• Informacje na temat:

  kabaret w sejmie

Artykuły na temat: kabaret w sejmie
 • Barbara Wrzesińska nadal walczy o dom. Rozchorowała się!

  Barbara Wrzesińska (77 l.), aktorka znana m.in. z kabaretów Olgi Lipińskiej, od lat walczy o swój fiński domek. Z jakim skutkiem?

 • Janusz Rewiński i Beata Ścibakówna: Niespełnieni

  O zrobieniu komedii, ukazującej wady i przywary nowych elit finansowych wolnej Polski, Jerzy Gruza myślał już w połowie lat 90. ubiegłego wieku. Tak zrodził się scenariusz emitowanego w 1999 roku serialu "Tygrysy Europy".

 • "Ucho Prezesa": Odcinki będą płatne

  ..."Ucho Prezesa" to internetowy serial satyryczny Kabaretu Moralnego Niepokoju, którego bohaterem jest Jarosław Kaczyński i rządząca partia PiS. Bohaterami pierwszych odcinków były osoby wzorowane(...) odpowiedzialny jest lider Kabaretu Moralnego Niepokoju, biły w sieci rekordy wyświetleń. Pierwszy z nich ma obecnie blisko 7 milionów wyświetleń, drugi - prawie 6, a trzeci i czwarty - kolejno 6,3

 • Czy Misiek pokona Szymona?

  Każdy z nich jest nieźle ześwirowany. W ubiegłym roku Misiek Koterski wywalczył tytuł Super Świra, a Szymon Majewski został Tele Świrem. Teraz rywalizują między sobą o tytuł Super Świra 2008.

 • "Ucho Prezesa": Kukiz o prezydencie

  ...". Zobaczcie! "Ucho Prezesa" to miniserial polityczny, stworzony przez Roberta Górskiego, lidera Kabaretu Moralnego Niepokoju. Głównym bohaterem internetowego serialu satyrycznego jest...

 • Piotr Rubik autorem muzyki do "Rysia"

  Ryszard Ochódzki, główny bohater komedii "Ryś", zostanie posłem na Sejm i kandydatem na prezydenta Polski; pierwsze sceny komedii w reżyserii Stanisława Tyma obejrzeli już przedstawiciele branży filmowej, za kilka dni zobaczą je widzowie w kinach - poinformowała w środę, 13 grudnia, reprezentująca dystrybutora komedii firma Big Bang PR. Muzykę do "Rysia" skomponował Piotr Rubik.

 • "Ucho Prezesa": "Kiedy większość rządzi, to reszta morda w kubeł"

  ...". "Ucho Prezesa" to internetowy serial satyryczny Kabaretu Moralnego Niepokoju, którego bohaterem jest Jarosław Kaczyński i rządząca partia PiS. Bohaterami pierwszych odcinków były osoby wzorowane...

 • W. Pokora kończy 70 lat

  Wojciech Pokora, jeden z najwybitniejszych polskich aktorów komediowych, znany między innymi z ról w filmach "Poszukiwany, poszukiwana" , "Brunet wieczorową porą" , serial u "Alternatywy 4" i "Kabaretu Olgi Lipińskiej", kończy w sobotę, 2 października, 70 lat.

 • Doda obroni tytuł świra?

  ...", "Halo Hans", "Niania", "Hela w opałach", "I kto tu rządzi" oraz "Włatcy móch". W kategorii "Wydarzenie" można głosować na Psa Ludwika Dorna w Sejmie, płytę Agnieszki Włodarczyk, występ Edyty Herbuś w serialu, dwa gołębie Agnieszki "Frytki" Frykowskiej i występ Isis Gee w "Tańcu z gwiazdami". Wyłoniony zostanie też najbardziej świrnięty kabaret. O ten tytuł walczą m.in. Mariolka (Kabaret...

 • Czujni obserwatorzy

  Sami piszemy scenariusz oraz zapraszamy gości. Ręczymy głową, że będzie to zarówno dla widzów, jak i dla nas dobry i bardzo wesoły wieczór - zapewniają satyrycy, którzy wystąpią w kabaretowym programie Dwójki, "Dzięki Bogu już weekend".