• Informacje na temat:

  kaczy

Artykuły na temat: kaczy
 • Michał Piróg powiększył sobie usta!?

  Do tej pory to polskie celebrytki wiodły prym w pompowaniu sobie ust do niemal monstrualnych rozmiarów. Efektu pontonu albo kaczych ust najwyraźniej pozazdrościł koleżankom z branży popularny gej. Swoimi nowymi wargami oczywiście pochwalił się na jednym z portali społecznościowych! Jak wynika z opisu zamieszczonego pod fotografią, za jego przemianę odpowiada słynny chirurg, dr Marek Szczyt! To...

 • Queen + Adam Lambert w Krakowie: Relacja z koncertu

  "God Save the Queen" czyli "Boże, chroń królową" - usłyszeliśmy już z taśmy na koniec koncertu Queen + Adam Lambert w wypełnionej Kraków Arenie. Amerykański wokalista nawet nie próbuje zajmować tronu opuszczonego przez Freddiego Mercury'ego.

 • Wegetarianie atakują Gessler

  Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt VIVA! rozpoczęła właśnie akcję sprzeciwu wobec promowania Foie Grass - stłuszczonych gęsich lub kaczych wątróbek. Zwierzęta, z których pozyskuje się wątroby, są traktowane w wyjątkowo okrutny sposób. Od VIVY! obrywa się Magdzie Gessler, która podaje w swoich restauracjach Foie Grass i promuje tę potrawę. "Magda Gessler - (...) osoba posiadająca...

 • Gorąca noc Kaczego

  Kaczy to nowa twarz nowej wytwórni My Music, filii poznańskiego labelu UMC Records. Raper dał się poznać szerszej publiczności za sprawą utworu "Kocham", w którym gościnnie wystąpił Mezo. Teraz Kaczy zaprezentował nowy przebój, tym razem nagrany z towarzyszeniem niejakiej Armen. Klip do piosenki "Gorąca noc" możecie już oglądać w serwisie Teledyski portalu INTERIA.PL.

 • Ostatnie chwile Macieja Kuronia

  ...się zapach piersi kaczych i modrej kapusty z miodem, które ugotował na swoim ostatnim pokazie. Swoim dzieciom przekazał to wszystko czego nauczył się od swoich wyjątkowych rodziców. Ciepło, uśmiech...

 • Roger Moore w obronie... kaczek

  Roger Moore sfinansował plakat, na którym wzywa znany dom towarowy - Selfridges do zaprzestania sprzedaży foie gras, czyli stłuszczonych wątróbek gęsich i kaczych. Plakat znajduje się na przystanku autobusowym na londyńskiej Oxford Street przed magazynem - podają brytyjskie media.

 • Podwójny winyl Hemp Gru

  Od poniedziałku, 29 sierpnia w sprzedaży pojawi się podwójny winyl Hemp Gru "Klucz". Na dwóch płytach znajduje się 19 utworów, w tym dwa instrumentale: "To jest to" i "Nienawiść" oraz trzy akapele: "To jest to", "Życie Warszawy" i "Jestem".

 • Maleńczuk z Waglewskim piją

  Dwa znani muzycy - Maciej Maleńczuk i Wojciech Waglewski (Voo Voo) - niedawno przygotowali kilka wspólnych nagrań, które wydane zostaną na płycie "Koledzy". Promuje ją nagranie tytułowe, do którego zrealizowano dość niezwykły teledysk. Możecie go już oglądać na stronach INTERIA.PL.

 • Polski rap przed Public Enemy

  Legenda sceny hiphopowej Public Enemy zagra na deskach warszawskiego klubu Stodoła już 29 października. Publiczność rozgrzeją składy HIFI Banda, Prosto Mixtape 600V - DJ 600V oraz Sokół, VNM.

 • PiS: Medal dla Maleńczuka!

  Jakub Bator, krakowski radny PiS-u i asystent posła Zbigniewa Wassermanna chce dać Maciejowi Maleńczukowi srebrny medal Cracoviae Merenti!

Wideo na temat: kaczy
 • Zakochany wilczek 3D

  Pełna akcji animacja 3D o dwóch wilczkach z? wilczym apetytem na przygodę! Ucieczka przed rozjuszonym niedźwiedziem i kłującymi jeżozwierzami, podróże autostopem, zatrzymywanie ciężarówek, skoki nad przepaścią i do tego gęś grająca w golfa ze swym kaczym przyjacielem! To recepta na przygodę, która aż nadto wystarczy dwóm młodym wilczkom! Ona jest samicą z grupy Alfa - wysportowana, zdyscyplinowana i zwinna niczym Lara Croft! On pochodzi ze stada Omeg. Uwielbia żartować i wygłupiać się z...