• Informacje na temat:

  justyna steczkowska teledysk

Artykuły na temat: justyna steczkowska teledysk
 • Justyna Steczkowska i Kayah: Cicha wojna w show-biznesie. Niewielu o niej wie

  Justyna Steczkowska (44 l.) i Kayah (49 l.) jeszcze do niedawna bardzo się lubiły, dziś toczą ze sobą cichą wojnę...

 • Justyna Steczkowska i "Kochankowie Syreny" (zobacz teledysk)

  Ujęcia półnagiej Justyny Steczkowskiej pojawiają się w jej najnowszym teledysku "Kochankowie Syreny".

 • Justyna Steczkowska wściekła na Leona! Poszło o atak na Górniak!

  .... Dobrze wiemy która z Pań nią jest" - napisał Leon. W tym czasie Jusia przebywała na Bałkanach, gdzie kręciła nowy teledysk. Po powrocie do kraju szybko doniesiono jej o poczynaniach syna. Justyna...

 • Czarno-Czarni: "Nogi" wracają!

  "Najlepsze piosenki" to tytuł albumu podsumowującego działalność grupy Czarno-Czarni w latach 1998-2014. Na płycie znalazły się najważniejsze przeboje zespołu, który zasłynął szczególnie jednym z nich.

 • Justyna Steczkowska tłumaczy się z obrazoburczej sesji. "Nie życzę sobie..."

  Justyna Steczkowska (42 l.) wystąpiła w odważnej niekomercyjnej sesji zdjęciowej ucharakteryzowana m.in. na grzeszną zakonnicę. Teraz musi się tłumaczyć.

 • Natasza Urbańska: Nowy teledysk, fantazyjne kostiumy

  Natasza Urbańska, którą możemy oglądać w programie "Super STARcie", pracuje nad nowym teledyskiem. Gwiazda nie chce zdradzać szczegółów, przyznaje jednak, że spełniła w ten sposób marzenie o współpracy ze znaną polską kostiumografką Katarzyną Konieczką. W nowym klipie Urbańska pojawi się w kilku fantazyjnych strojach zaprojektowanych przez sopocką artystkę, m. in. obcisłym gorsecie w kolorze

 • "Potrafię śpiewać"

  ..."Daj mi chwilę" - śpiewa Justyna Steczkowska na płycie pod takim tytułem, która ukazała się 1 czerwca 2007 roku. Z tej okazji dłuższą chwilę z popularną wokalistką spędziła Emilia Chmielińska, która zapytała o współpracowników przy płycie "Daj mi chwilę", godzenie obowiązków zawodowych i prywatnych, a także o to jak Justyna dba o swoją formę.

 • Jak działa fabryka idoli

  Czerwonowłosa, 20-letnia Saszan ma na Facebooku więcej fanów niż Edyta Górniak czy Justyna Steczkowska. Na widok 18-letniego Dawida Kwiatkowskiego dziewczyny piszczą i płaczą. Nie ma wątpliwości, że również nad Wisłą wiedzą już, jak się produkuje idoli.

 • Edyta Górniak odchodzi z "The Voice of Poland"

  Po Justynie Steczkowskiej i Marku Piekarczyku z muzycznym show TVP2 pożegnała się Edyta Górniak.

 • "Wróć do Sorento" w hołdzie Annie German

  "Anna. Pamięci Anny German" to tytuł płyty, na której piosenki wykonywane przez naszą gwiazdę eksportową śpiewają wokaliści operowi. Poniżej możecie sprawdzić promujący projekt teledysk "Torna a Surriento".

Wideo na temat: justyna steczkowska teledysk
 • Dżej Dżej

  Jerzy urozmaica swoje życie nadając przedmiotom dookoła siebie cechy ludzkie. Samochód, GPS, telewizor - każdy z tych sprzętów ma imię, jest dla niego osobnym bytem, zasługującym na indywidualne traktowanie. Nie spodziewa się, że dzięki temu odnajdzie miłość swojego życia. Carmen jest wyjątkowa. Chce, żeby jej mężczyzna był prawdziwym facetem i traktował ją jak księżniczkę. Był jej i tylko jej. Jak Jurek. Marzą się jej dalekie podróże, odkrywanie nieznanych tras. Ma seksowny głos i nie...

 • Body/Ciało

  Cyniczny prokurator (Janusz Gajos) i jego cierpiąca na anoreksję córka (Justyna Suwała) próbują, każde na swój sposób, odnaleźć się po tragicznej śmierci najbliższej osoby. Gdy pewnego dnia terapeutka dziewczyny - Anna (Maja Ostaszewska) oznajmi im, że zmarła skontaktowała się z nią z zaświatów i ma dla nich wiadomość, będą zmuszeni zweryfikować swoje poglądy na życie i na śmierć.

 • Kebab i Horoskop

  W życiu pracowników bankrutującego sklepu z dywanami wszystko się zmienia, gdy szef postanawia ratować upadający biznes i zatrudnia nie całkiem uczciwych specjalistów od marketingu, o wdzięcznych pseudonimach Kebab i Horoskop.