• Informacje na temat:

  kacper kuszewski rodzina

Artykuły na temat: kacper kuszewski rodzina
 • "M jak miłość": Kacper Kuszewski uwielbia świąteczne tradycje

  ...tradycje świąteczne, zwłaszcza te kulinarne. Ugotuję więc, jak co roku, barszcz z uszkami i upiekę sernik, tego rodzina mi nie odpuści. (śmiech) A poza tym zamierzam czytać książki, słuchać dużo muzyki...

 • "M jak miłość": Afera w rodzinie

  Matka Darka za wszelka cenę będzie chciała rozdzielić syna i Natalię. Zasugeruje nawet, że to nie on jest ojcem dziecka!

 • Kacper Kuszewski pogrążony w żałobie!

  Kacper Kuszewski (40 l.) przeżywa ciężkie chwile związane z rodzinnym dramatem...

 • "M jak miłość": Natalka w ciąży!

  Życie nie szczędzi rodzinie Mostowiaków problemów. Ledwo uporali się z chorobą Ewy (Dominika Kluźniak), a już przed nimi kolejne wyzwanie. Natalka (Marcjanna Lelek) spodziewa się dziecka.

 • Kacper Kuszewski, Dominika Kluźniak, a teraz Artur Barciś znika z serialu "M jak miłość"

  W połowie czerwca Kacper Kuszewski (42 l.) obwieścił, że po 18 latach kończy swoją przygodę z serialem "M jak miłość". Niedługo potem wyszło na jaw, że z tasiemca zniknie również Dominika Kluźniak. Teraz okazuje się, że pracę stracą kolejni aktorzy.

 • "M jak miłość": Wielki pożar w finale

  Ostatni przed wakacyjną przerwą odcinek serialu "M jak miłość" zapowiada się bardzo dramatycznie. Atak szaleńca, uwięzienie i podłożenie ognia. Czy przez Rafała, Mostowiakowie zostaną bez dachu nad głową?

 • "M jak miłość": Kacper Kuszewski napisał pożegnalny list do fanów "Emki"

  ...- To była trudna decyzja i długo do niej dojrzewałem... Ale nawet najpiękniejsze historie trzeba kiedyś zakończyć - napisał Kacper Kuszewski w pożegnalnym liście do widzów "M jak miłość", potwierdzając tym samym, że odchodzi z serialu.

 • "M jak miłość": Prawda wyjdzie na jaw

  Marek wreszcie dowie się, co robi w Stanach jego ukochana Ewa, Madzia poprosi Pawła, by został ojcem jej dziecka, a Piotrek będzie miał poważne kłopoty w pracy przez zakochanego w Monice teścia! Oto co nas czeka w najbliższych odcinkach "M jak miłość".

 • "M jak miłość": Natalia w ciąży! Jak zareaguje rodzina?

  ...długo utrzymać... zwłaszcza że zrozpaczona Natalia zwierzy sie ze swoich kłopotów Lucjanowi. Bomba wybuchła Gdy Marek (Kacper Kuszewski) wpadnie do domu na kawę, domownicy przywitają go z grobowymi(...) Marek. - A niby kto? Ja zostanę pradziadkiem! Wbrew oczekiwaniom bliskich, Mostowiak przyjmie tę wiadomość ze spokojem. Obieca córce, że rodzina zawsze jej pomoże, ale postawi jeden warunek. - Jeśli...

 • Gala 1000 razy "M jak miłość"

  W poniedziałek, 2 września, wieczorem w Teatrze Polskim w Warszawie, w blasku fleszy i z udziałem telewizyjnych kamer, odbyła się wielka Gala Jubileuszowa "1000 razy 'M jak miłość'", którą poprowadzili Grażyna Torbicka i Kacper Kuszewski. Koncert w telewizyjnej Dwójce obejrzało prawie 5,1 mln widzów.

Zdjęcia na temat: kacper kuszewski rodzina
Wideo na temat: kacper kuszewski rodzina
Dyskusje na temat: kacper kuszewski rodzina
 • Re: Kacper Kuszewski odchodzi z "M jak miłość"!

  Ludzie co wy za głupoty piszecie.... Świetna rola i Postawa aktorska tych ludzi... Wspaniały film... Prawdziwe życie... Naturalny i sielankowy na popołudniowe pogawędki... Nie jakieś egzotyki sztuczne....... Film oddaje jakie są wartości najcenniejsze rodzina i miłość. I wspólne wsparcie. Tego brakuje w życiu.... O pamiętajcie się.!?