• Informacje na temat:

  justyna steczkowska z synami

Artykuły na temat: justyna steczkowska z synami
 • Justyna Steczkowska wreszcie spełni swoje marzenie!

  Justyna Steczkowska (43 l.) wreszcie spełni swoje muzyczne marzenie i zaśpiewa z Jose Carrerasem. Jej rodzina wie, jak to dla niej ważne. Najbliżsi robią wszystko, by miała jak najwięcej czasu na przygotowania.

 • Justyna Steczkowska wspomina czasy PRL

  Wokalistka Justyna Steczkowska będzie jedną z gwiazd koncertu "25lat! Wolność - kocham i rozumiem!" z okazji 25-lecia wolnych wyborów podczas nadchodzącego Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu (6-8 czerwca). Z tej okazji gwiazda wspomina czasy PRL.

 • Justyna Steczkowska najgorsze ma już za sobą!

  .... Godziła to jakoś z opieką nad synami. Po kolei rezygnowała wtedy z różnych, nawet najciekawszych propozycji, występów, programów telewizyjnych. Justyna znacznie ograniczała też dotychczasowy częsty(...) mózgu… Początkowo nawet nie mogła mówić. Czytaj dalej... Justyna Steczkowska, mając świadomość, że los obdarzył ją olbrzymią łaską, pomagając w szybkim wyleczeniu męża z nowotworu...

 • Występ Justyny Steczkowskiej "uhonorowaniem kanonizacji"

  Wokalistka Justyna Steczkowska komentuje niedzielny (27 kwietnia) koncert u boku Placido Domingo.

 • Justyna Steczkowska (44 l.) wolałaby, żeby media nie interesowały się życiem prywatnym jej syna...

 • Sopot Festival 2014: Mokra Ewa Farna ze Słowikiem Publiczności

  Stanisław Soyka, Garou, Elektryczne Gitary i Justyna Steczkowska otrzymali Bursztynowego Słowika podczas polsatowskiego Sopot Festival. Słowik Publiczności przypadł Ewie Farnej.

 • Justyna Steczkowska i Myszkowski "żałują, że za wcześnie pokazali Leonowi show-biznes"!

  Czy Justyna Steczkowska i jej mąż znajdą w końcu sposób, aby nieco utemperować rozbrykanego syna?

 • Justyna Steczkowska przeżyła śmierć kliniczną. Mówi, co jest "po drugiej stronie"

  Kiedy Justyna Steczkowska (46 l.) była pięcioletnią dziewczynką, miała poważny wypadek i omal nie straciła życia. Przekonuje, że widziała inny świat, a śmierć nie jest końcem.

 • Justyna Steczkowska wezwana do szkoły

  ...przystąpić do pracy nad książką. Kilka dni temu do księgarń trafiła "Kuchnia Leona". - Justyna i Maciek chcą go uczyć samodzielności i odpowiedzialności za swoje decyzje. Wiedzą, że pracuje na swoje(...) wspierać i rozbudzać ich pasje. Justyna i jej mąż starają się robić to z głową... *** Zobacz więcej materiałów:

 • Justyna Steczkowska: Syn sprawił jej przykrość!

  Dobre relacje wokalistki (43 l.) i jej najstarszego syna Leona Myszkowskiego (15 l.), ucznia szkoły sportowej, zostały ostatnio mocno nadszarpnięte. Wszystko przez brak szczerości. Justyna, jak na(...) razy film "Super Size Me", żeby zrozumiał, jaką krzywdę sobie robi - zdradziła "Na żywo" wzburzona Steczkowska. Na szczęście Leon szybko pojął swój błąd i chętnie wrócił do kuchni serwowanej przez mamę.

Zdjęcia na temat: justyna steczkowska z synami
Wideo na temat: justyna steczkowska z synami
 • Justyna Steczkowska zachwala syna: Nie zagląda do książek!

  Justyna Steczkowska jest dumna ze swojego syna, która postanowiła, że zostanie celebrytą. Na razie Leon udaje kucharza prowadząc własnego bloga kulinarnego. Znana mama zachwala jego talent kulinarny i upór w dążeniu do celu! "Leon świetnie gotuje. Najbardziej cenię w nim to, że on nie zagląda do książek, tylko próbuje sam do tego momentu, aż mu wyjdzie. 20 razy robił makaroniki. To jest naprawdę

 • Syn Boży

  Nowa ekranizacja najsłynniejszej historii świata ukazuje całe życie Chrystusa – od narodzin przez Jego nauczanie, ukrzyżowanie aż po zmartwychwstanie. W poruszającym kinowym obrazie nakręconym z epickim rozmachem przez twórców bijącego rekordy popularności serialu "Biblia" w tytułowej roli będziemy podziwiać portugalskiego aktora Diogo Morgado, a jako Marię pamiętną z dwukrotnie nominowanej do Złotego Globu roli w "Dotyku anioła" Romę Downey.

 • Siódmy syn

  Film jest ekranizacją pierwszego tomu książki fantasy dla młodzieży autorstwa Josepha Delaneya. Opowiada historię 13-letniego chłopca, który zostaje oddany pod opiekę tajemniczemu mężczyźnie, od którego uczy się egzorcyzmów i innych sztuk magicznych pozwalających pokonać ciemne moce. Chłopiec musi stawić czoła wielu niebezpieczeństwom.