• Informacje na temat:

  kaczyński po wypadku

Artykuły na temat: kaczyński po wypadku
 • Marta Kaczyńska zdobyła się na wzruszające wyznanie o rodzicach!

  Marta Kaczyńska w katastrofie samolotu w Smoleńsku straciła rodziców - Marię (68 l.) i Lecha (61 l.) Kaczyńskich. To była dla niej wielka tragedia, z którą długo nie mogła się uporać. Nie pomagała(...) jednego, że tym wszystkim nie mogę dzielić się z moimi rodzicami".  Mimo upływu 8 lat od wypadku samolotu, Marta nadal przeżywa tamte wydarzenia i zwyczajnie tęskni za rodzicami, zwłaszcza teraz, kiedy...

 • "Obywatel" : Pokolenie

  "Najlepiej ten film zrozumie moje pokolenie, bo wszystko to przeżyło" - mówi o "Obywatelu" Jerzy Stuhr. To jednocześnie największa zaleta, ale i wada jego nowej produkcji.

 • Sąd wydał wyrok ws. męża Marty Kaczyńskiej!

  ...w wysokości 3 tys. złotych! Mąż Marty ani myśli jednak płacić! "Wniósł sprzeciw od wyroku nakazowego, w związku z czym wyrok stracił moc. W takim wypadku sprawa jest rozpatrywana na zasadach ogólnych po...

 • Gdynia 2014: Pokolenia

  "To jest film rozliczeniowy. Rozliczam się w imieniu mojego pokolenia z tym, co się z nami stało" - mówi o "Obywatelu" Jerzy Stuhr. Co ciekawe, podobne zdanie można by usłyszeć także od twórców innych pokazywanych we wtorek, 16 września, na Festiwalu Filmowym w Gdyni produkcji.

 • "Maria Kaczyńska była naszym stałym gościem"

  ...są dalsze plany Filharmonii Narodowej dotyczącej upamiętnienia Marii Kaczyńskiej, ale instytucja czynnie bierze ona udział w uroczystościach żałobnych. "To wszystko jest na razie bardzo świeże(...) zaskoczony sposobem relacjonowania tragedii przez niemieckie media: "Codziennie oglądam gazety i na pierwszych stronach znajduje obszerne i bardzo dokładne relacje na temat wypadku, historii i osób...

 • Lech Majewski odberał nagrodę im. Lecha Kaczyńskiego

  Reżyser i pisarz Lech Majewski otrzymał w sobotę w Warszawie nagrodę im. Lecha Kaczyńskiego. "Dziękuję Lechowi Kaczyńskiemu za to, co zrobił dla tego kraju i kim był" - mówił Majewski. Nagrodę wręczył mu prezes PiS Jarosław Kaczyński.

 • "Korona królów": Ilona Łepkowska odniosła się do plotek

  ...o rozsądnych ludziach, także tych popierających opozycję. - nie, nie będziemy udowadniać, że Jarosław Kaczyński pochodzi w prostej linii od Kazimierza Wielkiego. (...) - aktorzy nie są super znani, bo... szukano aktorów dobrych, co nie zawsze idzie w parze ze sławą a ja poza tym jestem zdecydowanie przeciwna powielaniu obsad wszystkich seriali w kolejnych produkcjach. No a w wypadku głównej młodej...

 • Apel Szczepkowskiej do twórców

  Prezes Związku Artystów Scen Polskich Joanna Szczepkowska wystosowała apel do środowisk twórczych odnośnie żałoby narodowej.

 • Joanna Szczepkowska apeluje

  ..."W związku z żałobą narodową wstrzymano wiele wydarzeń artystycznych w całym kraju. To obyczaj naturalny w obliczu tragedii. W tym jednak wypadku rozmiar społecznej empatii jest tak wielki, że(...). Samolot rozbił się. Zginęło 96 osób w tym prezydent RP Lech Kaczyński i jego małżonka Maria Kaczyńska.

 • Co wiemy o telewizji?

  Z jakiego programu pochodzi cytat: "Magda, pocałuj Pana!"? W jakim serialu padło słynne zdanie: "Jestem kobieta pracująca, żadnej pracy się nie boję"? Jak powstają scenariusze popularnych seriali? Kiedy po raz pierwszy na ekranach telewizorów pojawiła się prognoza pogody? Odpowiedzi na te pytania już dzisiaj w "Wielkim Teście o Telewizji"!

Wideo na temat: kaczyński po wypadku
 • Zostań, jeśli kochasz

  Mia straciła wszystko. Po tragicznym wypadku, w którym zginęli jej najbliżsi, trwa w stanie dziwnego zawieszenia. Musi podjąć decyzję, czy walczyć o odzyskanie przytomności, czy też poddać się i umrzeć. Próbując rozstrzygnąć ten dylemat, wspomina dotychczasowe życie.

 • Spadkobiercy

  Najnowszy film Alexandra Payne’a, trzykrotnie nominowanego do Oscara twórcy "Bezdroży" i "Schmidta", ekranizacja bestsellerowej powieści Kaui Hart Hemmings. Gdy jego żona trafia do szpitala po wypadku, wpływowy biznesmen z Hawajów musi zaopiekować się dwiema kilkunastoletnimi córkami, z którymi wcześniej niewiele go łączyło.

 • Najdłuższa podróż

  Ekranizacja najnowszej książki Nicholasa Sparksa, autora: "Pamiętnika", "Listu w butelce", "I wciąż ją kocham" i "Nocy w Rodanthe". Opowieść o miłości, przeznaczeniu, zrealizowanych i niespełnionych marzeniach, śmierci i tajemnicach, złożona z dwóch wątków, które splatają się w nieoczekiwanym momencie. W pierwszym z nich oglądamy starszego pana, który po wypadku samochodowym zostaje uwięziony we wraku i w oczekiwaniu na pomoc wspomina całe swoje dotychczasowe życie, wypełnione miłością do...