy kanał Polsatu dla kobiet. W Polasat Cafe pojawią się ze swoimi autorskimi programami m.in. Justyna Steczkowska, Agnieszka Maciąg, Ewa Wachowicz,Grażyna Wolszczak, Dorota Chotecka czy Magdalena Wójcik.

 • Steczkowska: Bywało naprawdę ciężko

  Justyna Steczkowska w tym roku obchodzi piętnastolecie pracy artystycznej. Przy tej okazji wspomina m.in. chude lata, kiedy zmuszona była głodować.

 • Wielkanoc przed telewizorem

  Widzowie podczas Świąt Wielkiej Nocy mogą spodziewać się specjalnych wydań ulubionych programów, seriali a także sporo filmów i muzyki. Jaką ofertę przygotowały stacje?

 • Steczkowska nie odmówiła biednym dzieciom

  Justyna Steczkowska - jak pisał jeden z tabloidów - miała być gwiazdą koncertu, podczas którego zbierane były pieniądze na biedne dzieci. Dziennik podał, że piosenkarka nie przyjechała, gdyż zupełnie jej się to nie kalkulowało. Menedżer artystki jest jednak zupełnie innego zdania...

 • Kasia Zielińska "zablokowała autem ulicę" i poszła na zakupy!

  ..."królowa polskich szos", Justyna Steczkowska! Dowodem na to jest opisana przez "Fakt" historia, która przydarzyła się parę dni temu... "Kasia chyba straciła kontakt z rzeczywistością. Oto co zrobiła. Zaparkowała na środku ulicy, ponieważ na sklepowej wystawie zobaczyła interesującą bluzkę! Jak gdyby nigdy nic weszła do butiku i zaczęła oglądać ubrania, nie przejmując się tym, że kompletnie...

Wideo na temat: justyna steczkowska na ulicy
 • Koszmar z ulicy Wiązów

  Grupa nastolatków jest prześladowana przez Freddy'ego Kruegera - potwornie oszpeconego zabójcę, który poluje na swoje ofiary podczas snu. Dopóki młodzi ludzie czuwają, mogą siebie ochronić. Gdy zasną - nie ma dla nich ratunku? Remake filmowej wersji z 1984 roku.

 • Dżej Dżej

  Jerzy urozmaica swoje życie nadając przedmiotom dookoła siebie cechy ludzkie. Samochód, GPS, telewizor - każdy z tych sprzętów ma imię, jest dla niego osobnym bytem, zasługującym na indywidualne traktowanie. Nie spodziewa się, że dzięki temu odnajdzie miłość swojego życia. Carmen jest wyjątkowa. Chce, żeby jej mężczyzna był prawdziwym facetem i traktował ją jak księżniczkę. Był jej i tylko jej. Jak Jurek. Marzą się jej dalekie podróże, odkrywanie nieznanych tras. Ma seksowny głos i nie...

 • Body/Ciało

  Cyniczny prokurator (Janusz Gajos) i jego cierpiąca na anoreksję córka (Justyna Suwała) próbują, każde na swój sposób, odnaleźć się po tragicznej śmierci najbliższej osoby. Gdy pewnego dnia terapeutka dziewczyny - Anna (Maja Ostaszewska) oznajmi im, że zmarła skontaktowała się z nią z zaświatów i ma dla nich wiadomość, będą zmuszeni zweryfikować swoje poglądy na życie i na śmierć.