• Informacje na temat:

  kaczki 2011

Artykuły na temat: kaczki 2011
 • Złote Kaczki 2011 odleciały do...

  Miłość była wiodącym tematem tegorocznego plebiscytu Złote Kaczki. Oprócz nagród regulaminowych przyznano bowiem wyróżnienia specjalne dla najlepszego polskiego filmu o miłości oraz najlepszych(...). Oczywiście najważniejsze podczas gali Złotych Kaczek 2011 było to, do kogo trafią statuetki przyznawane w kategoriach najlepszy film roku, najlepszy scenariusz, najlepsze zdjęcia, najlepsza rola kobieca...

 • Sylwester Chęciński obchodzi 85. urodziny

  Sylwester Chęciński, reżyser takich filmów jak "Sami swoi", Wielki Szu" oraz "Rozmowy kontrolowane", kończy w czwartek, 21 maja, 85 lat.

 • Do kogo pofruną Złote Kaczki?

  Szanse na nominacje do Złotych Kaczek 2011 za kreacje aktorskie mają wszystkie aktorki i wszyscy aktorzy, którzy zagrali w polskich filmach w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. Na liście kandydatek(...) panieńskie", "Kret" i "1920 Bitwa Warszawska"). Złote Kaczki to najstarsze polskie nagrody filmowe. Ich rodowód sięga 1956 roku, kiedy to czytelnicy magazynu "Film" po raz pierwszy zaproszeni zostali do...

 • Maja Ostaszewska i jej filmowe przemiany

  Na ekranach polskich kin możemy oglądać najnowszą produkcję Małgorzaty Szumowskiej "Body/Ciało". W nagrodzonym na tegorocznym Berlinale obrazie jedną z głównych ról gra Maja Ostaszewska, która wyznała, że po czterdziestce nabiera rozpędu. Przypomnijmy jej najlepsze filmowe kreacje.

 • Cezary Pazura kończy 50 lat!

  Jeden z najbardziej znanych polskich aktorów, Cezary Pazura, 13 czerwca kończy 50 lat! W 2011 roku artysta obchodził 25-lecie pracy artystycznej.

 • Złote Kaczki dla "Sali samobójców"

  "Sala samobójców" w reż. Jana Komasy to zdaniem czytelników magazynu "Film", przyznających nagrody filmowe Złote Kaczki, najlepszy film sezonu 2010/2011. Ta produkcja otrzymała też Złote Kaczki w kategoriach: najlepsze zdjęcia, scenariusz i aktor.

 • Księżna Kate i jej metamorfoza. Tak, to naprawdę ona!

  Prezydenckim jedli bliny gryczane z łososiem, pierś z kaczki i szarlotkę z lodami, a Kate na przyjęciu wystąpiła w sukience projektu Gosi Baczyńskiej. Ponadto okazało się, że Belweder, w którym(...) Seszele. Zaręczyli się w październiku 2010 roku w Kenii. Kate otrzymała od narzeczonego pierścionek, który niegdyś należał do jego matki. Zakochani pobrali się 29 kwietnia 2011 roku, a na ślub zaproszono...

 • Dwie Złote Kaczki dla Jandy!

  Dwie Złote Kaczki dla Krystyny Jandy! Czytelnicy miesięcznika "Film" wybrali ją najlepszą aktorką sezonu 2008/2009 oraz królową polskiego kina historyczno-kostiumowego. Filmem roku zostały "33 sceny z życia" Małgorzaty Szumowskiej.

 • ..." (2002) Juliusza Machulskiego, "Pianiście" (2002) Romana Polańskiego i "Jak pozbyć się cellulitu" (2011) Andrzeja Saramonowicza. Szerszej publiczności znany jest z roli doktora Jacka Majera z serialu(...) Teatralnych "Klasyka Polska" oraz w 2000 roku za rolę w sztuce "Magnetyzm serca" na XXV Opolskich Konfrontacjach Teatralnych. Nominowany do Złotej Kaczki dla najlepszego aktora za rolę w filmie "Jak pozbyć...

 • Joe Cocker na gali Złotych Kaczek

  Światowej sławy muzyk Joe Cocker uświetni swoim występem poniedziałkową (26 listopada) galę wręczenia Złotych Kaczek - najstarszych filmowych nagród w Polsce. Artysta zaśpiewa swoje nowe i stare przeboje.

Wideo na temat: kaczki 2011
 • Złote Kaczki rozdane

  W Pałacu Kultury i Nauki rozdano Złote Kaczki 2011, nagrody miesięcznika "Film".

 • Baczyński

  "Baczyński" ma wiele warstw. Z jednej strony to opowieść o poecie i jego postrzeganiu rzeczywistości, o potrzebie wystawiania się na śmiertelną próbę, by się spełnić i tworzyć. Z drugiej - o bezsensie wojny i sztuce, która jest ponadczasowa i nieśmiertelna. Podróż przez ostatnie lata życia wielkiego poety zamyka klamrą współczesne wydarzenie - slam poetycki zorganizowany w 2011 roku, w dziewięćdziesiątą rocznicę urodzin Baczyńskiego.

 • Kac Vegas 3

  Film "Kac Vegas 3" to kolejna część przygód Phila, Stu, Alana i Douga, których widzowie poznali w 2009 roku w kinowym hicie "Kac Vegas", opowiadającym historię czterech kumpli świętujących wieczór kawalerski w Las Vegas. W 2011 roku powstała kolejna część - "Kac Vegas w Bangkoku".

Dyskusje na temat: kaczki 2011
 • Re: Kinga Preis (Natalia)

  akwarystycznym 2011: Róża − Amelia 2011: Sala samobójców − jako psychiatra Karolina 2011: W ciemności − jako Wanda Socha 2011: Instynkt − jako Karlikowa (odc. 9) 2012: Mazurek – jako(...) (Nick Cave and the Bad Seeds)[9] Przypisy Jump up ↑ Kinga Preis. W: Zespół artystyczny . teatrpolski.wroc.pl. [dostęp 2012-08-22]. Jump up ↑ Złote Kaczki. filmweb.pl. [dostęp 2012-08-22