• Informacje na temat:

  kaczyńska maria

Artykuły na temat: kaczyńska maria
 • Joanna Racewicz opowiedziała o niezwykłej relacji, jaka łączyła ją z Marią Kaczyńską!

  ...stracie ciąży kazała Pawłowi „natychmiast wracać do Joasi, przytulać ją mocno i wziąć urlop, aż wydobrzeje. I nie odbierać telefonów od męża ani z kancelarii, choćby nie wiem, co. Pani Maria Kaczyńska(...), ale także prezydentową Marię Kaczyńska (†67).  W rocznicę tragedii poświęciła Pierwszej Damie niezwykle emocjonalny wpis na swoim facebookowym profilu.  Zdradziła, że z żoną prezydenta była w niezwykle...

 • Powstaje sequel "Listów do M."

  Trwają zdjęcia do produkcji TVN "Listy do M.2". Do obsady znanej z pierwszej części filmu dołączyli m.in. Maciej Zakościelny, Małgorzata Kożuchowska i Marta Żmuda Trzebiatowska.

 • Bogusław Kaczyński: Życie pełne miłości i pasji

  ...wyszło na jaw, że jego miłością była Jadwiga Maria Jarosiewicz, malarka i scenografka. Jednak uczucie, które ich połączyło, z czasem przegrało z muzyką. Ale nigdy nie zerwali kontaktu. Po latach, gdy(...), która wyprowadziła się do Szwecji. Gdy 11 lat temu zdiagnozowano u niej raka płuc, doznał udaru. Anna Kaczyńska-Jabłońska zmarła wkrótce w wieku 61 lat. Nigdy nie pogodził się z jej śmiercią...

 • "Smoleńsk": Zdjęcia ruszą w lutym

  Zdjęcia do "Smoleńska" w reżyserii Antoniego Krauzego zaczną się pod koniec lutego w Warszawie - zapowiada producent Maciej Pawlicki. Pytany o krytyczną opinię ekspertów PISF na temat scenariusza, odpowiada: film ocenią widzowie.

 • Marta Kaczyńska wróciła z wakacji. Jest zachwycona!

  Marta Kaczyńska (36 l.) wreszcie znalazła czas, by pojechać do miasta, które tak bardzo kochała jej mama, śp. Maria Kaczyńska (†68).

 • "Smoleńsk": Zdjęcia w USA

  Ekipa filmu "Smoleńsk" w reż. Antoniego Krauzego od 17 do 21 kwietnia będzie pracować w USA. Zdjęcia z udziałem Beaty Fido, grającej główną bohaterkę, dziennikarkę prowadzącą śledztwo ws. katastrofy, odbędą się w Chicago.

 • Ciężarna Marta Kaczyńska z ukochanym na obchodach 8. rocznicy katastrofy smoleńskiej

  Osiem lat temu Marta Kaczyńska otrzymała wstrząsającą wiadomość. Jej rodzice - prezydent Lech Kaczyński oraz Maria Kaczyńska - byli wśród 96 ofiar katastrofy samolotu pod Smoleńskiem.  W rozmowie(...) jestem osobą, która umie mówić o swoich przeżyciach" - mówiła.  Ciągle brakuje jej rodziców. Zwłaszcza teraz, gdy w jej życiu sporo się dzieje. Według medialnych doniesień Marta Kaczyńska jest w ciąży...

 • Gwiazdy Charytatywnego Balu Dziennikarzy 2015

  7 lutego w Auli Głównej Politechniki Warszawskiej odbył się coroczny Charytatywny Bal Dziennikarzy. Jedna z najważniejszych imprez w polskim show biznesie zgromadziła zarówno przedstawicieli świata mediów, biznesu jak i polityki. Dochód z tegorocznego balu zasili konto Fundacji Anny Dymnej "Mimo wszystko".

 • Marta Kaczyńska wraz z córkami na obchodach rocznicy katastrofy smoleńskiej

  ...10 kwietnia 2010 roku był dla Marty Kaczyńskiej (36 l.) jednym z najgorszych dni w życiu. To wtedy straciła rodziców. Lech oraz Maria Kaczyńscy zginęli w katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem. Równo siedem lat po tych wydarzeniach córka prezydenckiej pary wzięła udział w obchodach rocznicy tragedii. Wraz z nią na wzgórzu wawelskim pojawiły się także jej córki.

 • M. Kaczyńska na festiwalu w L. A.

  Przebywająca z wizytą w Los Angeles małżonka prezydenta RP, Maria Kaczyńska powiedziała, że są duże szanse na założenie w tym mieście ośrodka kultury polskiej wspieranego przez władze L.A.

Zdjęcia na temat: kaczyńska maria
Wideo na temat: kaczyńska maria
 • Wiganna Papina "stylizowała" pogrzeb Kaczyńskich

  Wiganna Papina po katastrofie smoleńskiej była stylistycznym wsparciem dla rodziny Kaczyńskich. Stylistka nie tylko przygotowywała Marię i Lecha, ale także ubierała Martę Kaczyńską na pogrzeb.

 • Sils Maria

  Bohaterką filmu jest Maria Enders (Juliette Binoche), która mając 18 lat, brawurowo przebiła się do pierwszej ligi aktorskiej występem w sztuce "MalojaSnake", w której zagrała Sigrid, doprowadzającą Helenę do samobójstwa. 20 lat później Maria zostaje poproszona o wręczenie nagrody autorce sztuki, żyjącej na dobrowolnym wygnaniu w Sils Maria. Na kilka godzin przed ceremonią dramatopisarka umiera, a życie Marii Enders zacznie się komplikować. Modna reżyserka prosi ją o ponowne zagranie w...

 • Wiganna Papina: Seks jest jak jedzenie

  Wiganna Papina pochwaliła się ostatnio, że "stylizowała" pogrzeb Marii i Lecha Kaczyńskich. Teraz zabrała głos w sprawie seksu.

 • Dzień kobiet

  Halina skromna kasjerka w sieci handlowej Motylek marzy o zapewnieniu lepszego życia dla siebie i swojej 13 letniej, uzdolnionej informatycznie, córeczki Misi. Wkrótce nadarza się okazja i Halina zostaje kierownikiem sklepu. Szybko przekonuje się, że ceną za lepsze zarobki i poprawę standardu, życia jest nieuczciwość, wykorzystywanie pracowników, oszustwa. Z ofiary staje się katem dla swoich dawnych koleżanek kasjerek. Praca pochłania ją tak całkowicie, że nie zauważa iż Misia pogrąża się w...

Dyskusje na temat: kaczyńska maria