• Informacje na temat:

  kabaret moralnego niepokoju

Artykuły na temat: kabaret moralnego niepokoju
 • Kabaret Moralnego Niepokoju: Jak wyglądała ich droga na szczyt?

  Kabaret Moralnego Niepokoju to dziś niekwestionowani królowie polskiego dowcipu!

 • "Latający Klub 2, czyli wieczór kabaretowy" w Dwójce

  "Latający Klub 2, czyli wieczór kabaretowy" to nowy, cotygodniowy program rozrywkowo-kabaretowy, który poprowadzą Robert Górski (Kabaret Moralnego Niepokoju) i Marcin Wójcik (Ani Mru Mru). Pierwszy odcinek widzowie obejrzą w piątek, 6 marca , w TVP2.

 • Mikołaj Cieślak (41 l.), znany z Kabaretu Moralnego Niepokoju, przyłapany został w dwuznacznej sytuacji z tajemniczą kobietą.

 • Robert Górski: Sześciosekundowa rola

  Lider Kabaretu Moralnego Niepokoju, Robert Górski, zagrał epizodyczną rolę w komedii "Wkręceni 2". "Niektórzy mogą się nawet nie zorientować, że byłem na ekranie. Wystarczy, że w momencie, kiedy się pojawiam, czytali sms-a" - komentuje komik.

 • "Ucho Prezesa": Serial satyryczny Kabaretu Moralnego Niepokoju

  ..."Ucho Prezesa" to nowy, internetowy serial satyryczny Kabaretu Moralnego Niepokoju, którego bohaterem jest Jarosław Kaczyński i rządząca partia PiS. Dwa pierwsze odcinki będzie można obejrzeć w sieci już w najbliższy poniedziałek, 9 stycznia. Zwiastun serialu krąży w sieci od 2 stycznia.

 • "Co leci w sieci": Nowy program TVP2

  Już w pierwszą niedzielę października w TVP2 ożyją najlepsze kabaretowe tradycje: humor i absurd wymieszany z groteską oraz przewrotna piosenka w wykonaniu wyjątkowych artystów. "Co leci w sieci" czerpie z najlepszych komediowych wzorców. Wybitni aktorzy i mistrzowie kabaretu będą w błyskotliwy sposób komentować życie publiczne, nasze zwyczaje i słabości oraz współczesne mody.

 • Magda Stużyńska odchodzi z Kabaretu Moralnego Niepokoju!

  .... Magda Stużyńska poinformowała właśnie, że odchodzi z Kabaretu Moralnego Niepokoju.  Oficjalnie aktorka ma ponoć zbyt dużo ofert pracy związanych z aktorstwem, które musiała często odrzucać z powodu(...)Aktorka zastąpiła kilka lat temu Katarzynę Pakosińską, która w dość nieprzyjemnych okolicznościach odeszła z kabaretu. Wydawało się, że współpraca z Robertem Górskim układa się świetnie.  Magda...

 • "Złotopolscy": Ich romans śledziła cała Polska

  Któż nie pamięta sympatycznej pary - Marcysi i Waldka z serialu "Złotopolscy"? Ich miłosne perypetie od 1997 roku przez przeszło 10 lat śledziła cała Polska.

 • Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju bez szans na ślub?!

  Przystojny, inteligentny, z poczuciem humoru, którym zaraża od 20 lat jako filar Kabaretu Moralnego Niepokoju. Robert Górski należy bez wątpienia do grona najbardziej znanych polskich satyryków. I do tego, co nie jest tak powszechne, stałych w uczuciach! Od 11 lat dzieli życie z Katarzyną Osipowicz, utalentowaną graficzką. Para mieszka na warszawskiej Saskiej Kępie i wychowuje 9-letniego syna...

 • Robert Górski: Nic nie robię, ale dużo jem

  Choć ten czas Robert Górski raczej woli poświęcić żonie, synowi i rodzicom, to nie zapomniał też o widzach. Program, który obejrzymy 25 grudnia i w sylwestra, pozwoli nam spalić trochę kalorii. Śmiechem.

Zdjęcia na temat: kabaret moralnego niepokoju
Wideo na temat: kabaret moralnego niepokoju
 • "Ucho Prezesa": Zwiastun

  "Ucho Prezesa" to miniserial polityczny, stworzony przez Roberta Górskiego, lidera Kabaretu Moralnego Niepokoju. Sam Robert wciela się w nim w TEGO Prezesa, w TYM gabinecie, na TEJ ulicy. Jest tytułowym uchem, do którego każdy chce dotrzeć.

 • Magdalenę Stużyńską pochłania praca

  Magda Stużyńska przyznaje, że praca pochłania jej tyle czasu, że nie ma czasu na to, by bywać na imprezach. Aktorka oprócz roli w serialu „Przyjaciółki”, jest także członkinią Kabaretu Moralnego Niepokoju, w którym zastąpiła Katarzynę Pakosińską.

Dyskusje na temat: kabaret moralnego niepokoju
 • Re: "Lemingrad": Nowy serial Roberta Górskiego w TVP?

  Na Facebooku jest oświadczenie, że Kabaret Moralnego Niepokoju ani pan Górski solo nie zamierzają się angażować w serial TVP.

 • Re: Gra w serialach, ale jej żywiołem jest kabaret

  A ja uważam ,że jest świetna i "Kabaret moralnego niepokoju "wiele stracił po jej odejściu. Ona zaś lepiej sobie radzi i ma bardzo bogate wnętrze a krytykują ją ludzie powierzchowni. Powodzenia p. Kasiu!

 • Re: Cukiernia pełna... kłopotów.
Aktorzy i a...

  Czyzby Kabaret Moralnego Niepokoju chcial sie "oczyscic" z "szkalowania" premiera? Teraz zeby POwrocic do lask po jrytyce Donka dla POdlizania sie zrobia serial z Cieslakiem jako przyglupim, bezmyslnym,prostakiem pseudokatolikiem jak to mielismy juz probki? Czyzby Gorski zaczal POdlizywac sie szydzac ze starych chorych ludzi sluchajacych radia maryja??? Z tego co slysze i widze a zapowiadaja

 • Re: ​"Słodkie życie": Nowy sitcom TVP1

  , umoralniającego pożytecznego,jakieś przesłanie, to albo masz pod sufitem nie równo ,albo jesteś moherem lub PiSowcem albo jedno i drugie, taka mieszanka gówna z sianem. Co do kabaretu Moralnego Niepokoju(...)Chyba cie powaliło. Ty pewnie jesteś młodym i w życiu jeszcze nie widziałeś prawdziwego kabaretu. Ot choćby Kabaret Olgi Lipińskiej, Kobuszewski, Michnikowski Gajos, "Koń Polski" . To jest poziom