• Informacje na temat:

  justyna steczkowska poród

Artykuły na temat: justyna steczkowska poród
 • Dramat Steczkowskiej

  Radość przed narodzinami córki została zmącona przez ciężką chorobę mamy. Justyna znów musi opiekować się bliską osobą, tak jak do niedawna wspierała chorego na raka męża.

 • Justyna Steczkowska urodzi w domu?

  Według doniesień kolorowej prasy trzecie dziecko Justyny Steczkowskiej na świat przyjdzie w domu. Poród ma się odbyć w sierpniu.

 • Małgorzata Kożuchowska rozważa kontrowersyjny poród!

  ...ostrzałem natrętnych paparazzich. Marzy, by swoje pierwsze dziecko powić w domowym zaciszu. Namawia ją do tego podobno Justyna Steczkowska, z którą Małgorzata spotkała się na festiwalu piosenki w Opolu. Piosenkarka swoje trzecie dziecko, córkę Helenę, urodziła właśnie w domowych pieleszach. Rozwiązanie wspomina jako "magiczne". "Małgosia była ciekawa doświadczeń Justyny, bo sama rozważa poród...

 • Steczkowska chce rodzić w domu

  Będąca w piątym miesiącu ciąży Justyna Steczkowska zastanawia się nad porodem domowym.

 • Steczkowska urodzi w domu. Dlaczego?

  Justyna Steczkowska (40 l.) w sierpniu urodzi swoje trzecie dziecko. Tym razem zdecydowała się na poród domowy...

 • Steczkowska już myśli o powrocie do pracy!?

  Justyna Steczkowska (41 l.) urodziła zaledwie dwa tygodnie temu, ale nie zamierza zbyt długo siedzieć bezczynnie w domu...

 • Steczkowska odchudza się w ciąży?

  Justyna Steczkowska (40 l.) wyznała, że zawsze miała obsesję na punkcie szczupłej sylwetki. Nawet w ciąży...

 • Jeannette Kalyta: Ulubiona położna polskich gwiazd!

  ...kilka tysięcy porodów. Zaufały jej także polskie gwiazdy. Niedawno odbierała poród dziecka Natalii Kukulskiej. Piosenkarka darzy ją ogromnym zaufaniem od lat! W czym tkwi fenomen ten niezwykłej położnej?

 • Kasia Cichopek dementuje: Jej córka nie ma na imię Hanna!

  ..." - napisała na blogu. I wszystko jasne! Co ciekawe, Helena to ostatnio dość popularne imię wśród dzieci celebrytów. Tak samo nazwali swoje córki Justyna Steczkowska oraz Agata i Piotr Rubikowie.

 • .... Justyna Steczkowska wychowała się w wielodzietnej rodzinie. Jej rodzice starali się zapewnić gromadzie swoich dzieci wszystko, ale bywało z tym różnie. Justyna bardzo szybko musiała się usamodzielnić(...) załapać do telewizji, gdzie pracuje, jako pogodynka. Dzięki temu nie jest dla niej problemem wydanie 16 tysięcy na poród w prywatnej klinice, do którego intensywnie się przygotowuje. Również Edycie...

Wideo na temat: justyna steczkowska poród
 • Dżej Dżej

  Jerzy urozmaica swoje życie nadając przedmiotom dookoła siebie cechy ludzkie. Samochód, GPS, telewizor - każdy z tych sprzętów ma imię, jest dla niego osobnym bytem, zasługującym na indywidualne traktowanie. Nie spodziewa się, że dzięki temu odnajdzie miłość swojego życia. Carmen jest wyjątkowa. Chce, żeby jej mężczyzna był prawdziwym facetem i traktował ją jak księżniczkę. Był jej i tylko jej. Jak Jurek. Marzą się jej dalekie podróże, odkrywanie nieznanych tras. Ma seksowny głos i nie...

 • Body/Ciało

  Cyniczny prokurator (Janusz Gajos) i jego cierpiąca na anoreksję córka (Justyna Suwała) próbują, każde na swój sposób, odnaleźć się po tragicznej śmierci najbliższej osoby. Gdy pewnego dnia terapeutka dziewczyny - Anna (Maja Ostaszewska) oznajmi im, że zmarła skontaktowała się z nią z zaświatów i ma dla nich wiadomość, będą zmuszeni zweryfikować swoje poglądy na życie i na śmierć.

 • Kebab i Horoskop

  W życiu pracowników bankrutującego sklepu z dywanami wszystko się zmienia, gdy szef postanawia ratować upadający biznes i zatrudnia nie całkiem uczciwych specjalistów od marketingu, o wdzięcznych pseudonimach Kebab i Horoskop.