• Informacje na temat:

  kaczmarczyk m jak milosc

Artykuły na temat: kaczmarczyk m jak milosc
 • "Daleko od noszy": Bogusław Kaczmarczyk powraca do źródeł

  Chociażby dla takich chwil warto pracować. Niedawno Bogusław Kaczmarczyk - niezapomniany pacjent Nowak z serialu "Daleko od noszy" przeżył zabawną przygodę.

 • Bogusław Kaczmarczyk: Powrót do źródeł

  Chociażby dla takich chwil warto pracować. Niedawno Bogusław Kaczmarczyk - niezapomniany pacjent Nowak z serialu "Daleko od noszy" przeżył zabawną przygodę.

 • Pierwsza miłość

  Stolarczyk telefonuje do Karola. Obiecuje pomóc w wyjaśnieniu roli, jaką odegrał Igor w wypadku Sabiny. Niedługo później w telewizji pojawia się komunikat o tragicznej śmierci Stolarczyka. Weksler nie wierzy w przypadkową śmierć Brunona. Jest przekonany, że za wszystkim stoi Kaczmarczyk. Emilka postanawia spróbować sił jako pisarka. Razem z z Norbertem wybiera się do Wrocławia na rozmowę do...

 • "M jak miłość": Nowa dziewczyna Pawła?

  Za rolę Alicji w głośnym filmie "Galerianki" 19-letnia Anna Karczmarczyk została nagrodzona na festiwalach w Koszalinie i Cottbus. Teraz możemy oglądać ją jako Olę w "M jak miłość" .

 • Pierwsza miłość

  Natan postanawia spotkać się z Kaczmarczykiem. Ostrzega go, by zostawił Sabinę w spokoju. Najlepiej będzie, jeśli usunie się z ich życia. Z kolei Igor...

 • "Pierwsza miłość": Kim jest tajemniczy Piotr?

  Znaliśmy go jako Igora, który zginął tragicznie. Teraz Rafał Mohr wraca na plan serialu jako Piotr, łudząco podobny do poprzedniego bohatera. - Nie mogę zdradzić, co się za tym kryje, ale telewidzowie powinni być zadowoleni, bo szykuje się intrygujący wątek - zapewnia aktor.

 • Pierwsza miłość

  ...uroczystością prosi przyszłą żonę o wyjaśnienia. Tymczasem Paulina i Norbert spędzają miły czas na gotowaniu. Zachowują się jak przed laty, gdy byli jeszcze małżeństwem. Natan prosi Karola, by zgodził się na spłacenie żądań Kaczmarczyka, co pozwoli im raz na zawsze się od niego uwolnić. Weksler nie zamierza jednak dać za wygraną.

 • Wkrótce startuje Jazz Juniors

  Zapraszamy na święto jazzu w Krakowie, podczas którego oprócz zmagań młodych muzyków w konkursie, usłyszeć i zobaczyć będzie można uznanych już laureatów i na deser dosięgnąć gwiazd, podczas wyjątkowego akustycznego koncertu Tomasza Stańko i Wojciecha Waglewskiego.

 • Pierwsza miłość

  .... W prezencie wręcza jej pierścionek swojej matki. Tymczasem Kaczmarczyk kolejny raz staje przed sądem. Wekslerowie drżą na samą myśl o tym, co Igor znowu wymyślił. Na świadka zostaje wezwana Marzena Zuber. Zeznaje, że Agata popełniła samobójstwo i tym samym oczyszcza więźnia z zarzutów popełnienia morderstwa. Następnie do złożenia zeznań zostaje wezwany Natan. Adwokat sugeruje, jakoby Sabina zdradziła...

 • Fryderyki: Hey razy 10

  10 nominacji do nagród Fryderyk 2010 dla Katarzyny Nosowskiej i Hey. Po siedem dla Tomasza Lipnickiego i Lipali oraz Biff. W pięciu kategoriach nominowano zespół Behemoth. Nominacje ogłoszono we wtorek (23 lutego) w Warszawie. Wręczenie nagród 19 kwietnia.

Zdjęcia na temat: kaczmarczyk m jak milosc
 • Anna Kaczmarczyk ("M jak miłość", "Na Wspólnej", "Na dobre i na złe")