• Informacje na temat:

  kaczmarek katarzyna

Artykuły na temat: kaczmarek katarzyna
 • Co teraz robi agent Tomek? Ma rodzinę, niedawno znów został ojcem!

  Tomasz Kaczmarek (41 l.), nazywany „agentem Tomkiem”, znów został ojcem! Niedawno na świecie pojawiło się jego drugie dziecko. Szczęśliwy tata opowiedział o tym w tabloidzie.

 • 55. Krakowski Festiwal Filmowy: Laureaci

  Poznaliśmy wszystkich laureatów 55. Krakowskiego Festiwalu Filmowego. W sobotę, 6 czerwca, wieczorem w kinie Kijów.Centrum odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród. Bohaterkami tegorocznego festiwalu okazały się polskie dokumentalistki, które zgarnęły trzy główne nagrody w Międzynarodowym Konkursie Dokumentalnym, w którym rywalizowało ze sobą 20 dokumentów z różnych stron świata.

 • Borys Budka i Daria Zawiałow u Kuby Wojewódzkiego! Było o seksie, Kaczyńskim i Dudzie

  Borys Budka (39 l.) i Daria Zawiałow-Kaczmarek (25 l.) byli gośćmi w show Kuby Wojewódzkiego (54 l.). Młoda wokalistka nie szczędziła showmanowi złośliwości. Wytknęła mu m.in. sędziwy wiek. Dostało się także członkom Prawa i Sprawiedliwości.

 • Transatlantyk: Między Europą i Ameryką

  Poznań stał się stolicą muzyki i filmu na całe osiem dni. A wszystko to za sprawą pierwszej edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmu i Muzyki Transatlantyk. Pomysłodawcą i dyrektorem festiwalu jest znany na całym świecie twórca muzyki filmowej, zdobywca Oscara - Jan A.P. Kaczmarek.

 • "Komisarz Alex": ​Będzie chciała zabić Orlicza...

  W 8. odcinku 5. serii "Komisarza Aleksa" w gościnnym epizodzie zobaczymy znaną i lubianą aktorkę Katarzynę Kwiatkowską. Wcieli się w Elżbietę Kaczmarek - kobietę, która w akcie desperacji wyceluje odbezpieczoną broń prosto w serce Orlicza (Antoni Pawlicki)!

 • Nosowska prosto na szczyt polskiej listy!

  To uczciwy układ: Katarzyna Nosowska niezmiennie utrzymuje wysoki poziom artystyczny swoich dokonań, a fani masowo kupują kolejne wydawnictwa.

 • Agent Tomek wziął ślub w tajemnicy!

  Tomasz Kaczmarek ożenił się z kochanką. Jak przystało na agenta, wszystko utrzymywane było w ścisłej tajemnicy!

 • Nosowska drugi tydzień szczycie

  Szósty solowy album Katarzyny Nosowskiej, przewrotnie zatytułowany "8", ponownie znalazł się na 1. miejscu cotygodniowego zestawienia najlepiej sprzedających się płyt w Polsce.

 • Dowbor o chorobie córki: Nie wiedziałam, co się dzieje!

  Katarzyna Dowbor (58 l.) najadła się niedawno sporo strachu. Wszystko z powodu kłopotów zdrowotnych jej ukochanej córki Marysi. Znana mama w końcu zdradziła, co dolega jej latorośli...

 • Za słabe na Hollywood

  Alicja Bachleda-Curuś, Iza Miko, Weronika Rosati, a w przeszłości m.in. Izabella Scorupco czy Katarzyna Figura - wszystkie one próbowały lub wciąż starają się zaistnieć na planach filmowych w Los Angeles czy Nowym Jorku.

Wideo na temat: kaczmarek katarzyna
 • Bejbi blues

  Kasia Rosłaniec, reżyserka przebojowych i wielokrotnie nagradzanych "Galerianek", przedstawia historię niedojrzałej 17-latki, która zostaje matką. "Bejbi blues" to kolejny - po "Sali samobójców" i "Jesteś Bogiem" - odważny, prawdziwy, wstrząsający, ale też nie pozbawiony humoru, portret pokolenia młodych Polaków. Generacji facebooka, smsów, chatów i blogów internetowych. 17-letnia Natalia (Magdalena Berus) urodziła dziecko. Ale to wcale nie była "wpadka". Natalia ciążę zaplanowała. Razem ze...

 • Zaślepiona

  Frankie jest dojrzałą kobietą, która zajmuje się projektowaniem dronów na potrzeby wojska. Nigdy nie wyszła za mąż, a najbliższa więź w jej życiu łączyła ją z ojcem - inżynierem. Wszystko zmienia się gdy Frankie poznaje i zakochuje się w Kahilu - studencie, którym interesuje się MI5.

 • Galerianki

  Galerie handlowe - współczesne świątynie konsumpcji, kolorowe wystawy, błyszcząca biżuteria, drogie kosmetyki i najmodniejsze ciuchy. W takich miejscach Milena i jej przyjaciółki spędzają wolny czas. Za zakupy płacą im bogaci mężczyźni, którzy w zamian za seks obdarowują nastolatki upominkami - czasami jest to tylko zwykła, różowa opaska do włosów. Wkrótce do grupy koleżanek dołącza nowa dziewczyna - Alicja. Początkowo czuje się wyobcowana, ale już wkrótce zaczyna się do nich upodabniać....