• Informacje na temat:

  kaczyński szczypińska

Artykuły na temat: kaczyński szczypińska
 • Prawo i Sprawiedliwość chce rozwodu Marty Kaczyńskiej!

  Marta Kaczyńska (33 l.) powinna jak najszybciej rozwieść się z Marcinem Dubienieckim - uważają posłowie Prawa i Sprawiedliwości. Powód? Znany adwokat szkodzi jej wizerunkowi, a tym samym wizerunkowi Jarosława Kaczyńskiego.

 • Marta Kaczyńska wybrała

  Jarosławowi Kaczyńskiemu. Czy zdecyduje się na ten krok? Ostatnio wyraziła żal, że zbyt słabo wspierała stryja. - Dzwonię do niego często, mamy bardzo bliski kontakt - przyznała. Czy do odsunięcia męża skłonił Martę stryj Jarosław? Nie będzie musiała wybierać między ambicjami politycznymi męża a planami stryja. Wybrała... dobro rodziny Kaczyńskich. Anna Bazia (nr 8)

 • Zięć Kaczyńskiego kupił sobie porsche

  ...30-letni Marcin Dubieniecki , zięć zmarłego Lecha Kaczyńskiego, z luksusowego BMW X6 przesiadł się do stylowego porsche 911, którego najtańsza wersja kosztuje pół miliona złotych!

 • Robert Biedroń zlecił liczenie krzyży w szkołach! Prawica już się burzy!

  ...nakazu Biedronia, który zlecił dyrektorom szkół policzenie krzyży w placówkach. Sprawą zainteresowali się już także politycy, m.in. przyjaciółka Kaczyńskiego, Jolanta Szczypińska, która na swoim...

 • Kochanki polityków

  ...r. wytrzymuję jego zdrady. Miał kochanki, nieślubne dziecko" - mówiła Elżbieta Pawlak na łamach "Super Expressu". Zachowanie posła publicznie potępiła Jolanta Szczypińska z PiS, w konsekwencji czego(...) alimenty. Złe zachowanie zarzucił Dornowi Jarosław Kaczyński. W 2004 roku nieoficjalnym powodem złożenia przez Wiesława Walendziaka mandatu poselskiego, było dziecko, które żonaty polityk PiS miał...

 • Co łączy Kaczyńskiego z Dodą?

  Grzegorz Schetyna porównał Platformę Obywatelską do zespołu U2, co oburzyło fanów irlandzkiej grupy. Przewodniczącemu trzeba jednak oddać, że wytyczył nowy szlak w politycznej retoryce. Podążmy tym szlakiem i przekonajmy się, które gwiazdy muzyki odpowiadają asom świata polityki.

 • Hukos: "Głupota w tym kraju ciągle ma się dobrze"

  Znany pogromca sekt i oskarżyciel wielu muzyków (m.in. Doda, Nergal, Peja, 52 Dębiec, Chick Corea) Ryszard Nowak złożył doniesienie do prokuratury na białostockiego rapera Hukosa. Ten zrewanżował się nagraniem utworu "Nowa komedia".

 • Marek Kondrat parodiuje prezydenta?

  Reklama, w której niedawno wziął udział Marek Kondrat już narobiła sporo zamieszania. Politycy PiS są oburzeni - uważają, że aktor parodiuje prezydenta RP.

 • Chce zabić prezydenta!

  "Zabiję prezydenta. Bo pan prezydent w tym kraju to całe zło" - to fragment kontrowersyjnego utworu hiphopowca Hukosa z Białegostoku.