• Informacje na temat:

  kaczyński jarosław

Artykuły na temat: kaczyński jarosław
 • Tak wygląda szpitalny jadłospis Jarosława Kaczyńskiego!

  Jeden z tabloidów dotarł do menu prezesa PiS. Jarosław Kaczyński je to co zwykli Polacy podczas pobytu w szpitalu?

 • 52 lata temu bracia Kaczyńscy ukradli księżyc

  "W rolach Jacka i Placka występują dwaj 12-letni bracia: Lech i Jarosław Kaczyńscy. Obaj znają powieści Makuszyńskiego od dawna. Praca w filmie nie męczy ich, chętnie spędzają długie godziny na planie, wszystko ich tutaj interesuje" - pisała w reportażu z planu filmu "O dwóch takich co ukradli księżyc" wysłanniczka magazynu "Film". 12 listopada 1962 roku odbyła się premiera tego obrazu.

 • Jarosław Kaczyński porusza się o kulach

  Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński (68 l.) w piątek 8 czerwca, po kilku tygodniach spędzonych w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie, wyszedł do domu.

 • Gwiazdy Charytatywnego Balu Dziennikarzy 2015

  7 lutego w Auli Głównej Politechniki Warszawskiej odbył się coroczny Charytatywny Bal Dziennikarzy. Jedna z najważniejszych imprez w polskim show biznesie zgromadziła zarówno przedstawicieli świata mediów, biznesu jak i polityki. Dochód z tegorocznego balu zasili konto Fundacji Anny Dymnej "Mimo wszystko".

 • Jarosław Kaczyński w szpitalu! Jednak operacja?!

  Jarosław Kaczyński (68 l.) nie może ostatnio pochwalić się najlepszym zdrowiem. Polityk trafił do szpitala i wygląda na to, że zostanie tam na dłużej, ale może liczyć teraz na pomoc swojej bratanicy!

 • Ponad 10,5 mln widzów oglądało prezydencką debatę

  Debatę prezydencką pomiędzy Bronisławem Komorowskim a Andrzejem Dudą, która odbyła się w niedzielę, 17 maja, oglądało na antenach TVP i Polsatu ponad 10,5 mln Polaków.

 • Palma Jarosława Kaczyńskiego zrobiła furorę!

  Jarosław Kaczyński (68 l.) to przykładny katolik, więc trudno byłoby sobie wyobrazić, aby i on w Niedzielę Palmową nie szedł do kościoła poświęcić swojej palmy. Tym razem prezes PiS kolejny raz pokazał skromność, bo gdy w innych rejonach Polski ludzie ścigają się w konkursach na największą palmę, on postawił na minimalizm. Jego palemka jest doprawdy urocza. Mamy nadzieję, że będzie ją trzymał...

 • "Obywatel" : Pokolenie

  "Najlepiej ten film zrozumie moje pokolenie, bo wszystko to przeżyło" - mówi o "Obywatelu" Jerzy Stuhr. To jednocześnie największa zaleta, ale i wada jego nowej produkcji.

 • Posłanka Nowoczesnej i Jarosław Kaczyński zostali rodzicami!

  Jak dowiedział się "Fakt", posłanka Nowoczesnej Kornelia Wróblewska (34 l.) i jej mąż prawnik Jarosław Kaczyński zostali rodzicami!

 • Gdynia 2014: Pokolenia

  "To jest film rozliczeniowy. Rozliczam się w imieniu mojego pokolenia z tym, co się z nami stało" - mówi o "Obywatelu" Jerzy Stuhr. Co ciekawe, podobne zdanie można by usłyszeć także od twórców innych pokazywanych we wtorek, 16 września, na Festiwalu Filmowym w Gdyni produkcji.

Zdjęcia na temat: kaczyński jarosław
 • Jarosław Kaczyński
 • Marta Kaczyńska
Wideo na temat: kaczyński jarosław
 • Joanna Krupa: Jarosław Kaczyński na pewno kocha kota ponad wszystko!

  Joanna Krupa (35 l.) nie interesuje się polską polityką i ponoć nie ma pojęcia, kim jest Jarosław Kaczyński. Celebrytka ożywiła się jednak w momencie, gdy usłyszła, że prezes PiS ma kotka! "Nie wiem, kim jest Jarosław Kaczyński. To super, że ma kota. Widocznie nie znalazł sobie jednej kobiety, która jest warta jego, ale znalazł kotka, którego na pewno kocha ponad wszystko. Nieważne w jakiej

 • Wiganna Papina o Jarosławie Kaczyńskim: Przemiła osoba

  Stylistka Wiganna Papina nie może nachwalić się Jarosława Kaczyńskiego (68 l.). Jej zdaniem prezes Prawa i Sprawiedliwości jest człowiekiem nie tylko przemiłym i sympatycznym, ale i świetnie ubranym.

 • Kucharka Kaczyńskiego przerywa milczenie w śniadaniówce!

  Ochroniarze Jarosława Kaczyńskiego od pewnego czasu codziennie w porze obiadowej odbierają z jego ulubionej restauracji kotlety schabowe. Okazuje się, że przyrządza się pani Halinka. Kucharka w "Dzień dobry TVN" opowiedziała o swoim przepisie na najlepsze schabowe i typowym zamówieniu Prezesa PiS-u. Jakie dodatki najczęściej wybiera? Marcin Prokop i Dorota Wellman ocenili również smak kotletów

Dyskusje na temat: kaczyński jarosław