• Informacje na temat:

  kabaret paranienormalni

Artykuły na temat: kabaret paranienormalni
 • Robert Motyka z kabaretu Paranienormalni tłumaczy się z zawieszenia działalności

  Robert Motyka (43 l.) w najnowszym wywiadzie wyjaśnił, dlaczego kabaret Paranienormalni zawiesza działalność.

 • Kabareciarze zadrwili z Agaty Młynarskiej

  Z okazji jubileuszu kabaretu "Paranienormalni" kabareciarze pojawili się w studiu programu "Świat się kręci". Na prośbę Macieja Kurzajewskiego sparodiowali... prowadzących program.

 • Igor Kwiatkowski rzuci kabaret dla gotowania?

  ..."Lubię rozśmieszać ludzi, zaspokajać ich potrzeby i karmić ich" – mówi Igor Kwiatkowski z uwielbianego przez Polaków kabaretu Paranienormalni. Ten tercet, w którym komik bawi nas wraz z Robertem(...) założył kabaret. Gdy opuszcza scenę czy studio po nagraniu kolejnego programu Paranienormalni Tonight, jest jednak do bólu… normalny, a nawet smutny. I spieszy się do kuchni, gdzie wyczarowuje dania...

 • Dziesięciolecie Paranienormalnych

  Kabaret Paranienormalni świętuje dziesiąte urodziny! Igor Kwiatkowski, Robert Motyka, Michał Paszczyk oraz Rafał Kadłucki zapowiadają przegląd swoich najlepszych skeczów podczas jubileuszowych występów 25 października.

 • "Paranienormalni" zdradzają kulisy swojego odejścia z TVP!

  Zdjęcie z anteny TVP2 show "Paranienormalni Tonight" dla wielu widzów było prawdziwym szokiem!

 • Paranienormalni w amerykańskim stylu

  Staramy się łączyć dobrze znany nam świat kabaretowy z rozrywką telewizyjną - mówią Igor Kwiatkowski i Robert Motyka. Przygotowują też repertuar na nowy sezon show, który ruszy jesienią.

 • Michał Czernecki stanął przed trudną decyzją

  ...występ w spocie reklamowym PKP. Jak dowiaduje się "Rewia", aktor właśnie dołączył do popularnego kabaretu "Paranienormalni", z którym będzie występował w czasie wakacji. Wszedł na miejsce Igora(...) spędzi w rozjazdach po Polsce. Bilety na występy kabaretu są już wyprzedane na kilka miesięcy. A już zaczął zdjęcia w Warszawie do kolejnego sezonu "Wojennych dziewczyn". Z jednej strony to powód do...

 • "Paranienormalni Tonight" od marca w TVP2

  W nowym rozrywkowym show TVP2 "Paranieormalni Tonight" znakomici komicy oraz parodyści, Igor Kwiatkowski i Robert Motyka, będą gościć gwiazdy sceny, estrady i ekranu, które postawią w humorystycznych, zaskakujących, a często także kłopotliwych sytuacjach.

 • "Pierwsza miłość": Aneta Zając wesprze rodziny żołnierzy poległych w Afganistanie

  Okupnik, Agnieszka Szulim i członkowie kabaretu Paranienormalni. Dotychczas rozegrane zostały dwa podobne mecze. W 2012 roku drużyna Marcina Gortata wygrała z zespołem Wojska Polskiego, w 2013 zeszła...

 • Kabarety w Koszalinie

  W tym roku gwiazdy kabaretu i estrady, satyrycy, spotykają się na Festiwalu w Koszalinie już po raz trzynasty! Widzowie TVP2 będą mogli obejrzeć Festiwal Kabaretowy "Kabaretowa wojna domowa" w sobotę, 28. lipca.

Zdjęcia na temat: kabaret paranienormalni
Wideo na temat: kabaret paranienormalni
 • Łukasz Jakóbiak udaje Mariolkę. Śmieszne?

  W programie "20 m2 Łukasza" gościł ostatnio Robert Motyka i Igor Kwiatkowski, czyli kabaret Paranienormalni. Gdy prowadzący zapytał, czy łatwo grać Mariolkę, Igor zaproponował mu, by sam spróbował. Jak wyszło? - zobaczcie... (20m2 Łukasza/x-news)

 • Kolejna parodia klipu Urbańskiej!

  Tym razem "Rolowanie" Nataszu Urbańskiej postanowili sparodiować w programie "20 m2 Łukasza" panowie z kabaretu Paranienormalni. Wyszło lepiej niż u Majewskiego?

Dyskusje na temat: kabaret paranienormalni