• Informacje na temat:

  kaczkowski piotr

Artykuły na temat: kaczkowski piotr
 • Piotr Kaczkowski znów rozmawia

  23 września ukaże się kolejny tom wywiadów autorstwa Piotra Kaczkowskiego, legendarnego dziennikarza radio wej "Trójki".

 • Piotr Kaczkowski bez etatu w radiowej "Trójce"

  Od ponad 50 lat obecny na antenie radiowej "Trójki" dziennikarz muzyczny Piotr Kaczkowski przestał być etatowym pracownikiem rozgłośni. Oburzeni słuchacze protestują w internecie.

 • Zespół Lao Che za krążek "Gospel" oraz dziennikarz radio wy Piotr Kaczkowski zostali uhonorowani nagrodami muzycznymi im. Mateusza Święcickiego, tzw. Mateuszami, przyznawanymi przez radiową Trójkę.

 • Słynny prezenter w Jarocinie

  Piotr Kaczkowski z radio wej "Trójki" będzie gospodarzem trzeciego dnia tegorocznej edycji kultowego festiwalu.

 • Vitamina debiutuje "Wymiotem"

  Albumem "Uwaga! Wymiotuję" debiutuje toruńska rockowa formacja Vitamina. Całą płytę możecie już przesłuchać w serwisie Muzzo.pl .

 • Jarocin: 18 grup w konkursie

  Zakończyły się kwalifikacje zespołów pretendujących do zagrania na Jarocin Festival 2007 (20-22 lipca). Jurorzy dopuścili aż 18 zespołów, a nie jak wcześniej planowano 10.

 • Akcja protestacyjna "Uapy precz od Trójki"

  Jakiś czas temu głośno było o proteście słuchaczy przeciwko zmianom w ramówce Programu 3 Polskiego Radia, wprowadzonej przez ówczesnego szefa stacji Michała Olszańskiego. Wkrótce w "Trójce" dojdzie jednak do kolejnych zmian, więc niektórzy słuchacze szykują się do kolejnej akcji protestacyjnej. Jednak zdaniem Adama Fijałkowskiego, dyrektora programowego stacji, zwolennicy stacji nie powinni się obawiać zmian.

 • Polskie wspomnienia Tori Amos

  W poniedziałek, 28 października, ukazała się nowa płyta Tori Amos, zatytułowana "Scarlet's Walk". W styczniu wokalistka wystąpi na jedynym koncercie w Polsce, w hali Areny w Poznaniu. Nie będzie to jednak jej pierwsza wizyta w naszym kraju - 15 grudnia 2002 roku zagrała kameralny koncert w Studiu im. Agnieszki Osieckiej. Tori do dziś pamięta to wydarzenie.

Dyskusje na temat: kaczkowski piotr
 • Re: Agnieszka Wagner wygląda jak anioł, ale ma zadatki na... jędzę!

  ** Trójka za czasów jethon spadła na pysk i ledwo się podnosi. Gwiazdy jak sapiacy grubas, co marnych grajkow promuje, aby tylko pluli na PiS. Sepleniacy, rerajacy z wadami wymowy redaktorzy, jako wzór polszczyzny, to śmiech na sali. Poglądy lewackie. Co zostało? Kilka stałych ramowek. Kuba Strzyczkowski, Piotr Kaczkowski, Kordowicz, Kosa i Niedźwiedź.