• Informacje na temat:

  kacper kuszewski prywatnie

Artykuły na temat: kacper kuszewski prywatnie
 • Kacper Kuszewski: Nie rzucę pracy, która daje mi chleb

  Ciężko z nim się umówić, bo bardzo intensywnie pracuje. Praca to jego żywioł, na życie prywatne nie zostaje wiele czasu. Kacper Kuszewski stoi przed kolejnym wyzwaniem: podbić świat muzyki z zespołem Leszcze. Zrezygnujesz z kariery aktorskiej, bo zostałeś wokalistą zespołu Leszcze? Plotki. Muzyka od zawsze była obecna w moim życiu. To nic nowego, że śpiewam. Ale ty z nimi intensywnie...

 • Piotr Galiński: Sztuka dla ludzi

  - Polska edycja "Tańca z Gwiazdami" jest najlepsza na świecie - mówi juror programu Piotr Galiński. Kryształową Kulę zakończonej w niedzielę 13. odsłony tanecznego show zdobył aktor Kacper Kuszewski.

 • Sekrety Kacpra Kuszewskiego

  Do tej pory Kacper Kuszewski funkcjonował w świadomości Polaków niemal wyłącznie jako serialowy Marek Mostowiak z "M jak miłość". Po wygranej w "Tańcu z gwiazdami" stał się jednym z najgorętszych nazwisk w rodzimym show-biznesie...

 • Pociągają mnie postaci mroczne

  Jako Marek Mostowiak w "M jak miłość" nadal będzie w żałobie. Prywatnie Kacper Kuszewski żyje pełnią życia. - Teraz marzę, aby zagrać jakąś mroczną postać. Mam wygląd kulturalnego faceta, ale drzemią we mnie demony - mówi aktor.

 • Kim jest przyjaciel Kuszewskiego?

  Kiedy po finale "Tańca z gwiazdami" Kacper Kuszewski podziękował za wsparcie Mirkowi, wszyscy zastanawiali się, kim jest tajemniczy przyjaciel aktora...

 • Aktorstwo ma we krwi

  Kacper Kuszewski nie jest tylko Markiem z "M jak miłość". Aktor ma wiele rozmaitych talentów artystycznych. Od kilku lat użycza na przykład swojego głosu Myszce Miki.

 • “M jak miłość": "Mostowiaczka nie przestaje mnie zadziwiać"

  ...20-letnia Marcjanna Lelek gra Natalkę, adoptowaną córkę śp. Hanki (Małgorzata Kożuchowska) i Marka Mostowiaków (Kacper Kuszewski). Co myśli o swojej bohaterce i jak ocenia jej zachowania? Czym zajmuje się prywatnie?

 • Nie panuję nad życiem prywatnym

  Aleksandra Kisio jest jedną z uczestniczek 13. edycji "Tańca z gwiazdami". Razem z partnerem Łukaszem Czarneckim spędza długie godziny na wyczerpujących treningach. Aktorka deklaruje jednak, że od występu w programie oczekuje przede wszystkim dobrej zabawy i możliwości nauczenia się różnych tańców.

 • "M jak miłość": Natalka kontra Ula, czyli wojna sióstr Mostowiaczek o faceta!

  Natalii (Marcjanna Lelek) i Uli (Iga Krefft), adoptowanym córkom śp. Hanki (Małgorzata Kożuchowska) i Marka Mostowiakom (Kacper Kuszewski), wpadł w oko ten sam chłopak – leśniczy Franek (Piotr Nerlewski). Która z sióstr zdobędzie jego serce?

 • Przeżyjmy to jeszcze raz

  Prawdziwa gratka dla fanów sagi rodu Mostowiaków! Telewizja przypomni serial od pierwszego odcinka. Oto Lucjan i Barbara szykują się do obchodów 40. rocznicy ślubu...

Zdjęcia na temat: kacper kuszewski prywatnie