• Informacje na temat:

  kacper i ania

Artykuły na temat: kacper i ania
 • "rodzinka.pl": Kacper zniknie bez śladu!

  Kacper (Mateusz Pawłowski) coraz częściej wystawiać będzie cierpliwość rodziców i braci na ciężkie próby. Pewnego dnia najmłodszy syn Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) postanowi sprawdzić, jak zachowaliby się jego najbliżsi, gdyby... zaginął!

 • "Ja cię kręcę" RMF FM: Kamil Bednarek i Ania Deko w przeboju Stinga!

  W piątek, 21 listopada, premierę w RMF FM miała piosenka nagrana przez Kamila Bednarka z piątą finalistką konkursu "Ja cię kręcę" - Anią Deko. Jest to cover jednego z największych przeboju Stinga - "Englishman In New York".

 • "M jak miłość": Kacper Kuszewski uwielbia świąteczne tradycje

  .... Jej skala przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Można powiedzieć, że postać Marka zatoczyła koło. Od niesfornego syna do ojca niesfornych dzieci... - To prawda! Kiedy zaczynaliśmy, Marek(...) te wszystkie rzeczy, bo serial zapewniał mi byt. Oczywiście czasem uwiera mnie, że większość widzów nic o tych moich zawodowych dokonaniach nie wie i widzi we mnie tylko serialowego Marka, ale taka...

 • "Ja cię kręcę" RMF FM: Varius Manx i Kacper Gołda w przeboju "Africa"!

  Poznaliśmy kolejnego finalistę konkursu "Ja cię kręcę" RMF FM! Kacper Gołda nagrał wraz z zespołem Varius Manx nową wersję przeboju "Africa" grupy Toto. Utwór znajdzie się na jubileuszowej płycie wydanej z okazji 25-lecia RMF FM.

 • Andrzej Piaseczny wspomina Anię Przybylską w show Wojewódzkiego!

  Wokalista przed laty zajmował się nie tylko śpiewaniem. Przez długi czas wcielał się w rolę Kacpra w kultowym serialu "Złotopolscy". Jego partnerkę grała wtedy młodziutka Ania Przybylska. Nic więc dziwnego, że Andrzej i Ania zdążyli się przez ten czas bardzo zżyć ze sobą. Nagła śmierć aktorki wstrząsnęła Piaskiem i choć od tej tragedii minęło ponad pół roku, to w gwiazdorze wciąż drzemią silne...

 • Anna Głogowska: "Taniec z Gwiazdami" to przygoda życia

  "Zawsze będę przede wszystkim tancerką, ale to jest dla mnie przygoda życia" - mówi Anna Głogowska, która w duecie z Krzysztofem Ibiszem prowadzi w Polsacie program "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami". Jak Ania radzi sobie w nowej roli?

 • Ania Przybylska nadal jest w sercu Piaska. Wokalista zadedykował jej piosenkę!

  ...z kłopotami. I Ania starała się zachować tę pogodę ducha nawet w najtrudniejszych chwilach... - Spotkałem ją w marcu. Zupełnie przypadkowo - opowiada Piaseczny. - To był bardzo zły dzień dla niej(...), które byłoby smutne... Pięknie całowała Spotkali się pod koniec lat 90. na planie serialu "Złotopolscy". Ania miała wtedy 20 lat i powierzono jej rolę Marylki, roztrzepanej i pełnej wdzięku...

 • Zbrodnia w "M jak miłość"?

  Rafał jest psychicznie chory i bardzo niebezpieczny. Jego obsesja na punkcie Anny może go popchnąć do popełnienia zbrodni. Za to zakochana w Marcinie Janka otrzyma wsparcie od jego mamy.

 • Kacper Kuszewski wygrał "Taniec z gwiazdami"!

  Para numer 13 wygrała 13. odcinek 13 edycji "Tańca z gwiazdami" i sięgnęła po Kryształową Kulę. Kacper Kuszewski, czyli Marek Mostowiak z "M jak miłość", i Anna Głogowska od początku typowani byli na zwycięzców. I zostali zwycięzcami!

 • RMF FM ma 25 lat. Specjalne atrakcje z okazji jubileuszu

  25 lat temu, w samo południe 15 stycznia 1990 roku rozpoczęło nadawanie Radio RMF FM. Z okazji okrągłego jubileuszu stacja nadająca z Kopca Kościuszki w Krakowie przygotowała specjalne atrakcje dla swoich słuchaczy.

Zdjęcia na temat: kacper i ania
Dyskusje na temat: kacper i ania