• Informacje na temat:

  justyna top model

Artykuły na temat: justyna top model
 • Justyna Pawlicka tłumaczy się z noszenia naturalnych futer: Ja tych zwierząt nie zabijam!

  Znana z 3. edycji "Top Model" Justyna Pawlicka postanowiła wytłumaczyć się ze swojej słabości do futer z lisów. Modelka twierdzi, że nie zabija osobiście zwierząt, a jedynie nosi na karku "gotowy produkt".

 • Michalina Manios w "The Voice Of Poland". Jak jej poszło?

  Jedną z uczestniczek najnowszego odcinka "The Voice Of Poland" była znana z "Top Model" 25-letnia Michalina Manios.

 • Justyna Pawlicka (20 l.) opublikowała zdjęcia, które wywołały prawdziwą burzę na internetowych forach. Nic dziwnego, bowiem kobieta pozuje na nich w towarzystwie bezbronnego zwierzęcia, a w podpisie namawia do zabijania lisów!

 • Sześć dziewczyn walczy o Top Model

  Ile trudu musiały pokonać uczestniczki "Top Model. Zostań modelką", aby wyjechać do Indii? O tym wiedzą tylko one same. Udało się to sześciu dziewczynkom - Justynie Pawlickiej, Klaudii Strzyżewskiej, Marceli Leszczak, Renacie Kurczab, Zuzannie Kołodziejczyk i Tamarze Subbotko.

 • Joanna Krupa pokazała ukochanemu Polskę

  Narzeczony gospodyni modowego talent show "Top model. Zostań modelką" nie chciał dopuścić do tego, by jego ukochana, która obecnie służbowo przebywa w Polsce, usychała z tęsknoty za nim(...) polską kuchnię, szczególnie pierogi - powiedziała "Twojemu Imperium" Justyna Bulińska, menadżerka Joanny Krupy. - Kraków spodobał mu się tak bardzo, że zapowiedział, że tam wróci, a później odwiedzi...

 • Filip Mettler i Aleksandra Antas z "Top Model" razem (teledysk "Twoje życie")

  Na naszych stronach możecie już zobaczyć teledysk "Twoje życie" - debiut Filipa Mettlera, reklamowanego jako "najbardziej charyzmatyczny" wokalista trzeciej edycji "X Factor".

 • ..., Beata Pruska czy Monika Słowiańska. Nieco bardziej kojarzone mogą być Paula Tumala (jedna ze "Słowianek" Donatana), Sylwia Bomba (ogląda telewizję w programie "Gogglebox") oraz Justyna Pawlicka, czyli uczestniczka "Top Model" i miłośniczka prawdziwych futer. Ta ostatnia akurat nie powinna mieć problemów z obdzieraniem zwierząt ze skóry...

 • Modelki w serialu "Miłość na bogato"

  Modne kluby, eleganckie restauracje, drogie apartamenty, ekskluzywne butiki - to miejsca w których powstaje "Miłość na bogato". To serial z gatunku "suggested reality" opowiadający o grupie młodych, bardzo bogatych ludzi, którzy przeżywają ciekawe perypetie nie tylko miłosne.

 • Pomponik w pigułce. Plotki o gwiazdach

  Maga ogłosił w sieci, że szuka pokoju w Warszawie ze swoim przyjacielem z programu "Top Model", niejakim Mateuszem Jarzębiakiem-Góralem. Co ciekawe, panowie w programie TVN nie szczędzili sobie(...)Justyna Kowalczyk stara się o pracę w jednej z redakcji sportowych. Jeśli ją dostanie, bardzo prawdopodobne, że jej kolegą z pracy zostanie... były partner (żonaty dziennikarz). "Jej były...

 • O fenomenie "Tańca z gwiazdami"

  Średnio 4,62 mln widzów oglądało zakończoną kilka dni temu 12. edycję "Tańca z gwiazdami". Wpływy z samych reklam nadawanych w przerwach programu wyniosły ponad 60 mln złotych. Przytoczone liczby chyba wyraźnie wskazują, że Polacy wciąż chcą oglądać wyginających się na parkiecie celebrytów i najpewniej już wiosną przyszłego roku dostaną kolejną ich porcję.