• Informacje na temat:

  kabaret świnia

Artykuły na temat: kabaret świnia
 • Huczne 20. urodziny

  W sobotę 24 maja o godz. 20.30 na Targu Węglowym w Gdańsku odbędzie się wielki, plenerowy koncert urodzinowy zespołu Big Cyc z udziałem zaproszonych gości.

 • Bracia Figo Fagot: Jazda po bandzie z przymrużeniem oka

  "Świruj świnio, tańcz, świruj jak poj...na / Pójdziemy do WC, jak już będziesz pijana". "Wóda zryje banie, uderzymy w taniec / Potem do kabiny, takie życie świni". Świnia to w terminologii Braci Figo Fagot dziewczyna. Czy takie piosenki mogą się podobać? Zdziwilibyście się, ilu i wśród kogo znajdują amatorów.

 • Skiba: Rock'n'roll to wygłupy

  Zespół Big Cyc to zdecydowanie jedna z najbarwniejszych i najbardziej oryginalnych grup rockowych na naszym rynku muzycznym. Spory udział w stworzeniu jej wizerunku formacji ma Krzysztof Skiba. Artysta z żalem przyznaje jednak, iż jego dowcipy rzadko kiedy są tak naprawdę rozumiane, tym bardziej, iż wygłupy są - jego zdaniem - podstawą rock'n'rolla.

 • "Mam talent": Paweł i Kasia w finale!

  Zgodnie z oczekiwaniami, z ostatniego półfinału "Mam talent" awansowała dwójka wokalistów. Zwycięzcą został niewidomy pianista Paweł Ejzenberg.

 • Ogromny sukces Big Cyca

  3 czerwca w sklepach pojawi się nowy album formacji Big Cyc zatytułowany "Zmień z nami płeć". Brzmieniowo będzie ona różnić się od poprzednich dokonań zespołu i jak twierdzą sami muzycy udało im się osiągnąć przy tej okazji niesamowity sukces. Płyty będzie można słuchać nawet przy obieraniu ziemniaków.

 • Big Cyc: Opodatkować seks Polaków!

  Z małym poślizgiem, w najbliższy poniedziałek, 17 czerwca, na sklepowych półkach pojawi się najnowszy album formacji Big Cyc, zatytułowany "Zmień z nami płeć". Skiba, Dżej Dżej i pozostali muzycy nie byliby sobą, gdyby przy tej okazji nie zaplanowali jakiegoś happeningu. Tym razem muzycy zespołu wpadli na pomysł mający na celu na poprawienie sytuacji gospodarczej w Polsce.

 • Nieobliczalni jurorzy "Mam talent!"

  Błyskotliwi, fascynujący, groźni. Gdy trzeba, jurorzy "Mam talent!" potrafią wesprzeć, ale i... podciąć skrzydła. Nawet jeśli budzą strach, właśnie takich pokochały ich miliony!

 • Stanisław Tym trochę niewyspany

  Na pytanie, jak czuł się w roli reżysera, Tym odpowiedział: "Dobrze się czułem, dziękuję. Tylko trochę niewyspany". W poniedziałek, 8 stycznia, twórca "Rysia" spotkał się z dziennikarzami.

 • Grabowski: Hulaj dusza, piekła nie ma

  - Mam prawo do tego, żeby być sobą. I żeby robić to, na co mam ochotę, o ile to nie wykracza poza normy moralne i etyczne - mówi Andrzej Grabowski. Jest artystą wszechstronnym - gra w teatrze, filmach i serialach, występuje jako kabareciarz, nagrał płytę. Wybitny polski aktor 15 marca obchodzi 60. urodziny.

 • Na planie "Misia 2" czyli "Rysia"

  Trwają zdjęcia do kontynuacji kultowego filmu Stanisława Barei, "Miś" . Powstaje on pod roboczym tytułem "Ryś", a na ekranach naszych kin zobaczymy go w lutym przyszłego roku. Tymczasem w środę, 13 września, dziennikarze mieli okazję podpatrzeć ekipę filmową przy pracy w niezapomnianym KS "Tęcza", gdzie niepodzielnie rządził prezes Ryszard Ochódzki...