• Informacje na temat:

  kabareciarz polski

Artykuły na temat: kabareciarz polski
 • Robert Motyka z Paranienormalnych przez naiwność został bezdomny!

  Kabareciarz Robert Motyka (44 l.) to człowiek o wielkim sercu. Niestety, w życiu czasem przychodzi mu płacić za to sporą cenę...

 • Steffen Moeller otrzymał Nagrodę Weizsaeckera

  Niemiecka Fundacja Narodowa przyznała Steffenowi Moellerowi Nagrodę im. Richarda von Weizsaeckera za zasługi dla porozumienia między Niemcami a Polakami. Niemiecki autor, aktor i kabareciarz przyczynił się do zbliżenia obu narodów - napisano w uzasadnieniu.

 • Festiwal w Opolu: Awantura na próbie Jana Pietrzaka

  Jan Pietrzak (80 l.) na próbie przed opolskim jubileuszem przeszedł sam siebie. Kabareciarz rozstawiał po kątach nie tylko ekipę techniczną, ale i zaproszonych do koncertu wokalistów.

 • Kabareciarze znowu górą

  Wakacyjna kanikuła odbija się wyraźnie na liście OLiS, przedstawiającej cotygodniową sprzedaż płyt w Polsce. Od ładnych paru tygodni nie pojawiło się tam żadne wydawnictwo mogące aspirować do czołówki zestawienia. W tej sytuacji wciąż najlepiej sprzedającą się płytą w naszym kraju pozostaje album z archiwalnymi nagraniami kabaretu "Tey" z lat 1971-1980.

 • Rafał Rutkowski: Moja żona jest jak kundel!

  Znany kabareciarz w specyficzny sposób mówi o miłości do swojej partnerki…

 • Wojciech Młynarski kończy 70 lat

  Poeta, dramaturg, kabareciarz, autor takich przebojów jak "Jesteśmy na wczasach" czy "Nie ma jak u mamy" kończy w sobotę, 26 marca, 70 lat. Wojciech Młynarski nie zamierza przejść na emeryturę, bo jak sam mówi, ciągle ma ochotę pisać.

 • Wielka radość! Robert Górski został ojcem!

  Robert Górski (47 l.) od kilku lat wciela się w postać Jarosława Kaczyńskiego w hitowym "Uchu prezesa".  Projekt ten okazał się niebywałym sukcesem, co zaskoczyło nawet samych twórców.  Kabareciarz ostatnio ma powody do zadowolenia jeszcze z jednego powodu.  Okazuje się, że słynny "prezes" został ojcem! Poinformowała o tym jego ukochana, Monika Sobień.  Kobieta jest dziennikarką i założycielką...

 • Grabowski: Hulaj dusza, piekła nie ma

  - Mam prawo do tego, żeby być sobą. I żeby robić to, na co mam ochotę, o ile to nie wykracza poza normy moralne i etyczne - mówi Andrzej Grabowski. Jest artystą wszechstronnym - gra w teatrze, filmach i serialach, występuje jako kabareciarz, nagrał płytę. Wybitny polski aktor 15 marca obchodzi 60. urodziny.

 • Kret w gabinecie Jarosława Kaczyńskiego! To on donosił Górskiemu!

  Słynny kabareciarz wywołał sporą sensację swoim "Uchem prezesa", które swego czasu cieszyło się ogromną popularnością.  W programie głównym bohaterem był prezes Jarosław Kaczyński oraz politycy(...), w której wszystko ujawni... "Ujawnię, kto zdradzał nam informacje o prawdziwym prezesie. Dowiemy się na przykład tego, kto był kretem" - zapowiada w "Super Expressie" kabareciarz.  Politycy PiS nabrali...

 • Kabaret wzbija się na wyżyny

  Robert Górski, lider Kabaretu Moralnego Niepokoju, jest jednym z najbardziej znanych kabareciarzy w Polsce. W rozmowie z PAP Life artysta zdradza kulisy swojej pracy.

Wideo na temat: kabareciarz polski
 • Steffen Möller: Co słychać u sympatycznego Niemca?

  Heidelberg to miasto, do którego przeprowadzili się niedawno rodzice znanego w Polsce aktora i pisarza Steffena Möllera. Kabareciarz pokazał w "Dzień Dobry TVN" to urocze niemieckie miasteczko. Czy w Niemczech nadal myśli się o Polsce stereotypami? Czym na co dzień zajmuje się Steffen? (Dzień Dobry TVN / x-news)

 • Artyści z Ani mru mru zdradzili kulisy swojej pracy

  Ani mru mru to jeden z najpopularniejszych kabaretów w Polsce. Tworzą go trzej mężczyźni: założyciel Marcin Wójcik, Michał Wójcik i Waldemar Wilkołek. W „20m2 Łukasza” artyści zdradzili kulisy swojej pracy. Opowiedzieli, co najgorszego może przytrafić się kabareciarzom na scenie i jak radzą sobie w niespodziewanych sytuacjach. Problem pojawia się, gdy któryś z nich zapomni tekstu. Co wówczas

Dyskusje na temat: kabareciarz polski