• Informacje na temat:

  justyna steczkowska nowa płyta

Artykuły na temat: justyna steczkowska nowa płyta
 • Justyna Steczkowska pokazała swoje ponętne ciało! 45-letnia gwiazda nadal w formie!

  Justyna Steczkowska (45 l.) to obiekt westchnień wielu mężczyzn. Nic w tym dziwnego, bo mimo upływu lat, gwiazda wciąż zachwyca nienaganną sylwetką.

 • Jak działa fabryka idoli

  Czerwonowłosa, 20-letnia Saszan ma na Facebooku więcej fanów niż Edyta Górniak czy Justyna Steczkowska. Na widok 18-letniego Dawida Kwiatkowskiego dziewczyny piszczą i płaczą. Nie ma wątpliwości, że również nad Wisłą wiedzą już, jak się produkuje idoli.

 • Justyna Steczkowska: Czego nie może wybaczyć swojej kolejnej siostrze?

  Jest już w konflikcie ze starszą siostrą, bo Agata opublikowała książkę o ich rodzinie, czemu Justyna Steczkowska nie była przychylna.  Ale okazuje się, że Justyna nie ma także bliskich relacji(...), jednak życie napisało inny scenariusz" – wspominała kiedyś Pawła Fortunę Justyna.  Oboje kochali muzykę i to właśnie on był twórcą jej wielkiego przeboju – „Dziewczyna szamana”, a także współautorem...

 • Natasza Urbańska: Nowy teledysk, fantazyjne kostiumy

  Natasza Urbańska, którą możemy oglądać w programie "Super STARcie", pracuje nad nowym teledyskiem. Gwiazda nie chce zdradzać szczegółów, przyznaje jednak, że spełniła w ten sposób marzenie o współpracy ze znaną polską kostiumografką Katarzyną Konieczką. W nowym klipie Urbańska pojawi się w kilku fantazyjnych strojach zaprojektowanych przez sopocką artystkę, m. in. obcisłym gorsecie w kolorze czerwonym.

 • Justyna Steczkowska nieźle się ceni! Głęboko sięga do kieszeni swoich fanów!

  Justyna Steczkowska (46 l.) uznała najwyraźniej, że jest już gwiazdą światowego formatu. Jak donosi "Fakt", by podziwiać ją na żywo fani muszą zapłacić nawet kilkaset złotych...

 • "The Voice of Poland": Margaret mówi, że nie jest gotowa

  Margaret zaprzecza medialnym doniesieniom, że zastąpi Edytę Górniak w fotelu jurorskim w nowej edycji "The Voice of Poland". Piosenkarka dostała wprawdzie taką propozycję, jednak odrzuciła ją, gdyż nie czuje się jeszcze kompetentna oceniać innych. "Jestem tu od niedawna, nie dałabym rady" - przyznaje 23-letnia wokalistka.

 • Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski odbudowują małżeństwo. "Rodzina odetchnęła z ulgą"

  W zeszłym roku ogłosili separację. I gdy wydawało się, że ich małżeństwo chyli się ku upadkowi, sprawy przybrały inny obrót. Wiosną Justyna Steczkowska (45 l.) i Maciej Myszkowski (44 l.) pojechali z dziećmi do Grecji. Teraz przyszła pora na podróż do USA. We dwoje.

 • Wieko: Grzegorz Kupczyk z weteranami

  Doświadczeni muzycy znani z m.in. CETI, Budki Suflera, Perfectu czy De Mono utworzyli nowy zespół Wieko.

 • Justyna Steczkowska dorabia na kosmetykach?! Za 300 tysięcy?!

  Justyna Steczkowska (43 l.) ostatnio pracuje nad swoją nową płytą. Jednak być może jej czas zajmie kolejne przedsięwzięcie, tym razem reklamowe.

 • Grzegorz Ciechowski: 18 utworów ikony polskiej muzyki

  Zmarł niespodziewanie 22 grudnia 2001 roku. Grzegorz Ciechowski zostawił po sobie naprawdę najlepszą pamiątkę, jaką mógł - swój dorobek artystyczny. Oto 18 najlepszych utworów lidera Republiki.

Wideo na temat: justyna steczkowska nowa płyta
 • Nowa dziewczyna

  Młoda kobieta dokonuje zdumiewającego odkrycia o mężu swojej niegdysiejszej najlepszej przyjaciółki.

 • Transporter: Nowa moc

  Najlepszy kurier samochodowy świata, były agent specjalny Frank Martin (Ed Skrein), otrzymuje nowe zlecenie. Wynajęty przez piękną Annę i jej trzy seksowne towarzyszki, szybko odkrywa, że stał się marionetką w rękach przebiegłej femme fatale. Kobieta porywa mu ojca (Ray Stevenson), a jego samego zmusza do konfrontacji z bezwzględnym gangiem rosyjskich handlarzy żywym towarem. Popychany chęcią zemsty mistrz kierownicy rusza na ratunek uprowadzonemu. W najeżonej niebezpieczeństwami misji na...

 • Zacznijmy od nowa

  Twórca przebojowego "Once", filmowej rewelacji 2008 roku (Oscar za najlepszą piosenkę), powraca podnoszącą na duchu komedią, która oczarowała publiczność festiwalu w Toronto! Ona - Gretta (Knightley), początkująca piosenkarka i kompozytorka, znalazła się w Nowym Jorku, bo towarzyszy swemu chłopakowi (Levine) - wziętemu muzykowi, negocjującemu kontrakt życia. Są piękni, szczęśliwi, bogaci, świat zdaje się leżeć u ich stóp! On (Ruffalo), mieszkający od lat na Manhattanie producent muzyczny,...