• Informacje na temat:

  justyna z ich troje

Artykuły na temat: justyna z ich troje
 • Justyna Majkowska została mamą! To dlatego wycofała się z mediów!

  Justyna Majkowska (40 l.) z momentem odejścia z zespołu Ich Troje straciła na swojej popularności. Ostatnio jednak całkowicie zniknęła z show-biznesu i w końcu wiadomo, dlaczego tak się stało!

 • Justyna Majkowska o Ich Troje

  "Ich Troje to zamknięty etap w moim życiu" - mówi Justyna Majkowska. W wywiadzie dla dwutygodnika "Na Żywo" była wokalistka najpopularniejszej grupy w Polsce opowiada o dwóch latach bycia w zespole i o planach na przyszłość. Sporo mówi też o liderze Ich Troje, Michale Wiśniewskim.

 • Michał Wiśniewski namawia Justynę Majkowską, by wróciła do Ich Troje! Zgodzi się?

  Justyna Majkowska (38 l.) przed laty odnosiła wielkie sukcesy wraz z grupą Ich Troje. Z własnej woli odeszła z zespołu, ale nie żałuje tej decyzji. Do tej pory do zmiany zdania i powrotu namawia ją Michał Wiśniewski (43 l.), lecz ona pozostaje nieugięta.

 • Była wokalistka Ich Troje solo

  Justyna Majkowska, która występowała w Ich Troje, gdy zespół odnosił największe sukcesy, w listopadzie wyda swój solowy album zatytułowany "Zakochana od jutra".

 • Justyna Kowalczyk rozżalona: To nieludzkie!

  Justyna Kowalczyk (32 l.) stanęła w obronie niewinnych zwierząt.

 • Ich Troje we dwóch

  Wszystko wskazuje na to, że zespół Ich Troje znowu zostanie bez wokalistki. Justyna Majkowska postanowiła ostatecznie opuścić Michała Wiśniewskiego i Jacka Łągwę. Chce bowiem zająć się terapią dzieci upośledzonych.

 • Justyna Steczkowska (43 l.) od początku kariery unika skandali. Zdaniem jej brata bardzo denerwuje to resztę społeczeństwa. - Ona nie ma kochanków, nie ćpa, nie pije, nie lata po imprezach. Ma normalną, zdrową rodzinę: męża, troje dzieci, dom, ogród. Normalnie funkcjonuje, dlatego tak drażni ludzi – uważa Paweł Steczkowski, nie kryjąc, że przez wiele lat nie utrzymywał ze swoją znaną siostrą...

 • Z Ich Troje do... "The Voice Of Poland"

  Wg nieoficjalnych informacji w najbliższym odcinku "The Voice Of Poland" pojawi się Justyna Panfilewicz, wokalistka, która dopiero co odeszła z zespołu Ich Troje.

 • Justyna Steczkowska miała nie mieć dzieci! "Lekarze nie dawali mi wielkich nadziei"

  Justyna Steczkowska (43 l.) usłyszała kiedyś słowa, które brzmiały jak wyrok. Lekarze nie dawali jej większych szans na to, że kiedykolwiek zajdzie w ciążę i urodzi dzieci.

 • Ich Troje z pazurem

  - Chcemy przypomnieć, czym jest zespół Ich Troje - zapowiada w rozmowie z INTERIA.PL Michał Wiśniewski. Grupa na festiwalu TOPtrendy zaprezentuje największe przeboje i nową, rockową wokalistkę.

Wideo na temat: justyna z ich troje
 • Brat Steczkowskiej: Justyna denerwuje ludzi, bo nie ma kochanków!

  Justyna Steczkowska od początku kariery unika skandali i obiektywów paparazzi. Zdaniem jej brata bardzo denerwuje to resztę społeczeństwa. - Ona nie ma kochanków, nie ćpa, nie pije, nie lata po imprezach. Ma normalną, zdrową rodzinę: męża, troje dzieci, dom, ogród. Normalnie funkcjonuje, dlatego tak drażni ludzi – uważa Paweł Steczkowski, nie kryjąc, że przez wiele lat nie utrzymywał ze swoją

 • Oto nowa wokalistka Ich Troje

  Justyna Panfilewicz dołączyła do zespołu Michała Wiśniewskiego.