• Informacje na temat:

  kacper boski

Artykuły na temat: kacper boski
 • "rodzinka.pl": Kacper zniknie bez śladu!

  Kacper (Mateusz Pawłowski) coraz częściej wystawiać będzie cierpliwość rodziców i braci na ciężkie próby. Pewnego dnia najmłodszy syn Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) postanowi sprawdzić, jak zachowaliby się jego najbliżsi, gdyby... zaginął!

 • Mateusz Pawłowski: Kacper Boski z "Rodzinki.pl" został Pinokiem

  Serca widzów podbił jako Kacper z "Rodzinki.pl", z miejsca stając się gwiazdą telewizji i... Facebooka, gdzie ma już blisko 750 tysięcy fanów! Teraz 10-letni Mateusz Pawłowski próbuje sił w dubbingu, użyczając głosu (i zaraźliwego śmiechu) tytułowemu bohaterowi filmu "Pinokio".

 • "rodzinka.pl": Kacper ucieknie z domu!

  W 12. odcinku 10. serii "rodzinki.pl" (emisja w TVP2 w piątek 26 maja o godzinie 21.40) Kacper (Mateusz Pawłowski) zniknie bez śladu! Natalia przeczyta list, który jej najmłodszy syn zostawił na(...) pobiegnie na górę do pokoju syna. Kacpra w nim jednak nie będzie. - A jak on sobie coś zrobił? - przerazi się Natalia. - Nie histeryzuj - westchnie Boski, chcąc uspokoić żonę. - Dzwoń na policję...

 • Gwiazdy "rodzinki.pl" wróciły na plan!

  Rozpoczęły się zdjęcia do szóstej serii "rodzinki.pl"! Wczoraj na planie serialu stawiła się cała siódemka głównych bohaterów. Dlaczego siódemka? Otóż w najnowszej serii hitowego serialu TVP2 do domu Boskich wprowadzą się dziadkowie. Do rodzinnego gniazda powróci także Tomek (Maciej Musiał).

 • "rodzinka.pl": Kacper to nieodpowiedzialny leń i leser?

  Natalia (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwik (Tomasz Karolak) odkryją, że z ich najmłodszym synem dzieje się coś bardzo złego. - Gorączka musiała pomieszać mu w mózgu – stwierdzi Boski. - Ale ja się dobrze czuję! - powie Kacper (Mateusz Pawłowski), nie wiedząc, o co chodzi jego rodzicom.

 • Filmowy zawrót głowy! Drakula spotyka Pinokia

  Dawno nie było tygodnia, w którym do kin trafiałoby aż 11 premierowych tytułów. Poza Drakulą i Pinokiem na dużym ekranie możemy od dziś oglądać również islandzką piosenkarkę Björk ("Björk: Biophilia Live"), szkockiego aktora Jamesa McAvoya ("Brud") oraz Roberta Downeya Jr. ("Sędzia"). Widzowie obejrzą również polską produkcję, nagrodzony w Gdyni mroczny kryminał "Jeziorak".

 • "rodzinka.pl": Kacper zdradzi Zosię z... młodszą dziewczyną!

  ...- Jesteśmy w tej..., w separacji - oznajmi Kacper (Mateusz Pawłowski) ojcu, gdy ten zapyta go, co słychać u Zosi (Emilia Dankwa). Okaże się jednak, że najmłodszy z Boskich bardzo szybko znalazł sobie nową dziewczynę...

 • Serialowe nowości TVP2: Co w marcu w Dwójce?

  "Służby specjalne" Patryka Vegi to jedna z serialowych nowości wiosennej ramówki TVP 2. Widzowie Dwójki ponownie spotkają się także z bohaterami produkcji "Krew z krwi" i "O mnie się nie martw", w marcu na antenę wraca również popularna "rodzinka.pl".

 • "rodzinka.pl": Natalia popełni przestępstwo, by pomóc Kacprowi?

  W 8. odcinku 9. serii "rodzinki.pl" (emisja w TVP2 w piątek 21 października o godzinie 21.40) Marek (Jacek Braciak), który wpadnie do Boskich z wizytą, odkryje, że Natalia napisała za Kacpra(...) za Kacpra wypracowania to najgorsza z możliwych forma pomocy chłopakowi. Stwierdzi, że Boscy po prostu histeryzują... - Może lepiej pogodzić z faktem, że Kacperek nie będzie wybitnym humanistą...

 • Kacper z "rodzinki.pl" o świętach

  - Bardzo lubię święta, bo nie ma lekcji, można za to spędzić fajnie czas z rodziną i dostaje się prezenty - mówi Mateusz Pawłowski, serialowy Kacperek z "rodzinki.pl".

Zdjęcia na temat: kacper boski
Dyskusje na temat: kacper boski