• Informacje na temat:

    kabaret świnia

Artykuły na temat: kabaret świnia
  • Huczne 20. urodziny

    W sobotę 24 maja o godz. 20.30 na Targu Węglowym w Gdańsku odbędzie się wielki, plenerowy koncert urodzinowy zespołu Big Cyc z udziałem zaproszonych gości.

  • Bracia Figo Fagot: Jazda po bandzie z przymrużeniem oka

    "Świruj świnio, tańcz, świruj jak poj...na / Pójdziemy do WC, jak już będziesz pijana". "Wóda zryje banie, uderzymy w taniec / Potem do kabiny, takie życie świni". Świnia to w terminologii Braci Figo Fagot dziewczyna. Czy takie piosenki mogą się podobać? Zdziwilibyście się, ilu i wśród kogo znajdują amatorów.

  • Skiba: Rock'n'roll to wygłupy

    Zespół Big Cyc to zdecydowanie jedna z najbarwniejszych i najbardziej oryginalnych grup rockowych na naszym rynku muzycznym. Spory udział w stworzeniu jej wizerunku formacji ma Krzysztof Skiba. Artysta z żalem przyznaje jednak, iż jego dowcipy rzadko kiedy są tak naprawdę rozumiane, tym bardziej, iż wygłupy są - jego zdaniem - podstawą rock'n'rolla.

  • "Mam talent": Paweł i Kasia w finale!

    Zgodnie z oczekiwaniami, z ostatniego półfinału "Mam talent" awansowała dwójka wokalistów. Zwycięzcą został niewidomy pianista Paweł Ejzenberg.

  • Ogromny sukces Big Cyca

    3 czerwca w sklepach pojawi się nowy album formacji Big Cyc zatytułowany "Zmień z nami płeć". Brzmieniowo będzie ona różnić się od poprzednich dokonań zespołu i jak twierdzą sami muzycy udało im się osiągnąć przy tej okazji niesamowity sukces. Płyty będzie można słuchać nawet przy obieraniu ziemniaków.

  • Big Cyc: Opodatkować seks Polaków!

    Z małym poślizgiem, w najbliższy poniedziałek, 17 czerwca, na sklepowych półkach pojawi się najnowszy album formacji Big Cyc, zatytułowany "Zmień z nami płeć". Skiba, Dżej Dżej i pozostali muzycy nie byliby sobą, gdyby przy tej okazji nie zaplanowali jakiegoś happeningu. Tym razem muzycy zespołu wpadli na pomysł mający na celu na poprawienie sytuacji gospodarczej w Polsce.

  • Nieobliczalni jurorzy "Mam talent!"

    Błyskotliwi, fascynujący, groźni. Gdy trzeba, jurorzy "Mam talent!" potrafią wesprzeć, ale i... podciąć skrzydła. Nawet jeśli budzą strach, właśnie takich pokochały ich miliony!

  • Stanisław Tym trochę niewyspany

    Na pytanie, jak czuł się w roli reżysera, Tym odpowiedział: "Dobrze się czułem, dziękuję. Tylko trochę niewyspany". W poniedziałek, 8 stycznia, twórca "Rysia" spotkał się z dziennikarzami.

  • Grabowski: Hulaj dusza, piekła nie ma

    - Mam prawo do tego, żeby być sobą. I żeby robić to, na co mam ochotę, o ile to nie wykracza poza normy moralne i etyczne - mówi Andrzej Grabowski. Jest artystą wszechstronnym - gra w teatrze, filmach i serialach, występuje jako kabareciarz, nagrał płytę. Wybitny polski aktor 15 marca obchodzi 60. urodziny.

  • Na planie "Misia 2" czyli "Rysia"

    Trwają zdjęcia do kontynuacji kultowego filmu Stanisława Barei, "Miś" . Powstaje on pod roboczym tytułem "Ryś", a na ekranach naszych kin zobaczymy go w lutym przyszłego roku. Tymczasem w środę, 13 września, dziennikarze mieli okazję podpatrzeć ekipę filmową przy pracy w niezapomnianym KS "Tęcza", gdzie niepodzielnie rządził prezes Ryszard Ochódzki...

Wideo na temat: kabaret świnia
  • Mniam!

    Ale się porybiło... Ryby będą łowić na lądzie! W ko-ko-ko-komedii z ikrą rekin rybojad i jego ekipa morskich płetwiaków poczują smaka na kurczaka. Smakowite opowieści żółwicy Magdy (Magda Gessler), zachwalającej specjały kuchni "nadwodnego" świata, sprawiły, że dwa rekiny - Szczena (Piotr Fronczewski) i mały Olo (Marcin Hycnar) - poczuły smaka na kurczaka. Płetwiaści koneserzy drobiu rozpoczynają łowy na lądzie i sieją postrach w nadmorskich kurnikach, korzystając z rybokopa - machiny...

  • Swing

    Pierwszy kinowy film twórców Kabaretu LIMO to szalona komedia pomyłek. Marek – fan internetowych forów – postanawia odświeżyć związek z Lucyną za pomocą seksu grupowego. Namówienie swojej dziewczyny i przyjaciela na swing wydaje się być misją niemożliwą i, na szczęście dla widzów, faktycznie nie jest łatwe. Wbrew pozorom "Swing" to opowieść o miłości, przyjaźni oraz tak rzadkiej dzisiaj szczerości. "Swing" Abelarda Gizy różni się od klasycznych produkcji filmowych – znajdziemy tu bowiem...

  • Samotny mężczyzna

    "Samotny mężczyzna" jest adaptacją prozy Christophera Isherwooda, autora m.in. "Pożegnania z Berlinem", na podstawie którego powstał scenariusz słynnego "Kabaretu". Za niezwykłe zdjęcia odpowiada Eduard Grau, a nominowaną do Złotego Globu muzykę napisał polski kompozytor Abel Korzeniowski ("Duże zwierzę"). "Samotny mężczyzna" prowadzi widzów przez jeden dzień z życia Georga Falconera, profesora uniwersyteckiego, który nie może pogodzić się z tym, że właśnie stracił swoją wielką miłość....