• Informacje na temat:

  kaczor

Artykuły na temat: kaczor
 • "Jan serce": Kazimierz Kaczor długo czekał na miłość swojego życia

  Kazimierz Kaczor, czyli niezapomniany Jan Serce w kultowego serialu "Jan Serce" i Leon Kuraś z legendarnych "Polskich dróg", nie kryje, że dopiero trzecia żona uczyniła go naprawdę szczęśliwym. - Bożena jest miłością mojego życia - mówi. W przyszłym roku aktor i jego ukochana świętować będą srebrne gody!

 • "Jan Serce": Kultowy serial o trudnej miłości

  Miłośników starych, dobrych polskich seriali zapraszamy na reportaż, dzięki któremu zajrzymy za kulisy "Jana Serce". Posłuchajmy, jak to z tym sercem było...

 • Kazimierz Kaczor wraca do telewizji po wielkim skandalu!

  Kuraś w "Polskich drogach", Kotek w serialu "Alternatywy 4", ale przede wszystkim niezapomniany Jan Serce. Kazimierz Kaczor (75 l.) ma na koncie wiele wspaniałych ról! Teraz powraca w hicie TVN-u, gdzie wciela się w postać ojca Małgorzaty Kożuchowskiej.

 • Małgorzata Socha jako ambitna posłanka

  "Polityka" Włodzimierza Perzyńskiego to sztuka, w której prywatne, czasem szemrane interesy przeplatają się z nie do końca uczciwą grą polityczną. Wszystko okraszone jest intrygą romansową. Główne role w spektaklu zagrają Małgorzata Socha i Rafał Królikowski.

 • "Jan Serce": Podwójny jubileusz Kazimierza Kaczora

  Mija właśnie 55 lat od debiutu teatralnego i 45 lat od debiutu filmowego Kazimierza Kaczora, czyli niezapomnianego Leona Kurasia z "Polskich dróg" i tytułowego bohatera kultowego serialu "Jan Serce". Z okazji jubileuszu aktor spotkał się z przyjaciółmi i przedstawicielami mediów w studiu TVP Seriale...

 • Królikowski i Socha: Dzielą ich poglądy polityczne

  W Teatrze 6. piętro trwają przygotowania do premiery spektaklu "Polityka", w którym Małgorzata Socha ("Przyjaciółki") i Rafał Królikowski ("Czas honoru. Powstanie") wcielają się w zakochanych w sobie polityków z przeciwległych obozów politycznych.

 • "Druga szansa": Kazimierz Kaczor od 40 lat fascynuje się... grami komputerowymi!

  Kazimierz Kaczor, którego zobaczymy jako Zygmunta Boreckiego w nowym serialu TVN „Druga szansa”, spędza co najmniej godzinę dziennie... przed komputerem. Aktor jest wielkim fanem komputerowych gier strategicznych, które – jak żartuje – zmuszają jego szare komórki do wysiłku!

 • Jan Englert z nagrodą "Człowieka Teatru"

  Jan Englert - znany aktor, ale też reżyser i pedagog - został laureatem drugiej edycji nagrody im. Zygmunta Huebnera; otrzymał tytuł Człowieka Teatru. "Czuję się zażenowany własną małością. Wszystko, co w życiu zrobiłem, zawdzięczam moim mistrzom. Sam niczego nie wymyśliłem, po prostu kradłem. Całe życie kradłem" - stwierdził nagrodzony artysta.

 • "Polskie drogi": Kazimierz Kaczor już 55 lat robi to, co kocha

  Kazimierz Kaczor debiutował 55 lat temu w epizodycznej roli w "Stawce większej niż życie". Od tamtej pory wcielił się w dziesiątki postaci na scenie i ekranie. Jego wielka popularność zaczęła się od Leona Kurasia w "Polskich drogach". Do dziś wzbudza sympatię jako tytułowy bohater "Jana Serce", śmieszy jako uparty i przedsiębiorczy Kotek w "Alternatywy 4" oraz bawi jako chciwy strażak...

 • Recenzja Anna Dereszowska i Machina del Tango "Tango Va Banque": Weź różę w zęby

  Anna Dereszowska podjęła się bardzo ambitnego celu. Dodać coś od siebie do historii tanga. Tylko czy to jeszcze jakkolwiek możliwe?

Zdjęcia na temat: kaczor